Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Erva - Profil | St 30.12.2015 22:27:20
Píňas - To je nějaká blbost , o tom bych musel něco vědět :-))
zelí - Profil | St 30.12.2015 22:26:55
Chvilku tu nejsem a je tu dalsi luzr od Nikonu,že ja tam radsi nezustal:-))))))
Erva - Profil | St 30.12.2015 22:24:56
Casio - No a jak je vidět , tak kázeň tu chybí, kurňa ten Bob to tady špatně vede , normálně na nás nestačí , si tu každý dělá co chce !!!:-)))
Casio - Profil | St 30.12.2015 22:22:50
Erva >> Tož to ne protože kázeň je to hlavní kázeň musí být. :-))
Casio - Profil | St 30.12.2015 22:17:37
Erva >> no to neráčil sdělit ,jinak by tam náčelník už nekoho vyslal aby ho vytáhl :-))))
Erva - Profil | St 30.12.2015 22:15:09
Casio - Když jde tam přišel tak zrovna šnorchloval :-))) A v které že to hospůdce SA ten laďa seknul ??:-))
Casio - Profil | St 30.12.2015 22:10:42
Erva >> :-)))A ten koň plaval??:-))) Nechrní ,čekají na Láďu ..se asi malonko seknul :-)))
Casio - Profil | St 30.12.2015 22:05:36
Erva >> Helééé Radku a co že jsi to vyfotografoval??? :-)))))))))))))
Erva - Profil | St 30.12.2015 22:02:03
Soulfish - Po 3 tí,:-))) uřezaná hlava sumce a hozená do vody .
Casio - Profil | St 30.12.2015 21:06:39
Denny >> No to je ono. Já měl taky dilema, ale myslím, že je to ok. Nejhorší že když se Ti něco nezdá třeba v ostrosti a může to být monitorem, bude tam pořád to
co kdyby...
co kdyby...
Denny - Profil | St 30.12.2015 21:03:53
Casio >> Dik,pral bych si,abych to nemusel nikam posilat,coz je jasne,ale pored ve me bude asi trosicku neco hlodat,co kdyby :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...