Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:44:31
levhan >> Ja to mam od Cinanu a ani si nepamatuju cenu,ale nedam na to dopustit,vyborna vec.
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:43:37
Casio >> Zatim ano.Jeste vyzkousim vse mozna,co jde.Zmena objektivu,karty,s a bez gripu,extra dlouhe casy, proste vse,co se s tim da delat,abych opravdu dosahl uspokojiveho vysledku a nebo jim to poslal.
levhan - Profil | St 30.12.2015 20:39:46
Denny >> na aukru je maji za 120 penez taky ho musim poresit je kapku odreny a to nesnesu :-)
Casio - Profil | St 30.12.2015 20:38:53
Denny >> To jsem četl. Takže jsi resetoval a zatím běží v poho? Ty jo, jestli to moje sekání bylo stejného původu tak bych je za těch 5k vystřelil z trenek :-)))
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:35:13
Casio >> Zatim jsem na bode mrazu,zacal jsem komunikovat primo s firmou,ktera ma vyhradni zastoupeni Canon USA,poradili par veci a az to vyzkousim,tak jim mam dat vedet,jestli problem pretrvava a nebo je to v poradku.Pokud by se opakovalo to sekani a ty artefakty,mam jim to poslat na jejich servis a daji to do kupy.Ted potrebuju trosku casu a lepsi pocasi,abych zkusil nekolik stovek snimku a podle toho se zaridim dal.
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:32:00
levhan >> Ptam se,protoze ja mam take kryt,ale ten je tak slaby,ze pouhym okem,bez podrobneho podivani to neni videt.Nalepuje se tam podobne jako samolepka a pokud se nemylim,tak to ma 0.3mm.Tohle sundavaci a zastamdaci se me ale take libi :-)
Casio - Profil | St 30.12.2015 20:29:46
Denny >> Ten kryt je i na D300. V jakém stadiu jsi s opravou ?
Casio - Profil | St 30.12.2015 20:27:40
levhan >> jasná volba Nikkor16-85 . Koukám, že tu knížku asi nikdo nikdy nečet :-)))
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:25:51
levhan >> Na te fotce vypada,ze mas na displayi ochrany kryt,ale protoze tohle neznam,tak to vypada,jako by byla moznost ho kdykoliv odendat a opet nasadit.Je to tak?
levhan - Profil | St 30.12.2015 20:24:35
Casio >> to vis ze jsem koukal ale kam jsem vlezl tam tento vynaseli az do nebe nerikam ze d300 ne ale preci jen v takovemto stavu je cena kolem 10-12 penez a to je moc do holky jsem narval uz 50 a porad je to malo :-) jeste musim poresit nake sklo
Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 20:24:26
levhan >> Díky- marně je sháním :-))
Denny - Profil | St 30.12.2015 20:23:05
levhan >> Tak to si jeste radne zacvakas nez ti to ukaze 100%
Casio - Profil | St 30.12.2015 20:19:57
levhan >> tak cvaků málo, nepřemýšlel jsi radši o D300 ?Ty jsou taky už za srandu peněz.:-)
Erva - Profil | St 30.12.2015 20:19:19
levhan - Jj., zhruba tolik mám na D5200 kterou jsem koupil tuším v červnu :-))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...