Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NDenny - Profil | Pá 1.1.2016 3:00:05

Neco je spatne,nejdou vkladat fotky :-(

    NDenny - Profil | Pá 1.1.2016 2:59:16

    Kdyz jsem si znovu prohledl fotku te divenky,kterou jsem sem dal,tak jsem si uvedomil,jak muze fotka strasne zkreslovat.Tomu decku podle me bylo tak 14 roku a na te fotce vypaada mnohem starsi.Tak davam jeste jednu na porovnani,tam je i se svym brachou.

      NDenny - Profil | Pá 1.1.2016 2:49:17

      DeProfundis >> Romane,dneska jsem to mel nejaky nasponovany,nebo spis je to tim casovym posunem.Urcite budu rad za pomoc,az se navzajem trefime do casu :-)

        NDenny - Profil | Pá 1.1.2016 1:18:42

        ..

          NDenny - Profil | Pá 1.1.2016 1:17:07

          Kdyz jsem dnes videl kupu deti,jak se bavi,tak jsem si zvpomenul,jak jsme se zde zcela nedavno bavili o fotkach,kde se pouziva panning.To byl vlastne duvod,proc jsem dneska hodinu fotil decka.Neni to tak jednoduche,jak by si clovek predstavoval,kdyz foceny object se nejen ze pohybuje po nejake predpokladane draze,ale jeste se k tomu toci kolem sve osy a poskakuje na terennich vlnach :-)
          Urcite stoji za to si to vyzkouset.

            NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 23:55:29

            zelí >> U vas uz to mate za par,tady jeste 7 hodin.

              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 23:52:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak jsem to nevydrzel a přeci to udelam stylově.

              Tak panové stary rok je na odletu jak tento strakouš a Nový rok za dveřmi.

              Vše nejlepší do Noveho roku,zdraví a pevné nervy nad maznutýma fotkama a spatným světlem.!!

                NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 23:48:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Doplnil jsem krmitka a povesil dve dalsi,tak uz si jen mohu prat,aby dalsi dny aspon na chvilicku zmizely mraky a ukazalo se slunicko.

                  NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 22:28:50

                  zelí >> To je jeste decko,ktere tam jezdilo na bobech,jen na svuj vek byla ta holcina hodne zmalovanqa.Byla tam s brachou,kterej se ucil na snoubordu

                    Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 22:21:52

                    Denny >> pro Boha co to je za poameričtenou Ukrajinku:-)))

                      NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 22:21:28

                      Pred chvilkou jsem se vratil od krmitek a nakone c jsem fotil deti pri bobovani :-)Jak neni svetlo,tak ani ten snih tak moc nepomuze,je to vsechno takove sede,jak v lese,tak na place.nacvakal jsem 269 fotek,zadne zaseknuti,zadne artefakty,tak zitraa zase vyzkousim jiny objektiv a najake jine nastaveni.

                        Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 22:21:00

                        DeProfundis >> vidim na zadečku pekne zacinajici celušku:-)))))

                          NDeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 22:20:01

                          Casio >> nene:-)

                          Ale schválně jsem nedal ani barevnou ani černobílou, aby se to tu nehádalo:-)

                            NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 22:18:11

                            DeProfundis >> Manželka? :-)

                              NDeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 22:15:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              No nic kamarádi, je čas jít taky něco sezobnout a popít... A jelikož jsem toho letos nakecal asi víc tady, než v zookoutku, tak dám PFko sem.
                              Ať už budete honit zvěř po loukách, opeřence po stromech a mokřadech, krotit brouky před makrem, nebo si rovnat horizont u architektury a krajinek, tak ať vás to hlavně baví! A schválně dám jedno z kategorie nevyjmenovaných.:-)

                                NDenny - Profil | Čt 31.12.2015 22:14:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                zelí >> Jak nebudu fotit portrety? Pche :-)))

                                  NErva - Profil | Čt 31.12.2015 22:05:32

                                  zelí - Jenže ten Anglán bohužel o tobě vůbec nevěděl , ale už mě psal na 500px jak že tě má oslovovat Sir .... tak čekej že bude chtít radu ohledně volavek za stromem :-)))) Jo a v tu dobu ještě nevyšlo vydání v UK knihy fotíme z Láďou







                                  Hruškou .....:-)))))

                                    Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:58:51

                                    Erva >> kdyby ten anglan chodil na Mrk nebo si precetl knihu fotime s Ladou,tak na to nemusel čekat 7 let a mel by to hotove za měsíc:-)))

                                      Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 21:57:47

                                      Casio >> bože ty jsi wolík:-)))))))))))))))))

                                      prej fotime s Ládou:-)))

                                        NErva - Profil | Čt 31.12.2015 21:53:58

                                        zelí - Laďo i veverka je učenlivá a to velmi rychle a jde naučit mnohým kouskům , ale jak jsi psal určitě nikde nechodil a nečekal několik let , tak jak třeba ten anglán s tím ledňáčkem když jej chtěl nafotit těsně před dopadem na vodní hladinu , tohle bylo pouze o tom vystihnout ten správný okamžik.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj