Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

zelí - Profil | St 30.12.2015 17:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ten kříž mě nenechal klidným

    zelí - Profil | St 30.12.2015 17:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Denny >> Jsem mel ale jak na potvoru nasazenou 70-200 bo jsem se snazil o letovky labuti a oni tam zrovna prilitli.!!!!!!!!!!!!

    Jeste rano pri prichodu jsem blejsknul z lesa prave zvonky na krmitku,ale to uz nic moc fotka.Uhel na prd,ale hlavne tmave prostredi.

    p.s.tady jsem musel pouzit zasadne PS:-))))

      zelí - Profil | St 30.12.2015 17:25:05

      Denny >> Dneska poprvé a to i ty zvonci!!!

        Denny - Profil | St 30.12.2015 17:22:00

        zelí >> Ten strizlik ti take chodi na krmitko?

          Denny - Profil | St 30.12.2015 17:19:31

          zelí >> Lado,mozna tomu nebudes verit,ale ja mam v pocitaci kolem 50 tisic !!! fotek

            zelí - Profil | St 30.12.2015 17:17:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnes uz přileteli na krmítko konečně i jini pěvci:-)) Ale Zvonci jsou hodně opatrný

              zelí - Profil | St 30.12.2015 17:15:01

              Denny >> ty pocem Karle to je jedna z nejlepsich fotek co jsem od Tebe videl!!!!!

                Denny - Profil | St 30.12.2015 17:09:30

                Podle fotek koukam,ze doma mate paradni pocasi.Tady je sice paradni snih,ale zarazeno,takze je to cele takove sedive :-(

                  Denny - Profil | St 30.12.2015 17:07:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zkouska,.Vysvetle te me nekdo,proc,kdyz mam tuhle fotku v RAWu ji mohu zvetsovat a obraz zustava stejny.Jakmile ji prevedu do JPG,tak pri zvetseni se zacne okamzite rozmazavat,bez ohledu na to,jestli je bitova hloubka 24 nebo 48.

                    zelí - Profil | St 30.12.2015 16:56:30

                    Anýzový dědek >> v tom pripade se uz nedivim tomu co tady prezentuješ:-))))

                      Weekend - Profil | St 30.12.2015 16:50:27

                      Erva >> "v zoneru dám uložit JPG pro Web"
                      Pokud použiješ_Uložit JPEG pro WEB tak už neklikej na ikonu uložit !
                      Po znovu uložení se stane to co jsi psal.

                        Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 16:48:59

                        DeProfundis >> že mi nejde do kebule co na tom vidí máznutýho... :-)

                          zelí - Profil | St 30.12.2015 16:47:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          DeProfundis >> Romane me to ukladá tak jak mam nastaveno,ale ted jsem si vsimnul jedne zasadní věci a tam bude zakopany pes.V momente kdy je fotka zmensena a dana treba na 150 kb ci 125 to je jedno a ulozena tak potom v prohlizeci na ni kliknu lupou tak se nepatrne ale nepatrne zvetsi a v turanu se ostrost zlepsi o 100%.Takze potom tady nemuze byt proste stejne ostra jako u me na PC.Zkousel jsem to na teto fotce dnesní nutrie

                            Denny - Profil | St 30.12.2015 16:45:03

                            zelí >> Mas to mazle a navic,kdyz sem das fotku,ktera ma 24 bitu,tak pri zvetseni to zkostickovati.No ale chlapi,budme radi,ze je to tak,jak to je I s tim,ze kdyz chceme aby tady byla fotka v dobre kvalite,tak budeme muset nejakou chvili venovat editaci.Tady si muzeme vykladat sve rozumy,kdezto u tech ostatnich by to asi nezkousli :-)

                              DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:44:37

                              Erva >> raději mi zavolej, abych ti tam nelezl nečekaně, aspoň mi řekneš, co tam ještě potřebuješ:-)

                                DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:43:43

                                Erva >> ok, jdu se napíchnout, bo jsem to teď zkoušel u ženský na kompu a tam je to v cajku, ikdyž je tam Zoner 16.

                                  DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:43:07

                                  Anýzový dědek >> moje večerní budka je fotka pouze dokumentační, kvalitativně o ničem, bo za tý tmy nastavil kompakt při f/1,8 ISO na 2000! Takže to je irelevantní.

                                  A když se tím ohánějí jen kluci a tobě se zdají v pořádku, tak proč se nad tím vůbec pozastavuješ?:-)))

                                    Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 16:36:53

                                    DeProfundis >> Kluci se tu furt oháněji máznutýni fotkami- mě se zdaji v pořádku a u tebe snad jedině ta večerní budka http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/361/1297488_8f7e7.​jpg

                                      zelí - Profil | St 30.12.2015 16:33:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak schvalne:-)) Dnesni fešák, tak jak ho to domrvííí

                                        Erva - Profil | St 30.12.2015 16:30:27

                                        DeProfundis - Pokud máš chvilku tak se na mě napíchni , stejně to po mě porád něco chce ,tak jestli tě nebudu otravovat , tak se na to můžeš podívat , v zoneru dám uložit JPG pro Web a dával jsem tam teď 129 kB a po odeslání mě to v kolonce fotek píše 356 kB ??

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj