Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:31:18
Denny >> Kajo neblbni na krajiny zase tak drahe Lkova skla nejsou.At 17-40 nebo 24-70/f4 na krajiny uplne idealni a luxusni skla
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:30:11
zelí >>Děkuju !! Láďo měl jsem nastaveno 15mm ale v dobrý víře jsem rozšířil:-)Ty jo víš jak se těším a dá-li FX ? :-))
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:27:23
Casio >> Jirko udelal bych je jeste tenčí a jemnější ty rámečky.Jinak opet fajnova fotka ta BW!!!!!
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:27:02
Denny >> jako podpis? no to umí i Zoner . U písma je k nastavení "průhlednost" a u obrázku do obrátku může zaškrtnout "vložit jako vodoznak"
zelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:26:30
Erva >> Radku bez vetviček jich mam desitky,ale tady slo o to i pres ty vetve z toho udelat koukatelnou věc a to byl opravdu si myslim majstrštik.Bo ono to zaostrit z ruky pri case 1/400 mezi vetvema a jeste zmrzlej jak soboli hovno byla fakt prekerka!!!
proto si ji tak cením vysoko i kdyz prave to nema tu spravnou TK:-)))
proto si ji tak cením vysoko i kdyz prave to nema tu spravnou TK:-)))
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:23:25
Denny >> ono krom těch seťáků je to všechno majlant , ale taky jiný výsledky :-)
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 17:21:51
Casio >> To ani ne,spis neco jako malinky vodoznak.Pokusim se najit par fotek,kde jsem to videl.
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 17:19:11
Casio >> Nedavno jsem koukal na objektivy,ktere bych vyuzil na krajinu,kdyz cestujeme.Ty ceny,to je snad delane umyslne,aby si je moc lidi nemohlo koupit :-)
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:15:02
Denny >> myslíš černý siluety? Pak by to bylo jako obrázek do obrázku?
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:13:35
Denny >> To by bylo tak do krajiny , 50 mm je málo ,jinak mě mooc baví :-))
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 17:11:17
Casio >> Nevis jestli je nejaky program,kde se da stahnout nebo vytvorit nejake logo do fotky? Dost lidi ma treba siluety apod.tak by me zajimalo,jak se to vytvari.
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 17:07:59
Casio >> Hmm 1.4 ,tak o tom se me zatim muze jen zdat.Ja se odpoledne pujdu brodit snehem ke krmitkum a slunicko opetne nikde,tak by se me ta svetelnost hodila.
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 17:00:24
Denny >> Ale já tam ty parte taky pořád cpal :-) ,díky této diskusi už ne..:-) Jinak to máznutí jsme myslel jen špunt je tam hodně malá HO. F1,4 , 1/60 ISO 500
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 16:54:20
Casio >> Uprimne receno,myslel jsem si,ze to maznuti je umyslne,tak nejak to zapada do te atmosfery.Jinak ja nemam nic proti rameckum,jen to musi byt vkusne a ramecek by mel nejak ladit s fotkou.Bohuzel,obcas vidam pekne fotky a ramecek z nich dela jakoby parte a je to opravdu skoda.
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 16:50:44
Denny >> Děkuju Kájo,aspoň že už ty rámečky jsem vychytal :-) Přesto se malinko po vložení mázla. A to bez výmluv :-)) Výška 600 px..
Denny - Profil | Čt 31.12.2015 16:47:20
Casio >> Ta cernobila se me libi mnohem ,mnohem vic i ten ramecek k tomu sedi.
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 16:39:49
ceczubr >> Dnes. Ted tu začalo sněžit :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...
