Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:53:24
zelí >> kamaráde tak s pravdou na světlo .. Všechny moje fotky jsou focený Nokií 6300, to že mám zrcadlo tady celou dobu lakuju a všechny moudra jsou vyčtený z knihy Fotíme s Laďou . :-))))
NErva - Profil | Čt 31.12.2015 21:49:24
zelí - No kukaj dál , kukaj dál .... :-)))
Pak zjistíš že ze všech odkazů je to 60:40 pro Nikon :-)))))
Pak zjistíš že ze všech odkazů je to 60:40 pro Nikon :-)))))
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:48:42
Casio >> no jistěěěééé:-)))
Hele tvuj nikonackej aparat a sklo neumi poradnou hloubku ostrosti a AD to taha za oci,Radek ma zase sadroveho zvonka,tak kurva kde je chyba???Ruce nemate volšoví tak zbyva jen ta technika:-))))))!!!!
Hele tvuj nikonackej aparat a sklo neumi poradnou hloubku ostrosti a AD to taha za oci,Radek ma zase sadroveho zvonka,tak kurva kde je chyba???Ruce nemate volšoví tak zbyva jen ta technika:-))))))!!!!
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:46:15
Anýzový dědek >> ted jsem zhlednul fotku pred pár minutama a jestli ten frajer cekal na ten kotrmelec nekolik mesicu či let tak tady u te fotky kterou jsem videl by čekal nekolik desetiletí podle tebe.
Vzdy se jedna o to byt ve spravnem čase na spravnem miste a mit kliku jak od 10 blázincu.Jsou to momentky to si uvedom,takze nahoda.A ne jak lovici lednacek s akvarkem!!!
Vzdy se jedna o to byt ve spravnem čase na spravnem miste a mit kliku jak od 10 blázincu.Jsou to momentky to si uvedom,takze nahoda.A ne jak lovici lednacek s akvarkem!!!
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:41:05
Erva >> hned prvni odkaz co jsem poslal a prvnich 5 fotek.Zacal jsem myslim od 10 mista ci ktere to bylo.Mas tam jeste neco ty Nikonisto:-)))))
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:39:40
Anýzový dědek >> Tu veverku mohl bouchnout na prvni dobrou hned pri prvnim kontaktem s veverkama.Si si precetl jak frajer v Anglii cekal 7 let na zaber loviciho lednacka vid??? :-)))
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:36:50
Anýzový dědek >> nemyslí že čekat na veverku až si strčí packu do nosu. Jen takový čistý fotky se supr barvama. Říkám zpoloviny tak dobrý. To myslím že není moc :-))
NDeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 21:30:53
Anýzový dědek >> strašně, ale strašně přeháníš! :)
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:20:14
Casio >> Myslím si že ani ti nejlepší z nás se nemohou tady s tímto srovnávat.Vezmi si, že třeba u focení těch veverek tam musel dotyčný strávit radu měsíců či let, aba dostal takovýto záběr. o technice, kterou používali ani nemluvím, to jde do milionových částek..))
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:16:22
zelí >> Tyhle fotky jsou jak umělecky, tak technicky na hodně vysoké úrovni a autoři to určitě neudělali na jeden cvak, takže na současné poměry jsou dokonale zvládnuté
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 21:15:01
Anýzový dědek >> to ano , bez základu by to nešlo, ale vezmi si že z našich výtvorů by šlo udělat polovina toho co je v top 10. Nestačilo by to?:-)
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:07:44
Anýzový dědek >> žadny foto neni dokonalééé!!!!!!! Nikdy a v dobe PC je to daleko horsi co se tyka naroku na kvalitu obrazku
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:06:31
Casio >> to jsou hodiny u PS s Photoshopem u jedne fotky.On ten zaklad nebude špatny,nebo ani nemuze byt,ale tohle z toho urcite neleze.Tohle jsou uz opravdu umelecka dila a vetsi obdiv bych spise cílil prave na tu editaci.
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.12.2015 21:04:58
Casio >> Editor v tom také hraje velkou roli, ale hlavní je dokonalé foto a na to bohužel ani jeden z nás nestačíme :-))
Ale přání je prý otcem myšlenky :-)
Ale přání je prý otcem myšlenky :-)
NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 20:58:47
Hoši tohle přece nemůže vylézt z foťáku . To je přesnej důkaz toho ,že je třeba zvládnout editor na tu nejvyšší vyšší dívčí.:-) Jinak jasně že je to nádhera doplněná krásou! :-)
Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 20:56:02
Erva >> zatim jsem prohlidnul 3 fotky u dvouch nic nebylo a ta vlna canon:-)))
dalsi fotka ta sopka a zase 7D!!!!!!!!!!!
Dale nemusim na nic koukat:-))))
dalsi fotka ta sopka a zase 7D!!!!!!!!!!!
Dale nemusim na nic koukat:-))))
NErva - Profil | Čt 31.12.2015 20:48:08
zelí - Všimnul jsi si něčeho ??
Převážná většina fotek je od Nikonu :-))))))
Převážná většina fotek je od Nikonu :-))))))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...