Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NDeProfundis - Profil | St 30.12.2015 18:24:32

Erva >> tak jsem se byl ještě jednou mrknout vedle na ten Zoner 16 a přišel jsem na to, kde je u tebe problém v tom uložení JPG pro web. Ty tam máš pod tím posuvníkem na změnu velikosti nastavenou kvalitu na 100 a ona je původně na 20. Je to pravděpodobně minimální kvalita, pod kterou neleze ani při požadavku menší datový velikosti. Alespoň se to tak při pokusech teď chovalo. Takže si tohle číslo nastav zpátky na 20 a bude ti to fungovat i tam:-)
A já se jdu konečně natáhnout k telce...

    NErva - Profil | St 30.12.2015 18:19:30

    zelí - Ládíku uřezaná hlava sumce a hozena do řeky Moravy , sumík mohl mít dle mě kolem 180- 200 cm , prostě někdo nevěděl co z hlavou tak ji mrsknul do vody a jak snížily stav vody v řece tak se dá najít dosti věcí :-((

      NCasio - Profil | St 30.12.2015 18:18:22

      zelí >> to je padesátka ty vokurko :-)))) Kde Láďo zjistím velikost v kB ,pixely vidím:-)

        NPíňas - Profil | St 30.12.2015 18:17:30

        zelí >> to je želva bych to tak viděl

          NDeProfundis - Profil | St 30.12.2015 18:17:17

          zelí >> 1. psal jsem o zobrazení náhledu / rozkliknutí, kde jsem zmiňoval že když to je max 600px, tak to netřeba rozklikávat, protože se to zobrazuje 1:1
          2. já žádnejch 900x600 nikde neradím. Když už, tak jen zopakuju, že nyní jsou limity 1200x900 a 170kB.

            Nzelí - Profil | St 30.12.2015 18:17:03

            Chlapci jdu do hospody,tak nevim co se bude dit az prijdu:-))

              Nzelí - Profil | St 30.12.2015 18:16:20

              Erva >> co to je radku?? Vidim ploutve či co??

                Nzelí - Profil | St 30.12.2015 18:15:36

                Casio >> Velmi pekné,ale ty máš taky sklo a ne jak my s flaskou od vokurek:-))

                  NPíňas - Profil | St 30.12.2015 18:15:25

                  zelí >> Pořád čekám jak dopadne ta reklamace

                    Nzelí - Profil | St 30.12.2015 18:14:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Píňas >> jak to že nemáš?? Copak se stalo???

                    dělám si to težší než je zdrávo,už i letovky uprostřed trní zkouším:-))

                      NErva - Profil | St 30.12.2015 18:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Někteří lidi jsou howada !! Dnešní nález na rybkách :-((

                        NCasio - Profil | St 30.12.2015 18:13:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zkusmo "Uložit pro web"

                          NPíňas - Profil | St 30.12.2015 18:11:10

                          zelí >> Vidíš,zase máš mázlé pozadí a o hloubce ostrosti nic nevím :-) Ještě pořád jsem bez foťáku tak mi to chybí a k tomu všemu jsem ptactvu udělal luxusní budku na zahradě a mám ji plnou ptáků a nemám čím fotit :-(

                            Nzelí - Profil | St 30.12.2015 18:07:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Píňas >> Lukaši ja priste řeknu at počkaji foglici a popilim ty větve.Tak jedna pro tebe:-)))

                              NPíňas - Profil | St 30.12.2015 17:58:54

                              zelí >> Člověče Láďo jednou máš máznuté pozadí,podruhé tu drátěnku vepředu-já ti tedy nevím co s tím děláš :-)

                                Nzelí - Profil | St 30.12.2015 17:49:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                zkouška

                                to vypadá jeste huř:-((

                                  Nzelí - Profil | St 30.12.2015 17:47:51

                                  DeProfundis >> mysliš jako na šířku 600??? Tak proč teda radite 900x600

                                    NErva - Profil | St 30.12.2015 17:46:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    zelí - Tak on mě to Zoner při ukládání pro web když i když jsem dal 125kB , tak s tím vlastně nic neudělal , musím používat Uložit jako , kuwa já byl zvyklí na Zoner 15,16 ,17 a tam to normálně šlo :-))

                                      NDeProfundis - Profil | St 30.12.2015 17:45:01

                                      Denny >> rád bych ti to vysvětlil, ale musel bych to vidět na vlastní oči. Takhle si moc neumím představit, kde co a jak zvětšuješ... Bitová hloubka nemá s rozmazáním nic moc společnýho a JPG je stejně vždycky 24bit.

                                        NDeProfundis - Profil | St 30.12.2015 17:42:01

                                        zelí >> tak hurá:-)))) To je zase další věc, která mě ani nenapadla, že bys mohl řešit:-) Pokud nemáš horoziontálně max 600px, tak jde na mrku vždycky jen o náhled obrázku a ten samozřejmě neodpovídá zobrazení originálu. Proto je potřeba všechny fotky rozklikávat.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj