Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Erva - Profil | St 30.12.2015 22:27:20

Píňas - To je nějaká blbost , o tom bych musel něco vědět :-))

    zelí - Profil | St 30.12.2015 22:26:55

    Chvilku tu nejsem a je tu dalsi luzr od Nikonu,že ja tam radsi nezustal:-))))))

      zelí - Profil | St 30.12.2015 22:25:28

      Casio >> jsem zde lemry:-))))

        Erva - Profil | St 30.12.2015 22:24:56

        Casio - No a jak je vidět , tak kázeň tu chybí, kurňa ten Bob to tady špatně vede , normálně na nás nestačí , si tu každý dělá co chce !!!:-)))

          Casio - Profil | St 30.12.2015 22:23:40

          zelí >> Kurňa Laďo potahni už dom !! :-))))

            Píňas - Profil | St 30.12.2015 22:23:09

            Erva >> není dnes náhodou ten sraz kapří pohody od Mirase?

              Casio - Profil | St 30.12.2015 22:22:50

              Erva >> Tož to ne protože kázeň je to hlavní kázeň musí být. :-))

                Erva - Profil | St 30.12.2015 22:21:44

                Casio - Kurňa ale tady si z toho nemože dělat holubník :-))

                  Casio - Profil | St 30.12.2015 22:17:37

                  Erva >> no to neráčil sdělit ,jinak by tam náčelník už nekoho vyslal aby ho vytáhl :-))))

                    Erva - Profil | St 30.12.2015 22:15:09

                    Casio - Když jde tam přišel tak zrovna šnorchloval :-))) A v které že to hospůdce SA ten laďa seknul ??:-))

                      Casio - Profil | St 30.12.2015 22:10:42

                      Erva >> :-)))A ten koň plaval??:-))) Nechrní ,čekají na Láďu ..se asi malonko seknul :-)))

                        Erva - Profil | St 30.12.2015 22:07:08

                        Casio - Koňa :-))) co už všeci chrní ??

                          Casio - Profil | St 30.12.2015 22:05:36

                          Erva >> Helééé Radku a co že jsi to vyfotografoval??? :-)))))))))))))

                            Soulfish - Profil | St 30.12.2015 22:05:21

                            Erva >> dík

                              Erva - Profil | St 30.12.2015 22:02:03

                              Soulfish - Po 3 tí,:-))) uřezaná hlava sumce a hozená do vody .

                                Soulfish - Profil | St 30.12.2015 21:58:57

                                Erva >> co to je?

                                  Casio - Profil | St 30.12.2015 21:06:39

                                  Denny >> No to je ono. Já měl taky dilema, ale myslím, že je to ok. Nejhorší že když se Ti něco nezdá třeba v ostrosti a může to být monitorem, bude tam pořád to
                                  co kdyby...

                                    Denny - Profil | St 30.12.2015 21:03:53

                                    Casio >> Dik,pral bych si,abych to nemusel nikam posilat,coz je jasne,ale pored ve me bude asi trosicku neco hlodat,co kdyby :-)

                                      levhan - Profil | St 30.12.2015 20:49:56

                                      Denny >> to urcite tak kluci du studovat :-))dobrou

                                        Casio - Profil | St 30.12.2015 20:46:45

                                        Denny >> Držím palce aby se to neopakovalo!! :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj