Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
no comment - Profil | Po 18.5.2026 22:06:51
Erva >> Ja to prodam u mne v Nemecku bez problemu, nechtel jsem to tady vyslovene inzerovat. Mne zas tohle pripadalo jednodussi, ja s mobilem moc nekamaradim co se aplikaci tyce😀Nepouzivam v mobilu internet, mam ho jen na volani.
Erva - Profil | Po 18.5.2026 21:20:23
no comment - Škoda , já tu vábničku neuživím , mám reprák a v mobilu na jej jedu přes aplikace , pro mě je to jednodušší a hlavně toho míň sebou tahám .
no comment - Profil | Po 18.5.2026 21:00:29
Erva >> Ahoj Radku. S wildlifem ano, vlastne zadny jiny zanr specielne nefotim.
no comment - Profil | Po 18.5.2026 18:58:50
Tak uz jsem se rozhodl a prodavam vabnicku. V kompletu s balabanem, vcetne originalniho baleni. Pridam brasnu a v pripade zajmu druhou kartu se 100 nahravkami nasich ptaku. Balaban nepouzity v terenu, pouze vyzkouseny. Vabnicka v bezvadnem stavu.
Zacina fotit bracha a ze by ji chtel, ale ma se k tomu jak lacnej ke srani😂
Zacina fotit bracha a ze by ji chtel, ale ma se k tomu jak lacnej ke srani😂
PeťoSK - Profil | Pá 10.4.2026 15:56:43
DeProfundis >> tiez som si nebol isty ci som trafil druh ale googlil som a naslo mi aj takto sfarbené kusy
DeProfundis - Profil | Pá 10.4.2026 11:50:51
PeťoSK >> zajímavě světlej samec
Erva - Profil | Ne 15.2.2026 18:25:35
no comment - Jasan , tak to chápu , já zase loni té přívlači moc nedal a raději jsem běhal z foťákem , o Karlovi v podstatě nevím nic , jen vím že tenhle týden dal FB fotku a psal že nemá vůbec čas .
no comment - Profil | Ne 15.2.2026 15:30:18
Erva >> Ahoj Radku. Ne uplne, ale ten stan uz urcite nepouziju. A pokud nepouziju tento rok najare vabnicku tak ji mam take zbytecne. Zacal jsem se vic venovat rybam, hlavne privlaci, mam tady v okoli dve nadherne vody. A letos mi bude 67 tak uz ubyvaji sily a preferuji spis pohodli. A co vubec Karel?
no comment - Profil | Ne 15.2.2026 10:17:40
Zdar panove. Kdyby nekdo chtel Ameristep Gunner. Ve stavu noveho. Dale pomalu premyslim o prodeji vabnicky. Zacina se na to pomalu prasit.
DeProfundis - Profil | Pá 30.1.2026 11:03:11
Erva >> zajímavý, vypadá to na 2 stejně starý samice, tipnul bych, že budou z roku 24. Že by sestry? :-)
Ale to by byla fakt náhoda.
V každým případě moc pěkný úlovek!
Ale to by byla fakt náhoda.
V každým případě moc pěkný úlovek!
Erva - Profil | Čt 29.1.2026 17:05:49
DeProfundis - Lítají na střídačku , oba naráz , nebo těsně po sobě se slítnou tak jednou - 2x za zimu
DeProfundis - Profil | Čt 29.1.2026 7:35:22
Erva >> a máš je tam pořád?
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...











































