Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:24:14
Erva >> Radku chápu, že je to pokus o detail , ale z hlediska produktové fotografie a možná i z jiného hlediska by měly být oba předměty ostré a pozadí máznuté. Opravdu dřív neý toho špuntu jsem si všimnul té sklenky.
když už detail špuntu tak ta sklenka měla být asi dále..Je to názor a nevím co chtěl tímto říct.
když už detail špuntu tak ta sklenka měla být asi dále..Je to názor a nevím co chtěl tímto říct.
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:23:50
Fems >> děkuju, ono na té barevné chtělo malinko popracovat , s odleskem sklenky. I před focením hned vedle jsou bílé šuplata kredence...
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:21:31
Casio - No svím způsobem máš pravdu ,ale je taky rozdíl mít max. ohnisko 300 a nebo 600 mm .
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:19:10
Anýzový dědek - Bobe ,ale to je právě to parádní a myslím že HO je tak schválně , mě se třeba líbí obě a u te barevné mě přišla parádní barva , prostě starý poctivý masivní stůl .
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:17:29
Erva >> neblbni ,nemá cenu mít dvě skoro stejný skla. Já našel kupce na N70-300 na www.fotobazar.cz no a nebo paladix...
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:16:32
DeProfundis >> souhlasím s tím, , že 100lidí 100 chutí- jinak se mi ta fotka vůbec nelíbí, protože je zaostřeno jen na špunt a sklenka je rozmazaná., a na té barevné ta sklenka přímo tahá oči....:-)
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:15:42
DeProfundis >> Romane mě přišla pro mě hezká ta teplota barev u barvy no a čb je klasika ,proto jsem dal obě.:-)
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:14:03
Denny >> tak jak to vidíš, Karlos? Jdeme na to, nebo už máte s Jíťou upito a necejtíš se na to?:-))) (ani nevím, kolik je u bás teď hodin)
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:12:23
Casio >> a za mě je jasně lepší ta barevná úprava, alespoň se tam neztrácí to vínko jako na tý čb. Sto lidí, sto chutí:-)
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:11:03
Casio - Já si ho chci právě nechat na rybky , bo se mě nebude chtít tahat 150-600 mm a tu 150-600 stejně kupovat během 2 měsíců budu ,jako určitě bych jej nedal do výkupu u megapixelu to jsou žebráci :-)))
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:10:25
zelí >> Spousta lidí to v něm dělá - já to neumím, protože jsem samouk ..))
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:08:05
Denny >> Kájo tohle umí dobře Photoshop , já to neumím ovládat :-)
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:04:38
Erva >> tak víš že je krátkej, udělej to samý a doplať za T 150-600. Na ven je ohnisko o které přijdeš (70-150) skoro na nic . A budeš mít wildlife sklo.
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:04:03
zelí - Jj., je to poznat podle větviček , ale to může taky dělat sluníčko , téměř přepal , svítí z prava :-))
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:02:01
Casio - Nekoukal a ani jej prodat nechci mám jej cca. 3 týdny , prodal jsem seťák 55-300 za vcelku dobrý peníz a koupil Tamrona 70-300 mm tedy doplatil jsem cca 1500 kč .
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...