Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 19:37:56

Erva >> Tak tohle by mne zajímalo. Tahle co jsi sem teď dal je bez chyb (pro mne)
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/0/1299832_e2f4a.jp​g
a tahle - ta je před tím a je flekatá
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/0/1299813_d6ea6.jp​g

hele neděláš si z nás prdelky?- vždyť to jsou dvě různé fotky... :-)

    Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:35:37

    zelí - Ano zmenšil Mrk a taky krapet zmršil ovšem ne tak jako MEGAPIXEL :-))) ano je to svím způsobem svícen ,ale především květinová dekorace na štědrovečerní tabuli , ne takový jak ty sis myslel ,koupený na tržnici za 3,50 kč , to se tady nenosí ani na hřbitov :-)))

      Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:33:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Anýzový dědek - Ty fleku ,už jsem to tu psal , ta fotka není nijak upravovaná krom vložení PF , a převedena do JPG , ty fleky pod miskou je odraz od dekorace která je právě pod miskou , teď zmenšená tak jak nám bylo řečeno aby jsme předešli tomu o čem se celou dobu bavíme ,ale znovu říkám že na Megapixelu je ta fotka horší než zde na MRK a nezmenšená :-)))

        Casio - Profil | Pá 1.1.2016 19:33:23

        Anýzový dědek >> já když nakloním , zmizí fleky i vypínač.

          zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:31:32

          Erva >> a to jako kdyz je to ozdoba na stul ke štedrovečerni večeri tak to neni vanočni svicen?????:-))))

            zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:30:10

            Erva >> jak bez zmenseni??? to ze jsi ty nezmensoval TY neznamena ze nezmensil Mrk!!!!!!!

              Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 19:29:04

              Casio >> mě tam vůbec nejde o ten vypínač, ale kolem plamene jsou flekance jak od použití Efektového šrětce (doostřit) a pak dole kolem té mísy vpravo jsou taky fleky a můžeš si display naklánět jak chceš.

                Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:22:54

                zelí - Ládíku já tedy nevím jak tam u vás v Praze ,ale ona je to vánoční ozdoba na stůl ke štědrovečerní večeři , ne jako vánoční svícen z jednou svící tak jak se dává třeba na hřbitov !!!!!

                  Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:21:11

                  zelí - Laďo to si děláš srandu ,že se rozčiluju zbytečně ??? Jak jsem psal neřeším žádné artefakty pokud tam jsou bo žádné nevidím , ale podívej se na celí svícen na Megapixelu a tady co jsem vložil bez zmenšení !!!! myslíš že je to normální ????

                    Casio - Profil | Pá 1.1.2016 19:20:53

                    zelí >> Když chybu vidíš tak ano ,ale kdo ví jak má Radek naštelovanej monitor.

                      zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:20:00

                      Erva >> hele Radku on uz samotny svicen je pekna ujetina,kde jsi videl na vanočním svicnu orchidej:-)))))))))))))))))))))))))))

                        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:17:48

                        Casio >> jenze to uz je chyba ne??? Vzdy koukas kolmo a ne pod uhlama kde se vsechno ztraci.Takze kdyz nezaklonim tak vidim brutalni artefakty,3 rozdilna pozadi atd.Proste tu fotku vzit zmuchlat a zahodit do koše.Je k nicemu a takovych jsem vyrobil a jeste vyrobim,ale tady se Radek rozciluje zbytečne.

                          Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:15:20

                          Hoši já tam fakt nic nevidím , ale pokud je to tak tak jsem rád že bude nový monitor , ale i kdyby neřeším tu nějaké artefakty na tmavém pozadí které taky nevidím ,ale samotný svícen ze svíčkama .

                            zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:15:16

                            Erva >> jenze tam je sakra rozliseni oproti tomu tady.Ta fotka je opravdu v riti a takovej Karel na 27 nebo 24" monitoru to musi videt uplne jasne a dokonale

                              Casio - Profil | Pá 1.1.2016 19:13:11

                              zelí >> no ale když ho zakloníš tak to zmizí,ne??

                                zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:12:49

                                uz jenom to teplo kolem plamenu dela na fotce neplechu a je videt

                                  Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:12:15

                                  Hoši v žádném případě se to nedá srovnat s tím co se s fotkou stalo tady : http://www.megapixel.cz/foto/195094?_fid=0y30

                                    zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:10:44

                                    Erva >> uloz to

                                      zelí - Profil | Pá 1.1.2016 19:10:25

                                      Casio >> při nakloneni monitoru naprosto kolmo a čučim primo v rovine vidim šilene artefakty a blbosti vsude kolem dokola.naprosto nevhodné zvolene pozadi.Toto se musi umele nasvitit at bud bleskem ci nejakym jinym zdrojem.Svetla od sviček to totalne dokurvilo.

                                        Erva - Profil | Pá 1.1.2016 19:08:09

                                        zelí - Kua přes co se to posílá , mě to vypadlo z hlavy :-))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj