Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 8:11:17
Denny >> to je v pořádku takhle. Nahrál jsi ten soubor FIR přímo na kartu? Je potřeba aby to bylo na tý kartě v kořenovým adresáři, tzn. abys to nedával do nějakýho jinýho adresáře, ideálně tak, aby na flešce byl jen ten jeden soubor FIR a nic jinýho. A jestli jo, tak kde to uvízlo? Ve kterým kroku to udělalo něco nečekanýno?
Pak se to nechá ještě přes EOS utility tuším, ale ani nevím, jak jsem to dělal u svýho. Jinak verze windows by na to fakt neměla mít vliv.
Nebylo by lepší, až budu odpoledne doma, že bych dal vědět a domluvíme se přes skype? Případně se k tobě ještě připíchnu přes TeamViewer a sprovozníme to společně. Včera jsem to s Radkem musel vyřešit podobně, on si totiž člověk nevšimne všeho, čeho si všimnu já a pak to takhle honit přes zápisky na mrku je skoro neřešitelný:-)
Pak se to nechá ještě přes EOS utility tuším, ale ani nevím, jak jsem to dělal u svýho. Jinak verze windows by na to fakt neměla mít vliv.
Nebylo by lepší, až budu odpoledne doma, že bych dal vědět a domluvíme se přes skype? Případně se k tobě ještě připíchnu přes TeamViewer a sprovozníme to společně. Včera jsem to s Radkem musel vyřešit podobně, on si totiž člověk nevšimne všeho, čeho si všimnu já a pak to takhle honit přes zápisky na mrku je skoro neřešitelný:-)
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 4:48:23
Dobre mrazive ranko.Tak chlapaci a dámo,totalne me jeblo v palici a ja opravdu vyrážim vstric volavkám,tak drzte palce at ty mrchy alespon prileti a ja tam nezmrznu
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 2:45:03
DeProfundis >> Romane,potreboval bych poradit.Marne se snazim stahnout ten zazipovanej novej firmware.Kdyz to stahnu,tak se me otevre navod a jako druhe FIR file,ktere ale neumim otevrit.Neco jsem si o tom precetl,ale netroufam si pripojit fotak primo na pocitac a zkouset,jestli se ta instalace podari,ci nikoliv,klasickym zpusobem,abych to nahral v pocitaci na kartu a tou to nasledovne nainstaloval do fotaku me to nejde.Mimo jine pisou,ze OS je jen 8 a 8.1 nebo tak neco,takze nevim,zda to,ze mam 10tku neni v tomto pripade problem pri stazeni
Jitkagold - Profil | Čt 31.12.2015 1:11:26
Erva >> Radku,ted jsi me rozesmal....na jeno oko nevidi a na druhy jsou slepy,no me to strhne :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Denny - Profil | St 30.12.2015 23:53:23
Erva >> Radku,tohle je o odpovednosti kazdeho myslivce.Me se take stalo,ze jsem cekal na prasata a v mistech,kde celej rok neprojde ziva duse jsem slysel lamani vetvi,pripravil si kulovnici a vylezl me tam kluk,kterej delal v lese a na vecer sel do tech mist na houby.V tu chvili jsem myslel,ze ho fakt zabiju :-(
Erva - Profil | St 30.12.2015 23:47:05
Denny - Pak pojede mastnou tyčí sám jako řidič , bo to šlehne i s ním :-))))
Denny - Profil | St 30.12.2015 23:45:53
zelí >> Nejlepsi je za sera se prikrcit u zastavky autobusu a mile pozdravit prichozi.:-))
Erva - Profil | St 30.12.2015 23:44:20
zelí - Laďo no to je ta lepší varianta , ale popravdě když jdu tady do těch remízků v tom padaném listí , tak mám občas opravdu strach , bo je tady dost myslivců kteří jsou hladní rány a střelí snad po všem co se hne , bo jsou i tací co na jedno oko nevidí a na druhé jsou slepí .
Denny - Profil | St 30.12.2015 23:42:59
zelí >> To bylo prvni o cem jsem premyslel,mam podobne,ale bohuzel,oni nezarucuji barvy,ktere jsou na te fotce. Jinak je to usite velmi hezky.
zelí - Profil | St 30.12.2015 23:39:38
Denny >> to az pujdu okolo hrbitova do mokradu ,tak bych rekl ze budu mit na svedomi par infarktu a mrtviček:-))
Denny - Profil | St 30.12.2015 23:38:29
Hejkal je dobrej,ale nekam,kde neni moc bordelu ,seminka,bodlaky,ostruziny atd,to je pak pro zlost.
Denny - Profil | St 30.12.2015 23:37:06
zelí >> A tohle je to,co se me libi ze vseho nejvic.
http://www.aliexpress.com/item/3D-Jungle-Camo-Ghillie-Suit-Camouflage-Hunting-clothing-SNIPER-Tactical-Camouflage-Suit-Bionic-training-suit-Paintball/32457373579.html?spm=2114.10010108.100007.9.L4YhXj
http://www.aliexpress.com/item/3D-Jungle-Camo-Ghillie-Suit-Camouflage-Hunting-clothing-SNIPER-Tactical-Camouflage-Suit-Bionic-training-suit-Paintball/32457373579.html?spm=2114.10010108.100007.9.L4YhXj
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...
