Casio - Profil | St 30.12.2015 20:16:50
levhan >> Legenda jménem D90 :--) Kolik za něj dnes chtějí?:-)
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 20:16:33
levhan >> Pokud nebudeš potřebovat ty krytky od baterky, tak se o ně hlásím dřív než je vyhodíš... :-)))
Erva - Profil | St 30.12.2015 20:16:01
levhan - Tenhle model se už nějaký pátek neprodává , tedy pokud se nepletu .
levhan - Profil | St 30.12.2015 20:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tak jsem si udelal radost :-)
Erva - Profil | St 30.12.2015 19:40:03
Casio - Ano , už byla taková pistáciová :-)))))
Casio - Profil | St 30.12.2015 19:33:09
Erva >> Já myslel ta sumčí hlava , vypadalo to nějak exoticky...
Erva - Profil | St 30.12.2015 19:21:02
Casio - Ale prd naháním Ledňáčky a dnes jsem se k nim nepřblížil bohužel na míň než cca. 20 metrů :-((
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 19:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přesplotovka - Byla moc živá... :-)
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:48:11
Erva >> Tak to jo- on jakýkoliv odpad nemá co ve vodě dělat.
Ale fakt to připomíná odplouvající želvu..... :-) Pěkná kareta... :-)))
Erva - Profil | St 30.12.2015 18:41:34
Anýzový dědek - Už jsem to tu psal , je to foceno ze špatného úhlu , ale je to uřízlá hlava Sumce a hozená do řeky .
Casio - Profil | St 30.12.2015 18:39:03
Takže klucí asi jsme na to přišli , jinak kolegové kteří poradili ohledně velikostí v kB . Myslím že rozmazání se minimalizovalo. Horší věc je ,že teď už nebude na co se vymlouvat:-)))
Casio - Profil | St 30.12.2015 18:35:09
Erva >> já myslel Radku že seš někde za teplem a fotils Rejnoky. :-)
Casio - Profil | St 30.12.2015 18:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Už jsem to našel je to u velikost zástupce.
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:32:40
Erva >> Mě to připomíná želvu, ale co to je netuším :-)))
Erva - Profil | St 30.12.2015 18:30:14
zelí - Ano je to hnus , kuwa já sem dám fotku toho jak se někteří chovají a ono se to i někomu líbí , to už mě hlava nebere vůbec :-(((
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:28:11
DeProfundis >> takhle to normálně funguje bez problémů
zelí - Profil | St 30.12.2015 18:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak a ted uz opravdu odlétam bo mi jede za chvilkumastná tyč:-))))
zelí - Profil | St 30.12.2015 18:27:10
Casio >> kujwa ja uz sam nevím,ale jak daz ulozit pro web tak ti to tam napise a mas moznost volit velikost
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zkouška rozměry 800x450 velikost 118 kB
zelí - Profil | St 30.12.2015 18:25:50
Erva >> hnus!!!!!!!!!§ Proto nechodim na ryby a radsi se otravuji z pejskarema,orientacnima bezcema atd pri focení:-)))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj