Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 19:06:07
Anýzový dědek >> tohle není chyba Radka ,ale chyba monitoru. Když nakloním dolu je to vidět, když nahoru ani známka vypínače nebo dveří.
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 19:03:12
Erva >> Kdyz koukam na tom vetsim monitoru,tak vlevo u svicky a v pravo od te jehlicnate vetvicky az do kraje,je to tedy mrsene,je to hodne videt.
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:00:00
zelí - Kua tož asi su blbí , já nic takového nevidím , nemám problém ti poslat fotku pouze převedenou do JPG , ta fotka je čistá jak slovo boží !!! :-)))
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 18:58:47
Erva >> Radku jak já mám ten přiblblej TN a extrémně nakloním naznačuje mi okolo svíček jako by fialovej flek ,ale kostičky ne.
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 18:58:12
Erva >> Radku kdyz si rozkliknu fotku zde na Mrku je to stejny zmetek jak na megousi a to včt.kosticek:-((( Tady neni chyba megouse asi
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 18:55:34
Anýzový dědek - Očisti si monitor !! , vidíš že ty svíčky nějak kostičkují , nebo je to rozmazané , rozlété jako na Megapixelu ?? Jinak v pravo kolem písmena P je vypinač , ale ten tam není téměř vidět :-))
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 18:50:50
Erva >> Radku není. Kolem svíčky jsou fleky vlevo
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 18:29:25
Erva >> to je hrůza,ale tohle jsem tam jeste nevidel.To je nejake divné
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 18:29:13
Erva >> Bez toho svetla je to foceni opravdu na nic.Vcera jsem byl u krmitek asi 20 minut ,pozoroval cvrkot a opravdu v te sedi udelat fotku aby vynikly nejake barvy,je zcela nemozne.No a navic,to co tam ted lita take zrovna barevne nevypada jako tropicke ptactvo :-)
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 18:27:27
Erva >> Tedy zmršená je úplně dokonale, to PFko. :-((
Celá je flekatá... :-(((
Celá je flekatá... :-(((
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 18:21:38
Denny - No alespoň už se nebudem lopotit v bahně a můžu opět zavítat do remízků ,ovšem taky musí svítit sluníčko ,ale tak aby bylo pod 0 ,ale pohužel předpověď na týden říká že slunce nebude , tak se nechám překvapit .
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 18:10:08
Erva >> Je dobre,ze tam neco napadlo,50 je az az,to by se mohlo na jare vymstit :-)Tady padlo tech 30 a vsude jssou hronady.V lese je to ale hezke,jen clovek musi davat pozor,dost to pada z vetvi za krk :-) Jen to slunicko tady opravdu chybi,uz ani nevim,jak to vypada,kdyz je les poradne ozareny sluncem :-(
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 18:04:17
Denny - Ahoj Karle , ano konečně nám na Moravě trošku nasněžilo , cca. 4 cm , mrazík už je týden , jen ten sníh chyběl , ale asi nevydrží a chtělo by to alespoň 50 cm :-))
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 17:53:30
Erva >> Tak jak ctu,tak k vam take dorazila zima.Tady melo byt polojasno,ale je to zatazeny jak mrcha a zase vsechno sedive. :-(
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 17:45:30
zelí - Laďo schválně se podívej co mě udělal Megapixel z novoročním přáním , už jsem to tam napsal taky a asi na něj kakám ,klidně ti pošlu fotku tak jak ji mám převedenou do JPG bo podle mě nebylo potřeba dalších úprav , foceno pevnou 90 mm na makro , sů to doslova blbci a nejde to editovat prostě nic , tak měsíc čekat než to můžu smazat :-((((
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 17:41:44
DeProfundis >> Jelikož koupě monitoru není až tak akutní budu to muset nějak zlouskat :-)) Romane fakt díky za nahlédnutí do možností !!!!
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 17:39:21
DeProfundis >> Romane,ja dal tu fotku aa mazali jsme do prace,tady zadne volno neni.Teda je,ale jen pro skoly,posty a statni urady,jinak vsechno ostatni maka.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...