Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:53:19

DeProfundis - Jasan , :-))

    Casio - Profil | Pá 1.1.2016 21:51:54

    Erva >> No to musí být tím nezmenšením před úpravou. Tady vypadá líp protože se otevře v menším oknu než na mega a pak na mobilu musí být bez vad protože je na malinkým monitorku.

      Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:51:54

      DeProfundis >> šup sem s ní ... :-)))

        DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:49:11

        Erva >> můžu sem tu fotku dát pro názornost, jak vypadá max kvalita, kterou MRK umožňuje? A hlavně teda s mojí lehkou úpravou:-)

          Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:45:49

          Casio - Tuším že kolem 5 mega a samo nezmenšená , tak jako vkládám všechny , tedy krom photosetveru tam ji musím zmenšit bo se nenahraje .

            Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:45:16

            Erva >> Jde ale jen v noci ale to se dost blbě fotí, protože tam vadí to blbé oranžové světlo z venku

              Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:42:53

              Anýzový dědek - Jj. Je opravdu pěkná , ale ještě lepší by byla bez lidí , ale to asi na kolonadě nějak nejde :-))

                Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:35:04

                zelí >> Děkuji za uznání :-)))

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:34:24

                  b.gun >> Bedřichu, ty názvy "Svícen Přání.jpg" to jsou jen zástupné názvy ( víš jak se to ve zdrojáku píše) Ale máš pravdu , že Mrk si je načítá ze svého serveru pod svým číslem

                    b.gun - Profil | Pá 1.1.2016 21:25:51

                    Anýzový dědek >> To dlouhé numero má prosté vysvětlení - je to pořadové číslo fotky nahrané sem na MRK, takže jsou to celkově 1 299 813. a 1 299 832. fotka vložená na MRK (během hodiny mezi jejich nahráním sem bylo jinými uživateli vloženo dalších 18 obrázkových souborů). Jinak Erva je má v počítači uložené a sem na MRK je nahrál pod názvy "Svícen přání.jpg" a "PF 2016 1.jpg", což ty jako běžný návštěvník nepoznáš.

                      zelí - Profil | Pá 1.1.2016 21:23:02

                      Anýzový dědek >> po dlouhe dobe co se mi od tebe líbí:-)!!

                        Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:21:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tahle fotka je ostrá dost a přesto budete tvrdit, že je zmršená. Mám jí jako pozadí na ploše.
                        Tady jí dávám nezmenšenou

                          DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:20:06

                          Erva >> no a proto já mám hloubej mobil, abych nemusel na nic koukat:-)))

                            Casio - Profil | Pá 1.1.2016 21:19:24

                            Erva >> a jakou velikost jsi vkládal na megapixel?

                              Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:18:04

                              DeProfundis - prča je že na mobilu to vypadá normálně a dá se na to kouknout :-))

                                Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:12:07

                                Casio - Kluci mě šlo o to že jsem chtěl aby jste se kouknuli na to že i nezmenšená fotka mnou tady na Mrku vypadá pořád líp než stejná na megapixelu tedy fotoserveru !!! Proto jde tady na MRk nedal tu fotku schválně mnou zmenšenou a dal jsem ji až později , ale pořád mě šlo o megapixel a rozmazání , kostečkování fotky a ne řešení kvality dané fotky na MRKu a následných artefaktů na tmavém pozadí .

                                  DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:10:56

                                  Erva >> no ten megapixel byl fakt maximální dojeb

                                    DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:10:33

                                    zelí >> tak mi to prosím tě přepošli, když už Radek leží:-)

                                      Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:06:47

                                      DeProfundis - Ať ti jej pošle zelí já už ležím a jsem jen na mobilu , já tu nezmešenou fotku sem dal proto ať to porovnají z megapixelem se stejnou fotkou , protože i tady ta nezmenšená i když domršená , tak nevypadá tak hrozně jako na tom megapixelu a to je fotoserver , protože mě doslova naserkalo co tam z te fotky udělali .

                                        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 21:05:47

                                        Casio >> myslim jako že Radkem:-)))


                                        už dost!!!!!!!!!!!!!

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj