Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:53:24

zelí >> kamaráde tak s pravdou na světlo .. Všechny moje fotky jsou focený Nokií 6300, to že mám zrcadlo tady celou dobu lakuju a všechny moudra jsou vyčtený z knihy Fotíme s Laďou . :-))))

    NErva - Profil | Čt 31.12.2015 21:49:24

    zelí - No kukaj dál , kukaj dál .... :-)))




    Pak zjistíš že ze všech odkazů je to 60:40 pro Nikon :-)))))

      Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:48:42

      Casio >> no jistěěěééé:-)))

      Hele tvuj nikonackej aparat a sklo neumi poradnou hloubku ostrosti a AD to taha za oci,Radek ma zase sadroveho zvonka,tak kurva kde je chyba???Ruce nemate volšoví tak zbyva jen ta technika:-))))))!!!!

        Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:46:15

        Anýzový dědek >> ted jsem zhlednul fotku pred pár minutama a jestli ten frajer cekal na ten kotrmelec nekolik mesicu či let tak tady u te fotky kterou jsem videl by čekal nekolik desetiletí podle tebe.
        Vzdy se jedna o to byt ve spravnem čase na spravnem miste a mit kliku jak od 10 blázincu.Jsou to momentky to si uvedom,takze nahoda.A ne jak lovici lednacek s akvarkem!!!

          NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:45:37

          zelí >> To je nějaká silvestrovská taškařice ,ne?? :-)))))

            Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:41:05

            Erva >> hned prvni odkaz co jsem poslal a prvnich 5 fotek.Zacal jsem myslim od 10 mista ci ktere to bylo.Mas tam jeste neco ty Nikonisto:-)))))

              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:39:40

              Anýzový dědek >> Tu veverku mohl bouchnout na prvni dobrou hned pri prvnim kontaktem s veverkama.Si si precetl jak frajer v Anglii cekal 7 let na zaber loviciho lednacka vid??? :-)))

                NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:36:50

                Anýzový dědek >> nemyslí že čekat na veverku až si strčí packu do nosu. Jen takový čistý fotky se supr barvama. Říkám zpoloviny tak dobrý. To myslím že není moc :-))

                  NDeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 21:30:53

                  Anýzový dědek >> strašně, ale strašně přeháníš! :)

                    NErva - Profil | Čt 31.12.2015 21:23:13

                    zelí - Tak to nevím kde kukáš :-)))))

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:20:14

                      Casio >> Myslím si že ani ti nejlepší z nás se nemohou tady s tímto srovnávat.Vezmi si, že třeba u focení těch veverek tam musel dotyčný strávit radu měsíců či let, aba dostal takovýto záběr. o technice, kterou používali ani nemluvím, to jde do milionových částek..))

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:16:22

                        zelí >> Tyhle fotky jsou jak umělecky, tak technicky na hodně vysoké úrovni a autoři to určitě neudělali na jeden cvak, takže na současné poměry jsou dokonale zvládnuté

                          NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:15:01

                          Anýzový dědek >> to ano , bez základu by to nešlo, ale vezmi si že z našich výtvorů by šlo udělat polovina toho co je v top 10. Nestačilo by to?:-)

                            Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:07:44

                            Anýzový dědek >> žadny foto neni dokonalééé!!!!!!! Nikdy a v dobe PC je to daleko horsi co se tyka naroku na kvalitu obrazku

                              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:06:31

                              Casio >> to jsou hodiny u PS s Photoshopem u jedne fotky.On ten zaklad nebude špatny,nebo ani nemuze byt,ale tohle z toho urcite neleze.Tohle jsou uz opravdu umelecka dila a vetsi obdiv bych spise cílil prave na tu editaci.

                                NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:04:58

                                Casio >> Editor v tom také hraje velkou roli, ale hlavní je dokonalé foto a na to bohužel ani jeden z nás nestačíme :-))
                                Ale přání je prý otcem myšlenky :-)

                                  NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 20:58:47

                                  Hoši tohle přece nemůže vylézt z foťáku . To je přesnej důkaz toho ,že je třeba zvládnout editor na tu nejvyšší vyšší dívčí.:-) Jinak jasně že je to nádhera doplněná krásou! :-)

                                    Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:58:39

                                    Erva >> samej Canon,haha uz nic nepiš:-)))))))))))))

                                      Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:56:02

                                      Erva >> zatim jsem prohlidnul 3 fotky u dvouch nic nebylo a ta vlna canon:-)))

                                      dalsi fotka ta sopka a zase 7D!!!!!!!!!!!


                                      Dale nemusim na nic koukat:-))))

                                        NErva - Profil | Čt 31.12.2015 20:48:08

                                        zelí - Všimnul jsi si něčeho ??







                                        Převážná většina fotek je od Nikonu :-))))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj