Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:24:14

Erva >> Radku chápu, že je to pokus o detail , ale z hlediska produktové fotografie a možná i z jiného hlediska by měly být oba předměty ostré a pozadí máznuté. Opravdu dřív neý toho špuntu jsem si všimnul té sklenky.
když už detail špuntu tak ta sklenka měla být asi dále..Je to názor a nevím co chtěl tímto říct.

    Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:23:50

    Fems >> děkuju, ono na té barevné chtělo malinko popracovat , s odleskem sklenky. I před focením hned vedle jsou bílé šuplata kredence...

      Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:23:22

      Casio - Na Paladixu su vlezený každý týden :-))

        Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:21:31

        Casio - No svím způsobem máš pravdu ,ale je taky rozdíl mít max. ohnisko 300 a nebo 600 mm .

          Fems - Profil | Čt 31.12.2015 19:21:27

          Casio >> abych to vyvážil :) za mě určitě čb

            Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:19:10

            Anýzový dědek - Bobe ,ale to je právě to parádní a myslím že HO je tak schválně , mě se třeba líbí obě a u te barevné mě přišla parádní barva , prostě starý poctivý masivní stůl .

              Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:17:29

              Erva >> neblbni ,nemá cenu mít dvě skoro stejný skla. Já našel kupce na N70-300 na www.fotobazar.cz no a nebo paladix...

                Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:16:32

                DeProfundis >> souhlasím s tím, , že 100lidí 100 chutí- jinak se mi ta fotka vůbec nelíbí, protože je zaostřeno jen na špunt a sklenka je rozmazaná., a na té barevné ta sklenka přímo tahá oči....:-)

                  Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:15:42

                  DeProfundis >> Romane mě přišla pro mě hezká ta teplota barev u barvy no a čb je klasika ,proto jsem dal obě.:-)

                    DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:14:03

                    Denny >> tak jak to vidíš, Karlos? Jdeme na to, nebo už máte s Jíťou upito a necejtíš se na to?:-))) (ani nevím, kolik je u bás teď hodin)

                      DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:12:23

                      Casio >> a za mě je jasně lepší ta barevná úprava, alespoň se tam neztrácí to vínko jako na tý čb. Sto lidí, sto chutí:-)

                        Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:11:03

                        Casio - Já si ho chci právě nechat na rybky , bo se mě nebude chtít tahat 150-600 mm a tu 150-600 stejně kupovat během 2 měsíců budu ,jako určitě bych jej nedal do výkupu u megapixelu to jsou žebráci :-)))

                          Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:10:25

                          zelí >> Spousta lidí to v něm dělá - já to neumím, protože jsem samouk ..))

                            zelí - Profil | Čt 31.12.2015 19:09:26

                            Anýzový dědek >> tak jak viš že to umí dobře??:-)

                              zelí - Profil | Čt 31.12.2015 19:08:48

                              Casio >> myslim si to same!!

                                Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:08:05

                                Denny >> Kájo tohle umí dobře Photoshop , já to neumím ovládat :-)

                                  Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:04:38

                                  Erva >> tak víš že je krátkej, udělej to samý a doplať za T 150-600. Na ven je ohnisko o které přijdeš (70-150) skoro na nic . A budeš mít wildlife sklo.

                                    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:04:03

                                    zelí - Jj., je to poznat podle větviček , ale to může taky dělat sluníčko , téměř přepal , svítí z prava :-))

                                      zelí - Profil | Čt 31.12.2015 19:03:05

                                      Erva >> Vsak ja se bavim o výřezu

                                        Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:02:01

                                        Casio - Nekoukal a ani jej prodat nechci mám jej cca. 3 týdny , prodal jsem seťák 55-300 za vcelku dobrý peníz a koupil Tamrona 70-300 mm tedy doplatil jsem cca 1500 kč .

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj