Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:44:10
Casio >> jsem taky uvazoval o pevne 50ce v Lku ale ty ceny jsou strasne a to radsi kupim tu 100ku Lkovou macro. A jako setak si poridim 17-40 a staci:-)))
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:42:30
zelí >> V tom případě v klidu prodej :-) Obdivoval a dnes umíš to na čem ses kochal ...a bude líp.. Všechno přichází časem a zkušenostmi.
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:42:30
Erva >> pche v sobotu tu mas fotku nutrie a volavky na snehu:-)))
NErva - Profil | St 30.12.2015 22:42:15
Asi se přeci jen z tou naší země- gulů něco děje : http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=390443&sId=&mId=
NErva - Profil | St 30.12.2015 22:40:25
zelí - Woe F Praze sníh už nikdy nebude , tedy budeš muset koupit kamion vaty a vysypat ji v mokřadu jedině tak budeš mít volavky na "sněhu " :-)))))
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:38:59
Casio >> nene to neni ulet,to je droga.Jako vzdy jsem chtel delat fotky pekné,ale az teprve ted jsem tomu propadnul.Vzdy jsem jen obdivoval a zavidel.
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:37:30
...ale snih bych si přal..veverky,bazanti,nutrie a v neposledni řade moje milenky volavky na sněhu jsou mým snem!!!
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:37:10
zelí >> Ještě chvíli počkej. Zamilování prý trvá dva roky.. třeba je to jen úlet :-))
NPíňas - Profil | St 30.12.2015 22:35:48
zelí >> jasně a kup si ty bílé teplé maskáče a až napadne sníh tak jdeme do toho lesa
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:35:38
zelí >> šacuješ Láďo správně. Je to starší fotka chyba ostření na čumák. Clona 1,4. Zkoušel jsem jen to uložení pro web.
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:33:44
Hoši jsem byl v hospode ze stejne postizeným clovekem jako jsem byl i já,tudíž vlačkař a i muškař. On mi vypravi o štikach,okounech a candatech a ja pritom myslim na zitrejsi volavky:-))) Asi to fakt uz tu rybarinu prodam:-))!!!
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:30:02
zelí >> No proto ,aby Tě pořád jeden tahal s tej putyky . :-)))
NErva - Profil | St 30.12.2015 22:28:36
zelí - Co sis byl vrznout ???:-)
Výklopným displejem od Canónu ???:-))))
Výklopným displejem od Canónu ???:-))))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...