Casio - Profil | Pá 1.1.2016 17:19:39
DeProfundis >> takže BenQ BL2411PT :-)..... ježiš ten zase nemá HDMI :-((
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 17:14:00
Casio >> tohle rozhodně nekupuj! Převádí to z hdmi na vga, což je obráceně, než ty potřebuješ. Je to trochu technicky míň náročný, takže jsou levnější.
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 16:57:13
Casio >> s tou ztrátou je to asi tak, že ta analogová cesta tam zůstane, takže všechno je stejný, jen ten převod A/D se uskuteční v tý redukci místo monitoru. Teoreticky by sis toho neměl ani všimnout, ale jaká bude skutečnost si netroufnu odhadnout. Spousta lidí má dneska ještě nevědomky připojenej monitor přes VGA a neřeší to:-)
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 16:53:18
DeProfundis >> tak pak je to ok :-) funguje to bez ztráty? Kurňa tzn, ve finále o litr dražší monitor :-(
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 16:52:04
zelí >> no já mám sice nadupanej noťas s 17,3" IPS displejem, ale i tak to je prostě mrňavý a na úpravu fotek to je fakt nouzovka. To se nedá s pořádnou 24" na stole srovnávat.
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 16:51:17
zelí >> tak digitál se dere rychle..
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 16:48:52
Casio >> človeče ja mel problem spiše najit neco s HDMI nez s VGA.Ty ma pomalu kazdý,ale treba se mylím
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 16:47:43
zelí - Hoj , to byl jen hozený ručník do ringu :-)))
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 16:47:34
DeProfundis >> no ale řeknu ti že se tesim az jednou budu mit novy monitor,protoze na notasu i kdyz 17" to fakt neni nic moc,ale hlavne ty pozorovací uhly je peklo:-((
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 16:46:26
Casio >> a nebo vzít jinej vhodnej monitor, třeba ten BenQ BL2411PT VGA konektor má a jistě by se našli i další.
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 16:45:35
DeProfundis >> To je slabej a hodně slabej :-) Neexistuje třeba nějaká redukce abych mohl z VGA do HDMI ? Protože jestli nový modely nebudou s VGA tak jsem stejně tam kde teď :-(
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 16:42:41
Casio >> no rozhodně se nemá smysl ve výběru monitoru brzdit starým typem konektoru. Takže asi si pořídit nějakej ten novější HW, aby měl nějaký to modernější připojení. Stejně ten noťas bude na pohodlnější úpravu fotek už dneska slabej:-)
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 16:17:19
Píňas >> Na co potřebuješ 200mm , pokud máš zoom x - 300 pokryje Ti i 200 mm. :-)
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 16:16:09
levhan >> Ahoj měl jsem Nikkor 70-300 , oproti seťáku 18-55 je znatelný rozdíl nahoru , je možno i do budoucna na FX . Nebyl špatnej ale chtěl jsem lepší:-) Jinak zkus Radka s Tamronem,myslím že by to taky nebyla špatná volba.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj