Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:59:21

Erva >> asi bych ho klidně taky prodal, kdyby někdo měl zájem, ale nějak to netlačím

    Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:50:20

    Erva >> Tak si vem filtr :-D Tu to nějak nejde, bo venku sněží a je mlha jak kjáva :-)
    Není nic vidět, ale slyšet ano :-(

      Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:46:15

      Anýzový dědek - Nechcu mět propálenů čočku :-))))

        Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:45:25

        Fotit ohňostroj se nikdo nechystá?

          Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:45:06

          DeProfundis - Ti jej prodám a budeš tam mít bráchu !! :-)))

            DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:43:13

            Erva >> vždyť víš, že ho mám doma ve skříni taky. Beru to jako zálohu kdyby cokoli, ale opravdu si nepamatuju, že bych ho od koupě šestistovky vytáhnul.

              Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:40:52

              Casio - Já už 7, kua nebo 8 let , ani nevím :-))

                Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:38:51

                Erva >> no tak to u mě nehro. :-) Já neměl promile asi tak šest let :-)

                  Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:38:05

                  Anýzový dědek - :-)))))

                    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:37:47

                    DeProfundis - Kua mě serkáte s tím sklem , nechce jej někdo ?? :-))))

                      Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:37:08

                      Casio - Ale udělej to až budeš mít tak trojku pod kůží , to pak může jít Saudek do důchodu :-))))

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 19:35:14

                        Erva >> Koni... :-)))

                          DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:33:23

                          Erva >> je to možný, já to vidím asi ještě moc střízlivě na dnešek. Vlastně krom pivka po pozdním obědě jsem ještě dneska nepožil:-)

                            Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:32:00

                            DeProfundis >> dát ho níž ,bych přišel o to pozadí a bylo by vidět okno. Udělám to ještě jednou a lépe připravím. Jako pozadí mám zádovej panel v barvě tý pracovky.

                              DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:31:28

                              Erva >> Casio má pravdu, uvidíš, že až si pořídíš 150-600, tak ten 70-300 bude ležet ve skříni.:-)

                                Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:30:50

                                DeProfundis - Romane neblbni Boboj tam chybí flaška , natož tak půlka sklenice , on se jen tak z málem nespokojí :-))))

                                  DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:28:22

                                  Casio >> no právě, mě se tady zdá že ta čb klasika tomu vzala život. Prostě ta teplota tomu dodá atmosféru. Ale jinak má Bob pravdu v tom, že ta sklenka trochu tahá. Chtělo by to jí máznout trochu víc a nafotit to tak, aby ten špunt zabíral víc plochy, aby byl na první pohled patrnej jako hlavní motiv. Takže foťák víc dolů a sklenku více dozadu.:-)

                                    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:28:13

                                    Casio - Co mám zase mít z megapixelu ??

                                      Erva - Profil | Čt 31.12.2015 19:27:28

                                      Anýzový dědek - Kua ty si všímáš sklenky nebo by jsi rád bumbal :-)) Mě hned na první pohled zaujal špunt a pak jsem kukal co je na fotce dál :-))

                                        Casio - Profil | Čt 31.12.2015 19:25:08

                                        Erva >> no tak už jsi podal inzerát? :-) Máš ho z megapixelu?

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj