zelí - Profil | St 30.12.2015 17:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ten kříž mě nenechal klidným
zelí - Profil | St 30.12.2015 17:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Denny >> Jsem mel ale jak na potvoru nasazenou 70-200 bo jsem se snazil o letovky labuti a oni tam zrovna prilitli.!!!!!!!!!!!!
Jeste rano pri prichodu jsem blejsknul z lesa prave zvonky na krmitku,ale to uz nic moc fotka.Uhel na prd,ale hlavne tmave prostredi.
p.s.tady jsem musel pouzit zasadne PS:-))))
zelí - Profil | St 30.12.2015 17:25:05
Denny >> Dneska poprvé a to i ty zvonci!!!
Denny - Profil | St 30.12.2015 17:22:00
zelí >> Ten strizlik ti take chodi na krmitko?
Denny - Profil | St 30.12.2015 17:19:31
zelí >> Lado,mozna tomu nebudes verit,ale ja mam v pocitaci kolem 50 tisic !!! fotek
zelí - Profil | St 30.12.2015 17:17:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dnes uz přileteli na krmítko konečně i jini pěvci:-)) Ale Zvonci jsou hodně opatrný
zelí - Profil | St 30.12.2015 17:15:01
Denny >> ty pocem Karle to je jedna z nejlepsich fotek co jsem od Tebe videl!!!!!
Denny - Profil | St 30.12.2015 17:09:30
Podle fotek koukam,ze doma mate paradni pocasi.Tady je sice paradni snih,ale zarazeno,takze je to cele takove sedive :-(
Denny - Profil | St 30.12.2015 17:07:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zkouska,.Vysvetle te me nekdo,proc,kdyz mam tuhle fotku v RAWu ji mohu zvetsovat a obraz zustava stejny.Jakmile ji prevedu do JPG,tak pri zvetseni se zacne okamzite rozmazavat,bez ohledu na to,jestli je bitova hloubka 24 nebo 48.
zelí - Profil | St 30.12.2015 16:56:30
Anýzový dědek >> v tom pripade se uz nedivim tomu co tady prezentuješ:-))))
Weekend - Profil | St 30.12.2015 16:50:27
Erva >> "v zoneru dám uložit JPG pro Web"
Pokud použiješ_Uložit JPEG pro WEB tak už neklikej na ikonu uložit !
Po znovu uložení se stane to co jsi psal.
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 16:48:59
DeProfundis >> že mi nejde do kebule co na tom vidí máznutýho... :-)
zelí - Profil | St 30.12.2015 16:47:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
DeProfundis >> Romane me to ukladá tak jak mam nastaveno,ale ted jsem si vsimnul jedne zasadní věci a tam bude zakopany pes.V momente kdy je fotka zmensena a dana treba na 150 kb ci 125 to je jedno a ulozena tak potom v prohlizeci na ni kliknu lupou tak se nepatrne ale nepatrne zvetsi a v turanu se ostrost zlepsi o 100%.Takze potom tady nemuze byt proste stejne ostra jako u me na PC.Zkousel jsem to na teto fotce dnesní nutrie
Denny - Profil | St 30.12.2015 16:45:03
zelí >> Mas to mazle a navic,kdyz sem das fotku,ktera ma 24 bitu,tak pri zvetseni to zkostickovati.No ale chlapi,budme radi,ze je to tak,jak to je I s tim,ze kdyz chceme aby tady byla fotka v dobre kvalite,tak budeme muset nejakou chvili venovat editaci.Tady si muzeme vykladat sve rozumy,kdezto u tech ostatnich by to asi nezkousli :-)
DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:44:37
Erva >> raději mi zavolej, abych ti tam nelezl nečekaně, aspoň mi řekneš, co tam ještě potřebuješ:-)
DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:43:43
Erva >> ok, jdu se napíchnout, bo jsem to teď zkoušel u ženský na kompu a tam je to v cajku, ikdyž je tam Zoner 16.
DeProfundis - Profil | St 30.12.2015 16:43:07
Anýzový dědek >> moje večerní budka je fotka pouze dokumentační, kvalitativně o ničem, bo za tý tmy nastavil kompakt při f/1,8 ISO na 2000! Takže to je irelevantní.
A když se tím ohánějí jen kluci a tobě se zdají v pořádku, tak proč se nad tím vůbec pozastavuješ?:-)))
zelí - Profil | St 30.12.2015 16:33:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak schvalne:-)) Dnesni fešák, tak jak ho to domrvííí
Erva - Profil | St 30.12.2015 16:30:27
DeProfundis - Pokud máš chvilku tak se na mě napíchni , stejně to po mě porád něco chce ,tak jestli tě nebudu otravovat , tak se na to můžeš podívat , v zoneru dám uložit JPG pro Web a dával jsem tam teď 129 kB a po odeslání mě to v kolonce fotek píše 356 kB ??
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj