Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Buffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2016 22:24:11
zelí >> je to pěnkava?
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:19:19
zelí >> no to asi jo :-)) 1200 nebo 900 je asi jedno jak píšu Radkovi, ale mega velikost ... Normálně udělám výřez jaký chci ,pak změna velikosti v px a kb už si udělá to uložení pro web :-) Ne?? :-))
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:16:37
Erva >> Radku to je jedno jestli to píšou . Kdysi jsem někde četl ,že velikost fotky pro web je okolo 900px na delší . Třeba to víš ,ale když dáš pravým na obrázek vlastnosti ,vylelze ti rozměr px. je to i o jinde. Pak bych se řídil tím co kde maj za velikost. Asi je jedno řekněme o 100px větší ale 5 mega to je brutál rozdíl.
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:14:19
Casio >> kurva ty me davas.To by jsme byli za pekne trubky a uz tu musíme byt vsem pro smích:-))))
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:12:50
Casio >> ja to taky tak posilam velke.Jak psal Roman 1200 velikost a do 170kb
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 22:12:20
Casio - Jirko , pokud je to tak ,tak to děláme blbě , ale nejde mě do hlavy proč to nemají někde napsané , nebo jsem to nenašel , pak se není čemu divit že je to tak pokurwené :-)))
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:11:08
DeProfundis >> jakto že to pustilo velkost 167kb? Tak Romane byl to ten histogram? :-)
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:08:15
zelí >> evidentně tam mají 920x717px , asi by nebylo od věci se toho držet,ne? :-)
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:06:43
Casio >> to jeste nevim,protoze ted ji mam zmensenou pro mrk,ale az budu delat s origose vyřez tak to budu vedet
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 22:06:03
Casio >> Možností je vždycky víc než jedna jediná...)) Dá se i tak i tak, záleží co chceš upravit a jaký má být výsledek
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 22:05:36
DeProfundis - Kurňa je možné aby jsem na te poslední fotce kterou jsrm sem dal viděl v pozadí ten tmavší průchod na chodbu na mobilu a na 22 palcovém monitoru to nevidím ???:-))))
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:03:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak ted delam pokus já.Tuhle fotku schvalne pustim po pulnoci na megouš a uvidime co s ni udelá.Je to vyřez jak prase,tak jsem fakt zvedav
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 22:02:08
Erva >> já tam nejsem ,ale musí mít nějaké podmínky ,tu velikost evidentně měněj taky jinak by nemohla mít ,už jsem to zavřel , něco okolo 950px na delší straně.
Anýzový dědek - Profil | Pá 1.1.2016 22:01:39
Erva >> Umí upravovat jednotlivé části- k tomu slouží Výběrový štětec :-)))
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:59:55
DeProfundis - A na jakou Max . Velikost je to zmenšeno ??? Kua mám obavu že jednotlivé části Zoner upravovat , nebo dobarvovat neumí , nebo jsem se k tomu ještě nedopracoval :-)))
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 21:57:40
Casio - Ale proč ji zmenšovat když je to fotoserver ?? Navíc nikde jsem se u nich nedočetl že třeba pro lepší ostrost a nerozmazání je lepší fotku zmenšit na 1 mega a třeba 1500 x 1200 pixelů , tak jako u Photoserveru , nebo jsi to někde na megáči četl , pokud jo , tak pak to dělám blbě .:-))
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 21:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...