Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Denny - Profil | St 30.12.2015 20:44:31

levhan >> Ja to mam od Cinanu a ani si nepamatuju cenu,ale nedam na to dopustit,vyborna vec.

    Denny - Profil | St 30.12.2015 20:43:37

    Casio >> Zatim ano.Jeste vyzkousim vse mozna,co jde.Zmena objektivu,karty,s a bez gripu,extra dlouhe casy, proste vse,co se s tim da delat,abych opravdu dosahl uspokojiveho vysledku a nebo jim to poslal.

      levhan - Profil | St 30.12.2015 20:39:46

      Denny >> na aukru je maji za 120 penez taky ho musim poresit je kapku odreny a to nesnesu :-)

        Casio - Profil | St 30.12.2015 20:38:53

        Denny >> To jsem četl. Takže jsi resetoval a zatím běží v poho? Ty jo, jestli to moje sekání bylo stejného původu tak bych je za těch 5k vystřelil z trenek :-)))

          Denny - Profil | St 30.12.2015 20:35:13

          Casio >> Zatim jsem na bode mrazu,zacal jsem komunikovat primo s firmou,ktera ma vyhradni zastoupeni Canon USA,poradili par veci a az to vyzkousim,tak jim mam dat vedet,jestli problem pretrvava a nebo je to v poradku.Pokud by se opakovalo to sekani a ty artefakty,mam jim to poslat na jejich servis a daji to do kupy.Ted potrebuju trosku casu a lepsi pocasi,abych zkusil nekolik stovek snimku a podle toho se zaridim dal.

            Denny - Profil | St 30.12.2015 20:32:00

            levhan >> Ptam se,protoze ja mam take kryt,ale ten je tak slaby,ze pouhym okem,bez podrobneho podivani to neni videt.Nalepuje se tam podobne jako samolepka a pokud se nemylim,tak to ma 0.3mm.Tohle sundavaci a zastamdaci se me ale take libi :-)

              Casio - Profil | St 30.12.2015 20:29:46

              Denny >> Ten kryt je i na D300. V jakém stadiu jsi s opravou ?

                levhan - Profil | St 30.12.2015 20:29:14

                Casio >> :-))) asi ne budu prvni dekuji za typ

                  levhan - Profil | St 30.12.2015 20:28:44

                  Denny >> ano ten je vyndavaci pruhledny je to jako ochrana

                    Casio - Profil | St 30.12.2015 20:27:40

                    levhan >> jasná volba Nikkor16-85 . Koukám, že tu knížku asi nikdo nikdy nečet :-)))

                      Denny - Profil | St 30.12.2015 20:25:51

                      levhan >> Na te fotce vypada,ze mas na displayi ochrany kryt,ale protoze tohle neznam,tak to vypada,jako by byla moznost ho kdykoliv odendat a opet nasadit.Je to tak?

                        levhan - Profil | St 30.12.2015 20:25:44

                        Denny >> to jo ona me holka pomuze

                          levhan - Profil | St 30.12.2015 20:24:35

                          Casio >> to vis ze jsem koukal ale kam jsem vlezl tam tento vynaseli az do nebe nerikam ze d300 ne ale preci jen v takovemto stavu je cena kolem 10-12 penez a to je moc do holky jsem narval uz 50 a porad je to malo :-) jeste musim poresit nake sklo

                            Anýzový dědek - Profil | St 30.12.2015 20:24:26

                            levhan >> Díky- marně je sháním :-))

                              Denny - Profil | St 30.12.2015 20:23:05

                              levhan >> Tak to si jeste radne zacvakas nez ti to ukaze 100%

                                Casio - Profil | St 30.12.2015 20:19:57

                                levhan >> tak cvaků málo, nepřemýšlel jsi radši o D300 ?Ty jsou taky už za srandu peněz.:-)

                                  Erva - Profil | St 30.12.2015 20:19:19

                                  levhan - Jj., zhruba tolik mám na D5200 kterou jsem koupil tuším v červnu :-))

                                    levhan - Profil | St 30.12.2015 20:18:13

                                    Anýzový dědek >> oky budu na tebe myslet :-)

                                      levhan - Profil | St 30.12.2015 20:17:39

                                      Casio >> 6 penez

                                        levhan - Profil | St 30.12.2015 20:17:04

                                        Erva >> to neprodava lezel dlouho v supliku

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj