Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Buffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2016 22:24:11

zelí >> je to pěnkava?

    Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:19:19

    zelí >> no to asi jo :-)) 1200 nebo 900 je asi jedno jak píšu Radkovi, ale mega velikost ... Normálně udělám výřez jaký chci ,pak změna velikosti v px a kb už si udělá to uložení pro web :-) Ne?? :-))

      Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:16:37

      Erva >> Radku to je jedno jestli to píšou . Kdysi jsem někde četl ,že velikost fotky pro web je okolo 900px na delší . Třeba to víš ,ale když dáš pravým na obrázek vlastnosti ,vylelze ti rozměr px. je to i o jinde. Pak bych se řídil tím co kde maj za velikost. Asi je jedno řekněme o 100px větší ale 5 mega to je brutál rozdíl.

        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:14:19

        Casio >> kurva ty me davas.To by jsme byli za pekne trubky a uz tu musíme byt vsem pro smích:-))))

          zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:12:50

          Casio >> ja to taky tak posilam velke.Jak psal Roman 1200 velikost a do 170kb

            Erva - Profil | Pá 1.1.2016 22:12:20

            Casio - Jirko , pokud je to tak ,tak to děláme blbě , ale nejde mě do hlavy proč to nemají někde napsané , nebo jsem to nenašel , pak se není čemu divit že je to tak pokurwené :-)))

              Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:11:08

              DeProfundis >> jakto že to pustilo velkost 167kb? Tak Romane byl to ten histogram? :-)

                Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:08:15

                zelí >> evidentně tam mají 920x717px , asi by nebylo od věci se toho držet,ne? :-)

                  zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:06:43

                  Casio >> to jeste nevim,protoze ted ji mam zmensenou pro mrk,ale az budu delat s origose vyřez tak to budu vedet

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 22:06:03

                    Casio >> Možností je vždycky víc než jedna jediná...)) Dá se i tak i tak, záleží co chceš upravit a jaký má být výsledek

                      Erva - Profil | Pá 1.1.2016 22:05:36

                      DeProfundis - Kurňa je možné aby jsem na te poslední fotce kterou jsrm sem dal viděl v pozadí ten tmavší průchod na chodbu na mobilu a na 22 palcovém monitoru to nevidím ???:-))))

                        Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:04:40

                        zelí >> jakou velikost v px tam budeš vkládat?

                          Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:03:35

                          Anýzový dědek >> nebylo to spíš poštelování histogramu?? :-)

                            zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:03:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak ted delam pokus já.Tuhle fotku schvalne pustim po pulnoci na megouš a uvidime co s ni udelá.Je to vyřez jak prase,tak jsem fakt zvedav

                              Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:02:08

                              Erva >> já tam nejsem ,ale musí mít nějaké podmínky ,tu velikost evidentně měněj taky jinak by nemohla mít ,už jsem to zavřel , něco okolo 950px na delší straně.

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 22:01:39

                                Erva >> Umí upravovat jednotlivé části- k tomu slouží Výběrový štětec :-)))

                                  Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:59:55

                                  DeProfundis - A na jakou Max . Velikost je to zmenšeno ??? Kua mám obavu že jednotlivé části Zoner upravovat , nebo dobarvovat neumí , nebo jsem se k tomu ještě nedopracoval :-)))

                                    zelí - Profil | Pá 1.1.2016 21:59:04

                                    DeProfundis >> mno tak to je jiná!!!!

                                      Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:57:40

                                      Casio - Ale proč ji zmenšovat když je to fotoserver ?? Navíc nikde jsem se u nich nedočetl že třeba pro lepší ostrost a nerozmazání je lepší fotku zmenšit na 1 mega a třeba 1500 x 1200 pixelů , tak jako u Photoserveru , nebo jsi to někde na megáči četl , pokud jo , tak pak to dělám blbě .:-))

                                        DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jen lehce probarvenej plamen a stažení černých (tmavých) odstínů, aby se ztratila ta zeď na pozadí.

                                        Nezapomeňte rozkliknout!

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj