Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Nvahaj - Profil | Pá 27.7.2012 21:00:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Stopy

    Nyvana - Profil | Pá 27.7.2012 21:00:09

    škudy >> Máš krásný fotky opravdu.

      Nyvana - Profil | Pá 27.7.2012 20:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Josher >> Moc krásný fotky já budu muset asi začít jezdit po památkách místo po rybách:-)Já vím že někdo řekne že není moc povedená ale mě se líbí.

        NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:59:28

        škudy >> krásnej koník- chápu paní, že nebyla nadšená...o))

          NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:58:30

          bobrman >> ta osoba - je mi putna...o))

            Nškudy - Profil | Pá 27.7.2012 20:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            a dárek pro manželku,se kterým jsem moc ovací nesklidil...

              Nškudy - Profil | Pá 27.7.2012 20:53:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              můj "lodivod"...

                NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:50:43

                bobrman >> Tak to jo- to potom beru..o))

                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:49:10

                  bobrman >> tak to ju, ale nestrhni se v tom hicu.o))

                    Nyvana - Profil | Pá 27.7.2012 20:39:45

                    vahaj >> Ahoj ten pán vlevo to je jeden Vašík toho neznáš jestli si myslíš že ano,tak podoba je čistě náhodná:-)Jinak vím,že brzo ráno uzmul mísu s pomazánkou:-)

                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:22:08

                      bobrman >> nee , byl jsem si dát pár lachoutů...doplnit tekutiny a vitamíny...o)))

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 20:21:15

                        škudy >> klidně můžeš. fotky i ty méně podařené jsou vítány..o))

                          Nškudy - Profil | Pá 27.7.2012 20:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Moc zajímavá diskuze,je pěkné dívat se také na jiné,mnohdy zajímavé fotky,které jsou u vody k vidění. Jednoznačně palec nahoru a protože mě focení také bere,tak sem s dovolením občas "přihodím polínko"...

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 19:30:04

                            vahaj >> no nedorazil ještě autor fotky...o))

                              Nvahaj - Profil | Pá 27.7.2012 18:55:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Už je večer a furt nic:-)))

                              Tři kříže u Malých Žernosek na Labi

                                Nmladej candat - Profil | Pá 27.7.2012 18:18:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zejtra jdu na ně.....:O)

                                  Nmladej candat - Profil | Pá 27.7.2012 17:48:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ráno v Brdech......

                                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 27.7.2012 15:49:15

                                    jen tak..o))

                                      NJosher - Profil | Pá 27.7.2012 15:38:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Rakouské Alpy.

                                        NJosher - Profil | Pá 27.7.2012 15:34:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Anýzový dědek >> Někde na Slovensku:-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj