Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NDenny - Profil | St 30.12.2015 23:24:39
zelí >> No to vis,ze ta ali ma,ja tam mam uz rok vyhlidnuty jeden,ktery se me obvzlast libi.Dej me chvilku,poslu ti odkaz,mam to vse ulozene v druhem pocitaci.
NCasio - Profil | St 30.12.2015 23:23:11
Tohle je řešení. Mám jí asi dva roky ,ale moc se v ní nechci válet po zemi . :-) http://www.lovecke-potreby.eu/bundy-a-kabaty-c2/oboustranna-bunda-artika-j-hart-i885/
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 23:22:21
Denny >> tady volavky zustavaji,ale kvakose jsem vubec nevidel.Ty mozna odletaji od nas z čech
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 23:21:23
Denny >> :-)))))))))))))) Kajo kde se da najit na Ali expres najit maskovani.??? hejkal atd
NDenny - Profil | St 30.12.2015 23:20:58
zelí >> Vis co je zvlastni.Tady volavky odletaji na jih drive nez treba jerabi a naopak,zustavaji zde pres zimu spacci.
NDenny - Profil | St 30.12.2015 23:19:32
Erva >> Radku tech hadru v camo mam,ze bych je mohl prodavat.Jenze jsem tak "chytrej"ze misto bileho camo,kdyz je tady hromada snehu,tak jsem si ze zvyku navliknul klasiku a kdyz jsem vcera dopajdal ke krmitkum,tak to bylo,jako bych vystrelil z brokovnice.Uprk ptactva do vsech stran,Na tom snehu jsem urcite byl jak pest na oko :-(
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 23:11:25
Erva >> dneska taky zase lital kolem me,ale on ma hned vedle tekoci 3 potoky,ale opravdu hned vedle,takze nemusi cestovat.Ale ono to zase tak rychle v Praze nezamrza
NErva - Profil | St 30.12.2015 23:06:23
zelí - Se divím že tam stále jsou , bo většinou se na zimu stěhuju na tekoucí vody které nezamrznou .
NErva - Profil | St 30.12.2015 23:04:26
zelí - Dnes jsem jej naháněl snad na kilometru a to vždy kuknu kde sedí a pomalu lezu po 4 po hrázi aby mě neviděl a pak pomalu se sklem u oka , ale není to ono , vidí i za roh , nejvíc mě naserkalo když přeletěl na druhou stranu řeky a začal lovit tam a v klidu si seděl na větvi když se u něj zastavila nějaká holčina která jela na koni , měla jej tak na cca. 4-5 metrů a on si v klidu seděl dál , jsem myslel že mě jebne , já se nemůžu přiblížit na 10 metrů :-))))))
NCasio - Profil | St 30.12.2015 23:01:03
zelí >> Tak na ven to moc není ,to je pravda. Jinak nevím jestli mi to neuteklo to 200 už máš doma?
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 23:00:48
Erva >> no jinak ja na ne chystam neuveritelne veci a jen kvuli nim vlastne kupuji tu pevnou 200ku.Mno uvidime,uvidime. Uz ted jim tam budu po Novem roce uzpusobovat prostredi.Trosku magor jsem:-)))
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:58:36
Erva >> starej si nesedne jen mlady vyblblo si seda klidne i na objektiv:-))
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:57:15
Casio >> ne ja pujdu do toho to kousku http://www.megapixel.cz/canon-ef-100-mm-f-2-8-l-macro-is-usm
ale rozhodne za nej nedam takove prachy.!!! Opet koupim pouzity cca za 17 litru
Tady jsem rozhodnut,jedine ze by me utvrdila pevna 200ka/f 2,8 s nasazeným mezikroužkem že neni potreba,pak bych ho nekupoval!!:-))
ale rozhodne za nej nedam takove prachy.!!! Opet koupim pouzity cca za 17 litru
Tady jsem rozhodnut,jedine ze by me utvrdila pevna 200ka/f 2,8 s nasazeným mezikroužkem že neni potreba,pak bych ho nekupoval!!:-))
NErva - Profil | St 30.12.2015 22:57:03
zelí - Taky vstávám a jedu na lof , ukončit sezonu , ale popravdě už taky místo točení kolovrátkem kukám kde si sedne ledňáček , sedá mě na tu větev co jsem mu přichystal a dnes jsem jej sledoval jak loví , bohužel jen z uctivé vzdálenosti a můžu říct je to nádhera pozorovat a taky je relativně dost času udělat pár záběrů bo z větve jde nahoru chvilku stojí - zaměřuje a pak střemhlav do vody , jen nevím jestli si tam sednu i když mám hadry stejné jako má teď Karel obleček na Tamton tak jestli vůbec přiletí a sedne , pak by jsem jej měl tak na 2-3 metry , to by byla parádička :-))
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:53:01
zelí >> jako 4 pětky za krátkej objektiv bych nedal ,a to že se dokážu odvázat.:-) Tu 1,4 vem , tedy jestli pro něj máš využití. 50 bylo moje první pevný sklo a tam jsem si uvědomil kudy vede cesta :-)
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:51:38
Erva >> az po Novem roce.Musi se to cele naprogramovat a ja to ted fakt neresil mezi svatky a hlavne musi dorazit oni ke mě,protoze parkuji v garažich a ja nevyjedu.Takze se musi pres notas spojit on-line a pres vin kod programovat:-(((
Nzelí - Profil | St 30.12.2015 22:47:06
Erva >> ty wole zitra stavam 4:30 rano a jedu do mokradu.Musim tam byt pred rozednenim jinak nemam šanci.Musim se zamaskovat,usadit a oni vubec neprileti.:-)) Dnes jich tam bylo asi zase 15 ks a nedali me vubec sanci.To suche listi je sfina a muzes se snazit sebe vice!!!!:-)))
NCasio - Profil | St 30.12.2015 22:46:47
zelí >> Naše 50 je za 10k ...1,8 i za míň . Ten bokeh při 1,4 je suuuuper.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...