Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:44:46

Erva >> ale houwno,mastnou tyči do Počernic:-)))

    Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:44:10

    Casio >> jsem taky uvazoval o pevne 50ce v Lku ale ty ceny jsou strasne a to radsi kupim tu 100ku Lkovou macro. A jako setak si poridim 17-40 a staci:-)))

      NErva - Profil | St 30.12.2015 22:43:21

      zelí - Jedeš na Aljašku ??:-))))

        NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:42:30

        zelí >> V tom případě v klidu prodej :-) Obdivoval a dnes umíš to na čem ses kochal ...a bude líp.. Všechno přichází časem a zkušenostmi.

          Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:42:30

          Erva >> pche v sobotu tu mas fotku nutrie a volavky na snehu:-)))

            NErva - Profil | St 30.12.2015 22:42:15

            Asi se přeci jen z tou naší země- gulů něco děje : http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=390443&sId=&​mId=

              NErva - Profil | St 30.12.2015 22:40:25

              zelí - Woe F Praze sníh už nikdy nebude , tedy budeš muset koupit kamion vaty a vysypat ji v mokřadu jedině tak budeš mít volavky na "sněhu " :-)))))

                Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:38:59

                Casio >> nene to neni ulet,to je droga.Jako vzdy jsem chtel delat fotky pekné,ale az teprve ted jsem tomu propadnul.Vzdy jsem jen obdivoval a zavidel.

                  Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:37:30

                  ...ale snih bych si přal..veverky,bazanti,nutrie a v neposledni řade moje milenky volavky na sněhu jsou mým snem!!!

                    NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:37:10

                    zelí >> Ještě chvíli počkej. Zamilování prý trvá dva roky.. třeba je to jen úlet :-))

                      Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:36:27

                      Píňas >> tak to se tesim!!!

                        NPíňas - Profil | St 30.12.2015 22:35:48

                        zelí >> jasně a kup si ty bílé teplé maskáče a až napadne sníh tak jdeme do toho lesa

                          NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:35:38

                          zelí >> šacuješ Láďo správně. Je to starší fotka chyba ostření na čumák. Clona 1,4. Zkoušel jsem jen to uložení pro web.

                            Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:33:44

                            Hoši jsem byl v hospode ze stejne postizeným clovekem jako jsem byl i já,tudíž vlačkař a i muškař. On mi vypravi o štikach,okounech a candatech a ja pritom myslim na zitrejsi volavky:-))) Asi to fakt uz tu rybarinu prodam:-))!!!

                              Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:31:37

                              Casio >> Jiri to je pevná 50ka bych sacoval vid:-))

                                NPíňas - Profil | St 30.12.2015 22:30:06

                                zelí >> proto ten :-)

                                  NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:30:02

                                  zelí >> No proto ,aby Tě pořád jeden tahal s tej putyky . :-)))

                                    Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:29:05

                                    Píňas >> a vždyt ty vis ze ja to nemyslim zle:-)

                                      NErva - Profil | St 30.12.2015 22:28:36

                                      zelí - Co sis byl vrznout ???:-)









                                      Výklopným displejem od Canónu ???:-))))

                                        NPíňas - Profil | St 30.12.2015 22:27:57

                                        zelí >> jsem se asi urazil :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj