Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 21:51:54
Erva >> No to musí být tím nezmenšením před úpravou. Tady vypadá líp protože se otevře v menším oknu než na mega a pak na mobilu musí být bez vad protože je na malinkým monitorku.
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:51:54
DeProfundis >> šup sem s ní ... :-)))
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:49:11
Erva >> můžu sem tu fotku dát pro názornost, jak vypadá max kvalita, kterou MRK umožňuje? A hlavně teda s mojí lehkou úpravou:-)
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:45:49
Casio - Tuším že kolem 5 mega a samo nezmenšená , tak jako vkládám všechny , tedy krom photosetveru tam ji musím zmenšit bo se nenahraje .
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:45:16
Erva >> Jde ale jen v noci ale to se dost blbě fotí, protože tam vadí to blbé oranžové světlo z venku
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:42:53
Anýzový dědek - Jj. Je opravdu pěkná , ale ještě lepší by byla bez lidí , ale to asi na kolonadě nějak nejde :-))
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:35:04
zelí >> Děkuji za uznání :-)))
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:34:24
b.gun >> Bedřichu, ty názvy "Svícen Přání.jpg" to jsou jen zástupné názvy ( víš jak se to ve zdrojáku píše) Ale máš pravdu , že Mrk si je načítá ze svého serveru pod svým číslem
b.gun - Profil | Pá 1.1.2016 21:25:51
Anýzový dědek >> To dlouhé numero má prosté vysvětlení - je to pořadové číslo fotky nahrané sem na MRK, takže jsou to celkově 1 299 813. a 1 299 832. fotka vložená na MRK (během hodiny mezi jejich nahráním sem bylo jinými uživateli vloženo dalších 18 obrázkových souborů). Jinak Erva je má v počítači uložené a sem na MRK je nahrál pod názvy "Svícen přání.jpg" a "PF 2016 1.jpg", což ty jako běžný návštěvník nepoznáš.
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 21:21:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:20:06
Erva >> no a proto já mám hloubej mobil, abych nemusel na nic koukat:-)))
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:18:04
DeProfundis - prča je že na mobilu to vypadá normálně a dá se na to kouknout :-))
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:12:07
Casio - Kluci mě šlo o to že jsem chtěl aby jste se kouknuli na to že i nezmenšená fotka mnou tady na Mrku vypadá pořád líp než stejná na megapixelu tedy fotoserveru !!! Proto jde tady na MRk nedal tu fotku schválně mnou zmenšenou a dal jsem ji až později , ale pořád mě šlo o megapixel a rozmazání , kostečkování fotky a ne řešení kvality dané fotky na MRKu a následných artefaktů na tmavém pozadí .
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:10:56
Erva >> no ten megapixel byl fakt maximální dojeb
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:10:33
zelí >> tak mi to prosím tě přepošli, když už Radek leží:-)
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:06:47
DeProfundis - Ať ti jej pošle zelí já už ležím a jsem jen na mobilu , já tu nezmešenou fotku sem dal proto ať to porovnají z megapixelem se stejnou fotkou , protože i tady ta nezmenšená i když domršená , tak nevypadá tak hrozně jako na tom megapixelu a to je fotoserver , protože mě doslova naserkalo co tam z te fotky udělali .
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...