Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Jitkagold - Profil | Čt 31.12.2015 9:54:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

:-)

    Píňas - Profil | Čt 31.12.2015 8:47:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnešní mrazivé ráno na rybach

      DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 8:11:17

      Denny >> to je v pořádku takhle. Nahrál jsi ten soubor FIR přímo na kartu? Je potřeba aby to bylo na tý kartě v kořenovým adresáři, tzn. abys to nedával do nějakýho jinýho adresáře, ideálně tak, aby na flešce byl jen ten jeden soubor FIR a nic jinýho. A jestli jo, tak kde to uvízlo? Ve kterým kroku to udělalo něco nečekanýno?
      Pak se to nechá ještě přes EOS utility tuším, ale ani nevím, jak jsem to dělal u svýho. Jinak verze windows by na to fakt neměla mít vliv.
      Nebylo by lepší, až budu odpoledne doma, že bych dal vědět a domluvíme se přes skype? Případně se k tobě ještě připíchnu přes TeamViewer a sprovozníme to společně. Včera jsem to s Radkem musel vyřešit podobně, on si totiž člověk nevšimne všeho, čeho si všimnu já a pak to takhle honit přes zápisky na mrku je skoro neřešitelný:-)

        zelí - Profil | Čt 31.12.2015 4:48:23

        Dobre mrazive ranko.Tak chlapaci a dámo,totalne me jeblo v palici a ja opravdu vyrážim vstric volavkám,tak drzte palce at ty mrchy alespon prileti a ja tam nezmrznu

          Denny - Profil | Čt 31.12.2015 2:45:03

          DeProfundis >> Romane,potreboval bych poradit.Marne se snazim stahnout ten zazipovanej novej firmware.Kdyz to stahnu,tak se me otevre navod a jako druhe FIR file,ktere ale neumim otevrit.Neco jsem si o tom precetl,ale netroufam si pripojit fotak primo na pocitac a zkouset,jestli se ta instalace podari,ci nikoliv,klasickym zpusobem,abych to nahral v pocitaci na kartu a tou to nasledovne nainstaloval do fotaku me to nejde.Mimo jine pisou,ze OS je jen 8 a 8.1 nebo tak neco,takze nevim,zda to,ze mam 10tku neni v tomto pripade problem pri stazeni

            Jitkagold - Profil | Čt 31.12.2015 1:11:26

            Erva >> Radku,ted jsi me rozesmal....na jeno oko nevidi a na druhy jsou slepy,no me to strhne :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

              Denny - Profil | St 30.12.2015 23:53:23

              Erva >> Radku,tohle je o odpovednosti kazdeho myslivce.Me se take stalo,ze jsem cekal na prasata a v mistech,kde celej rok neprojde ziva duse jsem slysel lamani vetvi,pripravil si kulovnici a vylezl me tam kluk,kterej delal v lese a na vecer sel do tech mist na houby.V tu chvili jsem myslel,ze ho fakt zabiju :-(

                Erva - Profil | St 30.12.2015 23:47:05

                Denny - Pak pojede mastnou tyčí sám jako řidič , bo to šlehne i s ním :-))))

                  zelí - Profil | St 30.12.2015 23:46:02

                  Chlapi dobrou musim jit,volavky cekaji.:-))

                    Denny - Profil | St 30.12.2015 23:45:53

                    zelí >> Nejlepsi je za sera se prikrcit u zastavky autobusu a mile pozdravit prichozi.:-))

                      zelí - Profil | St 30.12.2015 23:45:36

                      Erva >> mno to je pak pruser na svete hned:-((

                        Erva - Profil | St 30.12.2015 23:44:20

                        zelí - Laďo no to je ta lepší varianta , ale popravdě když jdu tady do těch remízků v tom padaném listí , tak mám občas opravdu strach , bo je tady dost myslivců kteří jsou hladní rány a střelí snad po všem co se hne , bo jsou i tací co na jedno oko nevidí a na druhé jsou slepí .

                          Denny - Profil | St 30.12.2015 23:42:59

                          zelí >> To bylo prvni o cem jsem premyslel,mam podobne,ale bohuzel,oni nezarucuji barvy,ktere jsou na te fotce. Jinak je to usite velmi hezky.

                            zelí - Profil | St 30.12.2015 23:39:38

                            Denny >> to az pujdu okolo hrbitova do mokradu ,tak bych rekl ze budu mit na svedomi par infarktu a mrtviček:-))

                              Denny - Profil | St 30.12.2015 23:38:29

                              Hejkal je dobrej,ale nekam,kde neni moc bordelu ,seminka,bodlaky,ostruziny atd,to je pak pro zlost.

                                zelí - Profil | St 30.12.2015 23:38:05

                                Denny >> me se libi ten predposlední


                                a diky moc

                                  Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj