Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 15:58:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 15:36:38
zelí - Paráda , škoda těch větviček , já se šel podívat do hájku a něco je špatně , krmení je tam všechno , ani veverky či myši to nechtějí , něco jsem nechal totiž na pařezu .
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva >> Radku přiletela.Po 2 hodinách čekaní v krytu z rosti a prirodních artefaktu,ale sedla si za ostrov takze jsem byl v pitche.No a pak po další 1/2 hodince priletela tahle manekyna.Musim řici ze si toho snímku strasne vážim. Za prvé si sedla zase blbe,takze jsem po hodine čekaní opustil kryt a vydal se jí vstříc.Těch 30-40m co jsem musel projit lesem a rostim jsem šel cca 20min.udelal 2 kroky a stat a znovu a to pocelou dobu nez jsem dosel na dostrel.Bohuzel porad tam vsude byly vetve a stromy,ale nakonec jsem vydoloval 100% snimek z nemozneho.Totalne zmrzle ruce,hubu a le stalo to za to.
Toto je moje opravdu nejvydřenejší volavka!!!!!!!!!!!!!!§
Toto je moje opravdu nejvydřenejší volavka!!!!!!!!!!!!!!§
Píňas - Profil | Čt 31.12.2015 14:27:15
zelí >> já ráno vylezl na ryby a bylo -9 a stejně jsem usnul v křesílku :-)
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:21:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
chlapci tech ranních -6 stupnů začalo zavírat vodu
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:17:12
Casio >> člověče toto je hodně povedené včt.toho povídání!!!!!!!!!!!
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 13:27:54
Dneska to byly sakra vydřené snímky.Uvidime co z nich bude az je stahnu.Zatim se to jevi ale dobre.Jsem kurva ale zmrzlej jak hovénko.
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 13:07:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 11:06:59
zelí - Ládíku já mám obavu že ti nepřiletí , protože co chodím vláčet , tak taky na soutoku se volavky vždy objevily a jako by tušily změnu a už se tam necelí týden neukazují a dokonce dnes ten přítok zamrznul , tedy dnes zero a ledňáček se taky nechtěl fotit :-((
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 10:58:53
zelí >> Radeji bych mrznul s volavkama,nez vstavat v pul ctvrty na sichtu.Nastesti mam vcelku dobrou pracovni dobu.Ofiko od 5 do pul jedencty,ale my koncime obvykle v pul devate I s tim,ze si davame jednu az dve prestavky na kavu :-) Nestezuju si ,ale proste tam musime,protoze tady je je jen jeden den volna o Vanocich,jinak je vse pracovni.
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 10:53:37
DeProfundis >> Nejlepsi cesta je,kdyz vletis do meho pocitace osobne.TeamViewer mam nainstalovany.Jen proinformaci,vcera me jeste napsal prodejce,ze oni nemeni dily,ale davaji vymenou novy fotak,tak uvidime co a jak.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...



