Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Casio - Profil | St 30.12.2015 20:16:50

levhan >> Legenda jménem D90 :--) Kolik za něj dnes chtějí?:-)

    Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 20:16:33

    levhan >> Pokud nebudeš potřebovat ty krytky od baterky, tak se o ně hlásím dřív než je vyhodíš... :-)))

      Erva - Profil | St 30.12.2015 20:16:01

      levhan - Tenhle model se už nějaký pátek neprodává , tedy pokud se nepletu .

        levhan - Profil | St 30.12.2015 20:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tak jsem si udelal radost :-)

          Erva - Profil | St 30.12.2015 19:40:03

          Casio - Ano , už byla taková pistáciová :-)))))

            Casio - Profil | St 30.12.2015 19:33:09

            Erva >> Já myslel ta sumčí hlava , vypadalo to nějak exoticky...

              Erva - Profil | St 30.12.2015 19:21:02

              Casio - Ale prd naháním Ledňáčky a dnes jsem se k nim nepřblížil bohužel na míň než cca. 20 metrů :-((

                Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 19:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Přesplotovka - Byla moc živá... :-)

                  Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:48:11

                  Erva >> Tak to jo- on jakýkoliv odpad nemá co ve vodě dělat.
                  Ale fakt to připomíná odplouvající želvu..... :-) Pěkná kareta... :-)))

                    Erva - Profil | St 30.12.2015 18:41:34

                    Anýzový dědek - Už jsem to tu psal , je to foceno ze špatného úhlu , ale je to uřízlá hlava Sumce a hozená do řeky .

                      Casio - Profil | St 30.12.2015 18:39:03

                      Takže klucí asi jsme na to přišli , jinak kolegové kteří poradili ohledně velikostí v kB . Myslím že rozmazání se minimalizovalo. Horší věc je ,že teď už nebude na co se vymlouvat:-)))

                        Casio - Profil | St 30.12.2015 18:35:09

                        Erva >> já myslel Radku že seš někde za teplem a fotils Rejnoky. :-)

                          Casio - Profil | St 30.12.2015 18:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Už jsem to našel je to u velikost zástupce.

                            Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:32:40

                            Erva >> Mě to připomíná želvu, ale co to je netuším :-)))

                              Erva - Profil | St 30.12.2015 18:30:14

                              zelí - Ano je to hnus , kuwa já sem dám fotku toho jak se někteří chovají a ono se to i někomu líbí , to už mě hlava nebere vůbec :-(((

                                Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:28:11

                                DeProfundis >> takhle to normálně funguje bez problémů

                                  zelí - Profil | St 30.12.2015 18:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak a ted uz opravdu odlétam bo mi jede za chvilkumastná tyč:-))))

                                    zelí - Profil | St 30.12.2015 18:27:10

                                    Casio >> kujwa ja uz sam nevím,ale jak daz ulozit pro web tak ti to tam napise a mas moznost volit velikost

                                      Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 18:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      zkouška rozměry 800x450 velikost 118 kB

                                        zelí - Profil | St 30.12.2015 18:25:50

                                        Erva >> hnus!!!!!!!!!§ Proto nechodim na ryby a radsi se otravuji z pejskarema,orientacnima bezcema atd pri focení:-)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj