Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 15:58:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes u rybníčka

    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 15:52:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    V hájku pěvci nebyly ,bohužel nevzal jsem si pevné sklo , to by bylo jiná :-))

      Píňas - Profil | Čt 31.12.2015 15:40:06

      Casio >> jojo

        Erva - Profil | Čt 31.12.2015 15:36:38

        zelí - Paráda , škoda těch větviček , já se šel podívat do hájku a něco je špatně , krmení je tam všechno , ani veverky či myši to nechtějí , něco jsem nechal totiž na pařezu .

          Casio - Profil | Čt 31.12.2015 14:56:44

          Píňas >> s tou značkou ,že ? :-)

            zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:38:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            :-)

              zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Erva >> Radku přiletela.Po 2 hodinách čekaní v krytu z rosti a prirodních artefaktu,ale sedla si za ostrov takze jsem byl v pitche.No a pak po další 1/2 hodince priletela tahle manekyna.Musim řici ze si toho snímku strasne vážim. Za prvé si sedla zase blbe,takze jsem po hodine čekaní opustil kryt a vydal se jí vstříc.Těch 30-40m co jsem musel projit lesem a rostim jsem šel cca 20min.udelal 2 kroky a stat a znovu a to pocelou dobu nez jsem dosel na dostrel.Bohuzel porad tam vsude byly vetve a stromy,ale nakonec jsem vydoloval 100% snimek z nemozneho.Totalne zmrzle ruce,hubu a le stalo to za to.

              Toto je moje opravdu nejvydřenejší volavka!!!!!!!!!!!!!!§

                Píňas - Profil | Čt 31.12.2015 14:27:51

                Casio >> máš recht :-)

                  Píňas - Profil | Čt 31.12.2015 14:27:15

                  zelí >> já ráno vylezl na ryby a bylo -9 a stejně jsem usnul v křesílku :-)

                    zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:21:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    chlapci tech ranních -6 stupnů začalo zavírat vodu

                      Casio - Profil | Čt 31.12.2015 14:21:21

                      zelí >> až na tu značku :-)

                        Erva - Profil | Čt 31.12.2015 14:18:29

                        zelí - Jj., výborné :-))

                          zelí - Profil | Čt 31.12.2015 14:17:12

                          Casio >> člověče toto je hodně povedené včt.toho povídání!!!!!!!!!!!

                            Casio - Profil | Čt 31.12.2015 14:11:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Přátelé do roku 2016 Vám přeju fotky bez přepalů , ISO bez šumu, snímače bez prachu ,rychlé karty, život bez karambolů a zdraví bez šrámů.

                              Erva - Profil | Čt 31.12.2015 13:44:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tož co se može tak člověk přát :-)) Přeju všem v novém roce hlavně pevné zdraví a taky dobré světlo !!! :-))

                                zelí - Profil | Čt 31.12.2015 13:27:54

                                Dneska to byly sakra vydřené snímky.Uvidime co z nich bude az je stahnu.Zatim se to jevi ale dobre.Jsem kurva ale zmrzlej jak hovénko.

                                  Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 13:07:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí,
                                  až všechny svatý uslyšíš kolem řvát, tak bude pozdě štěstí ti přát.
                                  PF 2016.

                                    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 11:06:59

                                    zelí - Ládíku já mám obavu že ti nepřiletí , protože co chodím vláčet , tak taky na soutoku se volavky vždy objevily a jako by tušily změnu a už se tam necelí týden neukazují a dokonce dnes ten přítok zamrznul , tedy dnes zero a ledňáček se taky nechtěl fotit :-((

                                      Denny - Profil | Čt 31.12.2015 10:58:53

                                      zelí >> Radeji bych mrznul s volavkama,nez vstavat v pul ctvrty na sichtu.Nastesti mam vcelku dobrou pracovni dobu.Ofiko od 5 do pul jedencty,ale my koncime obvykle v pul devate I s tim,ze si davame jednu az dve prestavky na kavu :-) Nestezuju si ,ale proste tam musime,protoze tady je je jen jeden den volna o Vanocich,jinak je vse pracovni.

                                        Denny - Profil | Čt 31.12.2015 10:53:37

                                        DeProfundis >> Nejlepsi cesta je,kdyz vletis do meho pocitace osobne.TeamViewer mam nainstalovany.Jen proinformaci,vcera me jeste napsal prodejce,ze oni nemeni dily,ale davaji vymenou novy fotak,tak uvidime co a jak.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj