Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:58:04
Erva >> no jestli jsi koukal kolik bys dostal za ten tele zoom.
NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:52:25
zelí - V pohodě , ano doostřovaná krapet je ,ale ten výřez , ta horní ne .
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:51:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chlapi odpuste mi že Vám tady popřeji bez obrázku
Tak vše nejlepší do Nového roku a především zdraví a pro nas nadsence fotoaparátu i to dobré světlo,alespon nekdy:-)))
PF 2016 :-)))))!!!!
Tak vše nejlepší do Nového roku a především zdraví a pro nas nadsence fotoaparátu i to dobré světlo,alespon nekdy:-)))
PF 2016 :-)))))!!!!
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:47:19
Erva >> Radku ja ti nevim,ale me ta fotka nesedí.Nemyslim to zle,ale je to moc doostrené a pak vyžehlené a ten ptácek je tam opravdu jak vabicí balaban:-))
Promin
Promin
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:30:16
Erva >> dovedeš si Radku představit jaký by to bylo pozadí?? To by byla bombovka ! I tohle je řezaný?
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:21:10
Erva >> človeče udelal jsem asi 10-15 snimku a vsechny jsou OK.Jako by pri me stal nejaky svaty a odměnil me za to ze jsem tam jeste za tmy mrznul:-))
NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:04:14
zelí - Jasan chápu a vím o čem mluvíš , taky musím občas při focení ptáčka vevětvích ostřit ručně ,ale fotek moc publikovatelných není , zvláště pak když fotím na daleko .
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:46:04
Denny >> Tak Art skla od Sigmy jsou portretní a ty snad nebudes fotit akty a portrety:-)))))
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 17:39:22
zelí >> No jestli se poštěstí a přestanu někdy budovat abych mohl zakoupit FX tělo. :-)
NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 17:34:04
zelí >> Lado ja okukoval ty art a to je kolem desitky.Vim,ze se to da sehnat lacinejizvlast u Canonackejch skel je docela slusna nabidka z druhe ruky,ale ja chodim zatim jen okukovat na ruzne stranky co by,kdyby ...,no vzdyt to znas.
NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 17:31:41
Casio >> podpis ne,to znam,ale nejake logo.Ja to nechci na sve fotky,jen me zajima,jak to vznika.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...

