Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

PeťoSK - Profil | St 24.6.2026 10:23:09

Potápka s mladými

    Erva - Profil | Út 23.6.2026 20:46:29

    Kreja - Děkuji :-)

      Kreja - Profil | Út 23.6.2026 16:31:20

      Erva >> tedy to je paráda klobouk dolů. Jarda

        Erva - Profil | Po 22.6.2026 20:06:36

        Krmíme s milimetrovou přesností ....

          PeťoSK - Profil | St 17.6.2026 20:19:32

          Mladé lastovičky

            PeťoSK - Profil | Čt 11.6.2026 15:23:31

            Obhliadka noveho miesta len tak dokumentacne v hnusnom pocasi

              PeťoSK - Profil | Út 2.6.2026 22:33:02

              Bulda 64 >> ďakujem

                Bulda 64 - Profil | Po 1.6.2026 8:51:25

                PeťoSK >> strakapoud při krmení - pěkné 👍

                  PeťoSK - Profil | Ne 31.5.2026 8:22:09

                  Kukučka na blízko, vobec jej nevadilo ze okolo nej behám

                    PeťoSK - Profil | Út 19.5.2026 13:45:14

                    Isiel som na lisky ale pocasie neprialo, cestou k autu sa mi podarilo objavit dutinu datla, mladeho bolo pocut na velku vzdialenost

                      no comment - Profil | Po 18.5.2026 22:06:51

                      Erva >> Ja to prodam u mne v Nemecku bez problemu, nechtel jsem to tady vyslovene inzerovat. Mne zas tohle pripadalo jednodussi, ja s mobilem moc nekamaradim co se aplikaci tyce😀Nepouzivam v mobilu internet, mam ho jen na volani.

                        Erva - Profil | Po 18.5.2026 21:20:23

                        no comment - Škoda , já tu vábničku neuživím , mám reprák a v mobilu na jej jedu přes aplikace , pro mě je to jednodušší a hlavně toho míň sebou tahám .

                          no comment - Profil | Po 18.5.2026 21:00:29

                          Erva >> Ahoj Radku. S wildlifem ano, vlastne zadny jiny zanr specielne nefotim.

                            Erva - Profil | Po 18.5.2026 20:20:35

                            no comment - Ahoj Jirko , ty jsi s focením definitivně seknul ??

                              no comment - Profil | Po 18.5.2026 18:58:50

                              Tak uz jsem se rozhodl a prodavam vabnicku. V kompletu s balabanem, vcetne originalniho baleni. Pridam brasnu a v pripade zajmu druhou kartu se 100 nahravkami nasich ptaku. Balaban nepouzity v terenu, pouze vyzkouseny. Vabnicka v bezvadnem stavu.
                              Zacina fotit bracha a ze by ji chtel, ale ma se k tomu jak lacnej ke srani😂

                                PeťoSK - Profil | So 16.5.2026 10:22:09

                                Trsteniarik veľký

                                  Erva - Profil | Pá 8.5.2026 21:36:14

                                  Něco dudků ...

                                    PeťoSK - Profil | Po 20.4.2026 8:00:16

                                    Rano na rybach s kukuckami

                                      PeťoSK - Profil | Pá 10.4.2026 15:56:43

                                      DeProfundis >> tiez som si nebol isty ci som trafil druh ale googlil som a naslo mi aj takto sfarbené kusy

                                        DeProfundis - Profil | Pá 10.4.2026 11:50:51

                                        PeťoSK >> zajímavě světlej samec

                                          PeťoSK - Profil | Pá 10.4.2026 8:04:01

                                          Kaňa Močiarna

                                            Erva - Profil | Ne 15.2.2026 18:25:35

                                            no comment - Jasan , tak to chápu , já zase loni té přívlači moc nedal a raději jsem běhal z foťákem , o Karlovi v podstatě nevím nic , jen vím že tenhle týden dal FB fotku a psal že nemá vůbec čas .

                                              no comment - Profil | Ne 15.2.2026 15:30:18

                                              Erva >> Ahoj Radku. Ne uplne, ale ten stan uz urcite nepouziju. A pokud nepouziju tento rok najare vabnicku tak ji mam take zbytecne. Zacal jsem se vic venovat rybam, hlavne privlaci, mam tady v okoli dve nadherne vody. A letos mi bude 67 tak uz ubyvaji sily a preferuji spis pohodli. A co vubec Karel?

                                                Erva - Profil | Ne 15.2.2026 14:30:28

                                                no comment - Ahoj Jirko , končíš s focením , nebo co ??

                                                  no comment - Profil | Ne 15.2.2026 10:17:40

                                                  Zdar panove. Kdyby nekdo chtel Ameristep Gunner. Ve stavu noveho. Dale pomalu premyslim o prodeji vabnicky. Zacina se na to pomalu prasit.

                                                    Erva - Profil | Pá 30.1.2026 16:01:49

                                                    DeProfundis - Na pravé straně i když to není takhle vidět a hodně to zkresluje ,bych řekl že to bude samec , je o cca. 1/3 menší .Nicméně , se tam motají celkem 3 a před 3 lety jsem jednoho fotil ještě v "mladém šatu "a tak nějak jsem tajně doufal že se nějaký mlaďoch ukáže i letos a zatím nic .

                                                      DeProfundis - Profil | Pá 30.1.2026 11:03:11

                                                      Erva >> zajímavý, vypadá to na 2 stejně starý samice, tipnul bych, že budou z roku 24. Že by sestry? :-)
                                                      Ale to by byla fakt náhoda.
                                                      V každým případě moc pěkný úlovek!

                                                        Erva - Profil | Čt 29.1.2026 17:05:49

                                                        DeProfundis - Lítají na střídačku , oba naráz , nebo těsně po sobě se slítnou tak jednou - 2x za zimu

                                                          DeProfundis - Profil | Čt 29.1.2026 7:35:22

                                                          Erva >> a máš je tam pořád?

                                                            Erva - Profil | Po 26.1.2026 17:31:39

                                                            DeProfundis - Díky , mám i takové "taneční " :-))

                                                              Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj