Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 20:47:15

radost pokoukat na ty bestovky

    zelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:42:10

    https://iso.500px.com/best-of-2015-top-10-animal-ph​otos/

    ty veverky 1.misto jsou bombovéé:-)))

    ale jinak sakra luxusni fota

      Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:40:03

      zelí - Kuwa ta třetí je moje !!! bingo !!!!!! :-))))

        zelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:38:07

        https://iso.500px.com/best-of-2015-top-10-nature-ph​otos/

        moc hezkééé

        p.s. 3 fotky jsou tam moje tak se neleknete a zavrete pusu az na to budete koukat:)

          zelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:37:14

          Erva >> jsem jeste tak zmzlej ze ani nevim kde mam ovladac na TV:-)))

            Casio - Profil | Čt 31.12.2015 20:33:59

            zelí >> to mi nějak uniklo:-)

              Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:33:53

              zelí - Laďo ty nevíš že je Silvestr ?? Pokud ne tak si zapni telku , tam si taky dělají prdelky ... :-)))

                DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 20:33:50

                zelí >> bo nečtu všechno, když sem přijdu a je tady naslintáno 150 příspěvků:-)

                Ale s tím neoprenem je to dobrej nápad:-)

                  Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:32:52

                  DeProfundis - Hošani to jej dám raději na bazar normálně , jde o to že jsem otravoval spolupracovníka našeho mladého který má v tomhle obchodě známého a samo měl jsem jej asi o 800 kč levnější než mají všichni ostatní , tak je to takové složitější a to bych nerad přidával někomu starosti :-))

                    zelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:31:02

                    Ty pitcho pred 3 nedelema jsem se ptal Radka na co kupuje 70-300,kdyz chysta 150-600,ze je to blbost a vy se tady probudite akorat na Silvestra.


                    Plho jiz dobrou pul hodiny o tom zde hovořííím:-)))

                    Radku řachni to za 2ku a ruce ti uthnou a budes mit na neopren:-)))

                      Casio - Profil | Čt 31.12.2015 20:26:17

                      Erva >> hm ta registrace je horší , tak jinak. Zkus se s nima domluvit když budou moci prodat ho jako komis , že vzápětí od nich vezmeš 150-600.

                        Casio - Profil | Čt 31.12.2015 20:23:58

                        Erva >> poslanej nebo osobně koupenej? Zkus se domluvit ,možná by to přišlo někomu vyčuraný ale 14 dní na odstoupení je skoro to samý jako tři týdny. Záleží na prodejci. Navíc jim přineseš další koruny z navýšení ceny.

                          DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 20:23:49

                          Erva >> ajaj, tak to už je horší, to už jedině s cenou dolů a na bazoš

                            Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:21:38

                            DeProfundis - Mám obavu že to nepude ,nápad dobrý , ale byl jsem tak rychlí že už je i zaregistrován na 5 letou záruku , tak to asi nepude :-((

                              DeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 20:19:38

                              Erva >> tož to má Casio asi dobrej nápad, pokud by to tak náhodou šlo udělat

                                Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:19:10

                                Casio - Mám jej odsud : http://www.afoto.cz/

                                  Casio - Profil | Čt 31.12.2015 20:08:58

                                  Erva >> ptal jsem se kde jsi ho kupoval proto ,že já když jsem pořizoval širokáč, vzal jsem Tokinu 11-16 v kamenným ,když jsem zjistil asi po týdnu malý rozsah ,vzali mi ho zpět za plnou cenu resp. doplatil jsem N16-35.

                                    Erva - Profil | Čt 31.12.2015 20:03:17

                                    DeProfundis - Tak je pravda že pokud bych prodal tenhle zoom tak asi ten Tamron koupím o nějaký ten týden dřív , ale je mě to líto , i když jsem v životě prodrbkal daleko víc :-))

                                      Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj