Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Erva - Profil | St 30.12.2015 16:27:55

DeProfundis - To tedy nechápu ,celé jsem to přehodil a dal znovu uložit na 129 kB a poslal jsem to ze srandy sám sobě a opět mě to píše v kolonce 356 kB ,tomu už fakt nerozumím ??

    DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:26:29

    Erva >> podíval bych se na to, ale Zoner nemám, takže v tomhle neporadím

      DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:23:14

      Anýzový dědek >> ukaž mi prosím tě nějakou "máznutou" fotku. Nejlíp vyber nějakou ode mě ( http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=3927&actio​n=pictemp ), abych si byl jistej, co jsem tam vkládal.

        Erva - Profil | St 30.12.2015 16:21:41

        DeProfundis - Tož to su z toho blbý , už jsem si toho všimnul i u SZ že je tam 363 kB , zkusím znova , dyť před uložením tam mám nastaveno 125 kB , tomu nějak nerozumím , tak ještě jednen pokus.

          DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:16:40

          Erva >> ale ta fotka co jsi mi poslal má 362,7kB a né 125kb jak jsi psal.

            Erva - Profil | St 30.12.2015 16:01:34

            zelí - Ano vím o něm, mrška vlezl mě ze světla do stínu , musel jsem zesvětlit a líp to neumím , kurwa fotku jsem dal pryč to je nekoukatelné :(((

              zelí - Profil | St 30.12.2015 15:40:38

              Erva >> Rade co ten přepal na tom strome???:-))) Tobe nestaci ze je mas rozmazanéé??:-))))

                zelí - Profil | St 30.12.2015 15:39:52

                Ty fotky stoji obrazove za prd a nic s tim nenadelame.

                  JirkaF - Profil | St 30.12.2015 15:35:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  je to takovej malej koník..

                    JirkaF - Profil | St 30.12.2015 15:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tak nějak z těch vánoc je i náš drobeček s váhou už na horní hranici.

                      Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 15:31:47

                      Erva >> Radku, ale mě se jeví máznutej až při 300x násobném zvětšení. Sice mám jen 15palcový monitor na noťasu, ale zas tolik máznutej být nemůže, aby to byla opravdu viditelná vada

                        Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 15:28:10

                        DeProfundis >> logický to je, ale i tak by ty fotky neměly být máznuté- spíš bych pochopil šum nebo neostrost. Nevím jak to popsat....:-)

                          Erva - Profil | St 30.12.2015 15:26:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          DeProfundis - Máš to tam . Tady je prostě víc mázlí než ,mám u sebe .

                            DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 15:25:47

                            Erva >> frčím domů, pak se na to podívám

                              DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 15:25:25

                              Erva >> to je divný, tady má 89kB, pošli mi do SZ to co jsi posílal na mrk.

                                Erva - Profil | St 30.12.2015 15:22:44

                                A je opět mázlí :-))

                                  Erva - Profil | St 30.12.2015 15:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  DeProfundis - Jsem byl fotit venku , tak opět zkouška a zmenšil jsem na 800x600 /125kB

                                    DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 15:18:45

                                    Anýzový dědek >> čemu jako nerozumíš? Na 500px jsou fotky, který mají třeba 1,5MB, což je asi 10x tolik než je limit tady na MRKu. Tak je snad logický, že to musí mít dopad na výslednou kvalitu.

                                      Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 13:42:37

                                      DeProfundis >> Chápu to, tady ale čemu nerozumím je,že fotka třeba na 500pix je daleko ostřejší než cokoliv tady.

                                        DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 12:37:57

                                        Erva >> pošli mi tu fotku takto upravenou pro vložení na mrk do SZ, podívám se na to

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj