Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 16:13:37

DeProfundis >> Tak to mám s 2415 smůlu, 2412 má VGA ale kupovat starej typ je asi blbost. To dřív spíš upgrade noťasu :-(( Možná jetej 2415...

    Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 16:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Turbolence,akorat misto nohou mel byt ostry zobak:-))) Ale hratky s bleskem občas vykouzlí zajimave svetla

      Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 15:56:33

      Erva >> nekecej ze uz si se rozhoupal k prodeji

      bud zdrav

        NPíňas - Profil | Pá 1.1.2016 15:49:14

        Erva >> škoda že 300tku už mám,ted potřebuju nějakou 200tku

          NErva - Profil | Pá 1.1.2016 15:41:03

          levhan - Neznám , ale můžu ti prodat měsíc starý Tamron 70-300 f4 - 5,6 zaregistrován na 5 letou záruku :-))

            Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 15:31:04

            DeProfundis >> Romane dekuji ti za ochotu,ale ted jsou pro me prvořada skla a novy tělo.

            Stejne diky a ukladám odkaz.

              Nlevhan - Profil | Pá 1.1.2016 15:13:40

              hoj kluci znate nekdo todle sklo


              Nikkor Lens AF ZOOM Nikkor 70 -300mm f/4 - 5,6

                NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 14:30:19

                Casio >> Mám podobný K50IP a je jich opravdu 15 .

                  NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:29:41

                  Casio >> hm, tak to ti nezbyde, než to tlačit přes ten VGA konektor modrej. Pak je teda potřeba si dávat pozor, aby tenhle konektor měl i monitor. A mám obavy, že už se od nich dneska pomalu upouští.

                    NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 14:17:38

                    DeProfundis >> Je.. ,ty jo asi 8 let starej Asus P50IJ. Jinak je jich fakt 15 :-)) HDMI bych asi poznal ,není :-(

                      NErva - Profil | Pá 1.1.2016 14:16:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hošani u nás už cca. 3 hodinky sněží a první sýkorky si našli papání :-))

                        NxDanielS - Profil | Pá 1.1.2016 14:11:47

                        Casio >> Display Port, HDMI?

                          NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:07:28

                          Casio >> ajaj! No tak to je trochu horší, USB ti obraz nijak neprotlačí a ten modrej má kolíků 15 a je to právě ten VGA (D-Sub), jenže ten je analogovej. A jednoduše řečeno - počítač ti digitálně vyrobí obraz, pak ho naprosto zbytečně převede na analog přes nějakej D/A převodník (otázka kvality), pak analogově po kabelu a následně si ho musí monitor rozkódovat opět nějakým A/D převodníkem zpátky na digitál. Tak asi chápeš, že to není cesta bez ztráty kvality. Jako popravdě to nemusíš ani pozorovat, ale u těch vyšších rozlišení už to bejvá náročnější a né vždy to je nepozorovatelný. Pokud takhle, tak bych se držel spíš toho 24" s 1920x1200, kde to ještě bude schopný prolízt. Opravdu tam nemáš třeba HDMI? Co to je za model noťasu?

                            NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:01:29

                            Erva >> tak to je v pohodě:-)

                              NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 14:01:08

                              Erva >> :-))))

                                NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 13:59:41

                                DeProfundis >> Právě mám obavu z toho rozlišení . Když bude dobrý monitor a šuska Pc ?? Mám jen USB a takovej modrej asi s 21 kolíkama :-)

                                  NErva - Profil | Pá 1.1.2016 13:59:40

                                  DeProfundis - Néé , je to vesměs na Trucky , tedy eurotruck simulátor a pak fotbal , tedy Fifa .( ale taky pro mě na foto :-))))) )

                                    NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 13:58:22

                                    Erva >> pokud není mladej nadšenec do akčních first person stříleček a nepaří to po síti proti kamarádům, tak je dobrej i na hry:-) Ale jsou fanatici, kteří by řekli, že je ten monitor na tyhle akce pomalej. Náš mladej občas tyhle věci paří taky a je na tom starým soňákovi, kterej je ještě pomalejší a nestěžuje si. By taky mohl ve dnanácti:-))))

                                      NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 13:55:42

                                      Casio >> rozhraní je celkem jedno, stejně to dneska běhá všechno digitálně, takže je jen otázka jestli to funguje, nebo nefunguje. Klasickej D-Sub (VGA konektor) už snad dneska nikdo nepoužívá. Třeba HDMI nebo DisplayPort, podle mě je to fakt jedno. Tam jsou jediný rozdíly ve specifikacích jednotlivých verzí a s každou novější verzí je možný protlačit větší objem dat, takže i vyšší rozlišení nebo frekvence. Problém bych viděl až u 4K.

                                        NErva - Profil | Pá 1.1.2016 13:52:39

                                        Casio - Neser Kudláková :-))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj