Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NS&F - pescador - Profil | Čt 26.7.2012 18:32:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
....
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 18:21:26
čestik57 >> pěkná žabka na leknínu...o))
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 16:55:13
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 16:48:14
Sven >> tak čmeldové i jiné hmyzy jí navštěvuji rádi- krásně voní...o))
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 16:39:58
NSven - Profil | Čt 26.7.2012 16:38:00
Anýzový dědek >> jo to je šípek ? Takový jsem ještě neviděl, fakt :-)
Já znám jen takový ty šišatý, přírodní ..
Já znám jen takový ty šišatý, přírodní ..
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 16:35:14
Sven >> tímto posílám to slunce tupé horké a nechutné k šípku....o)))
NSven - Profil | Čt 26.7.2012 16:33:50
Anýzový dědek >> díky:-)
Co to toto ? To je nějaký čínský rajče ? :-)
Co to toto ? To je nějaký čínský rajče ? :-)
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 16:27:52
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 14:12:09
Sven >> ale jo jde to
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 14:05:04
Sven >> nee- to jsem padal já z křesla..o)))
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 12:22:17
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 9:27:40
bobrman >> ses nebál, že ti ta koza sežvejká ty broďáky?...o))
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 9:18:15
NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.7.2012 8:56:53
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...








