Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 16:13:37
DeProfundis >> Tak to mám s 2415 smůlu, 2412 má VGA ale kupovat starej typ je asi blbost. To dřív spíš upgrade noťasu :-(( Možná jetej 2415...
Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 16:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Turbolence,akorat misto nohou mel byt ostry zobak:-))) Ale hratky s bleskem občas vykouzlí zajimave svetla
NErva - Profil | Pá 1.1.2016 15:41:03
levhan - Neznám , ale můžu ti prodat měsíc starý Tamron 70-300 f4 - 5,6 zaregistrován na 5 letou záruku :-))
Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 15:31:04
DeProfundis >> Romane dekuji ti za ochotu,ale ted jsou pro me prvořada skla a novy tělo.
Stejne diky a ukladám odkaz.
Stejne diky a ukladám odkaz.
Nlevhan - Profil | Pá 1.1.2016 15:13:40
hoj kluci znate nekdo todle sklo
Nikkor Lens AF ZOOM Nikkor 70 -300mm f/4 - 5,6
Nikkor Lens AF ZOOM Nikkor 70 -300mm f/4 - 5,6
NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 14:30:19
Casio >> Mám podobný K50IP a je jich opravdu 15 .
NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:29:41
Casio >> hm, tak to ti nezbyde, než to tlačit přes ten VGA konektor modrej. Pak je teda potřeba si dávat pozor, aby tenhle konektor měl i monitor. A mám obavy, že už se od nich dneska pomalu upouští.
NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 14:17:38
DeProfundis >> Je.. ,ty jo asi 8 let starej Asus P50IJ. Jinak je jich fakt 15 :-)) HDMI bych asi poznal ,není :-(
NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:07:28
Casio >> ajaj! No tak to je trochu horší, USB ti obraz nijak neprotlačí a ten modrej má kolíků 15 a je to právě ten VGA (D-Sub), jenže ten je analogovej. A jednoduše řečeno - počítač ti digitálně vyrobí obraz, pak ho naprosto zbytečně převede na analog přes nějakej D/A převodník (otázka kvality), pak analogově po kabelu a následně si ho musí monitor rozkódovat opět nějakým A/D převodníkem zpátky na digitál. Tak asi chápeš, že to není cesta bez ztráty kvality. Jako popravdě to nemusíš ani pozorovat, ale u těch vyšších rozlišení už to bejvá náročnější a né vždy to je nepozorovatelný. Pokud takhle, tak bych se držel spíš toho 24" s 1920x1200, kde to ještě bude schopný prolízt. Opravdu tam nemáš třeba HDMI? Co to je za model noťasu?
NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 14:01:29
Erva >> tak to je v pohodě:-)
NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 13:59:41
DeProfundis >> Právě mám obavu z toho rozlišení . Když bude dobrý monitor a šuska Pc ?? Mám jen USB a takovej modrej asi s 21 kolíkama :-)
NErva - Profil | Pá 1.1.2016 13:59:40
DeProfundis - Néé , je to vesměs na Trucky , tedy eurotruck simulátor a pak fotbal , tedy Fifa .( ale taky pro mě na foto :-))))) )
NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 13:58:22
Erva >> pokud není mladej nadšenec do akčních first person stříleček a nepaří to po síti proti kamarádům, tak je dobrej i na hry:-) Ale jsou fanatici, kteří by řekli, že je ten monitor na tyhle akce pomalej. Náš mladej občas tyhle věci paří taky a je na tom starým soňákovi, kterej je ještě pomalejší a nestěžuje si. By taky mohl ve dnanácti:-))))
NDeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 13:55:42
Casio >> rozhraní je celkem jedno, stejně to dneska běhá všechno digitálně, takže je jen otázka jestli to funguje, nebo nefunguje. Klasickej D-Sub (VGA konektor) už snad dneska nikdo nepoužívá. Třeba HDMI nebo DisplayPort, podle mě je to fakt jedno. Tam jsou jediný rozdíly ve specifikacích jednotlivých verzí a s každou novější verzí je možný protlačit větší objem dat, takže i vyšší rozlišení nebo frekvence. Problém bych viděl až u 4K.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...