Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:58:04

Erva >> no jestli jsi koukal kolik bys dostal za ten tele zoom.

    NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:57:19

    Casio - Počkej , teď ti nerozumím ??

      NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:54:46

      Erva >> kolik myslíš že bys dostal za tenhle zoom?

        NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:52:25

        zelí - V pohodě , ano doostřovaná krapet je ,ale ten výřez , ta horní ne .

          Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:51:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Chlapi odpuste mi že Vám tady popřeji bez obrázku


          Tak vše nejlepší do Nového roku a především zdraví a pro nas nadsence fotoaparátu i to dobré světlo,alespon nekdy:-)))

          PF 2016 :-)))))!!!!

            NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:50:36

            Casio - Jj.

              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:47:19

              Erva >> Radku ja ti nevim,ale me ta fotka nesedí.Nemyslim to zle,ale je to moc doostrené a pak vyžehlené a ten ptácek je tam opravdu jak vabicí balaban:-))

              Promin

                NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:44:51

                Erva >> a ohnisko 300mm ?

                  NZiggy - Profil | Čt 31.12.2015 18:39:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Všem přeji mnoho krásných fotek a dobré světlo do roků budoucích !

                  Petr

                    NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:35:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Casio - Ano je to ořez , tady to máš origo , fotím z balkonu v prvním patře a ten smrk má cca. 15 m na výšku a seděl na samé špici :-)))

                      NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 18:30:16

                      Erva >> dovedeš si Radku představit jaký by to bylo pozadí?? To by byla bombovka ! I tohle je řezaný?

                        NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:24:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        zelí - Tak to je super , já prostě potřebuju dlouhé sklo i ten Zvonek je odhadem na více než 20 m ,pokud neudělám větší výřez ,tak je to snad trochu koukatelné :-))

                          Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 18:21:10

                          Erva >> človeče udelal jsem asi 10-15 snimku a vsechny jsou OK.Jako by pri me stal nejaky svaty a odměnil me za to ze jsem tam jeste za tmy mrznul:-))

                            NErva - Profil | Čt 31.12.2015 18:04:14

                            zelí - Jasan chápu a vím o čem mluvíš , taky musím občas při focení ptáčka vevětvích ostřit ručně ,ale fotek moc publikovatelných není , zvláště pak když fotím na daleko .

                              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:46:04

                              Denny >> Tak Art skla od Sigmy jsou portretní a ty snad nebudes fotit akty a portrety:-)))))

                                Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:45:03

                                Casio >> Je to na tobe:-)))

                                  NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 17:39:22

                                  zelí >> No jestli se poštěstí a přestanu někdy budovat abych mohl zakoupit FX tělo. :-)

                                    NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 17:34:04

                                    zelí >> Lado ja okukoval ty art a to je kolem desitky.Vim,ze se to da sehnat lacinejizvlast u Canonackejch skel je docela slusna nabidka z druhe ruky,ale ja chodim zatim jen okukovat na ruzne stranky co by,kdyby ...,no vzdyt to znas.

                                      Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 17:32:23

                                      Casio >> na co se tesis,nerozumim tve řeči???:-))

                                        NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 17:31:41

                                        Casio >> podpis ne,to znam,ale nejake logo.Ja to nechci na sve fotky,jen me zajima,jak to vznika.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj