Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:59:21
Erva >> asi bych ho klidně taky prodal, kdyby někdo měl zájem, ale nějak to netlačím
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:50:20
Erva >> Tak si vem filtr :-D Tu to nějak nejde, bo venku sněží a je mlha jak kjáva :-)
Není nic vidět, ale slyšet ano :-(
Není nic vidět, ale slyšet ano :-(
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:45:25
Fotit ohňostroj se nikdo nechystá?
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:43:13
Erva >> vždyť víš, že ho mám doma ve skříni taky. Beru to jako zálohu kdyby cokoli, ale opravdu si nepamatuju, že bych ho od koupě šestistovky vytáhnul.
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:38:51
Erva >> no tak to u mě nehro. :-) Já neměl promile asi tak šest let :-)
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:37:47
DeProfundis - Kua mě serkáte s tím sklem , nechce jej někdo ?? :-))))
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:37:08
Casio - Ale udělej to až budeš mít tak trojku pod kůží , to pak může jít Saudek do důchodu :-))))
Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:35:14
Erva >> Koni... :-)))
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:33:23
Erva >> je to možný, já to vidím asi ještě moc střízlivě na dnešek. Vlastně krom pivka po pozdním obědě jsem ještě dneska nepožil:-)
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:32:00
DeProfundis >> dát ho níž ,bych přišel o to pozadí a bylo by vidět okno. Udělám to ještě jednou a lépe připravím. Jako pozadí mám zádovej panel v barvě tý pracovky.
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:31:28
Erva >> Casio má pravdu, uvidíš, že až si pořídíš 150-600, tak ten 70-300 bude ležet ve skříni.:-)
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:30:50
DeProfundis - Romane neblbni Boboj tam chybí flaška , natož tak půlka sklenice , on se jen tak z málem nespokojí :-))))
DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:28:22
Casio >> no právě, mě se tady zdá že ta čb klasika tomu vzala život. Prostě ta teplota tomu dodá atmosféru. Ale jinak má Bob pravdu v tom, že ta sklenka trochu tahá. Chtělo by to jí máznout trochu víc a nafotit to tak, aby ten špunt zabíral víc plochy, aby byl na první pohled patrnej jako hlavní motiv. Takže foťák víc dolů a sklenku více dozadu.:-)
Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:27:28
Anýzový dědek - Kua ty si všímáš sklenky nebo by jsi rád bumbal :-)) Mě hned na první pohled zaujal špunt a pak jsem kukal co je na fotce dál :-))
Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:25:08
Erva >> no tak už jsi podal inzerát? :-) Máš ho z megapixelu?
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...