Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:51:14

zelí >> no a teď už jsem jí koupil ! Jak jí mám vyhodit z košíku ?! :-))))

    NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:49:56

    zelí >> hele já Ti nevím ale ta nejmenší k tisku je 1500x1120 jestli ten náhled je to samý ? To by chtělo někoho chytřejšího :-)

      Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:46:39

      Casio >> no ja to prave zjistoval taky jen u svych.Dal te to nepusti

        NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:45:48

        Erva >> :-)) na 500px.com to s tím pravým mě nejde asi protože jsou k prodeji ani uložit tím způsobem.:-)

          Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:45:48

          Casio >> 3 jsou ty varianty,ale me zajima nahledova velikost??,

          promin jsem debil tak radsi se ptam

            Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:44:48

            Erva >> mno Radku ono uz je to asi jedno,ale kazdopadne bud musis zmensit,nebo si to ten jistej web zmensi sam a nikdy tam ta fotka neni zobrazena ve stejne velikosti jako mas doma.Pokud ale zmensis ty tak potom pripadný zajemce vidi fotku tak jak má.Na 500px to maji asi vychytane,protoze oni to nabizeji k prodeji,tak to asi delaji za nas

              NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:44:08

              zelí >> 3643x2719px? je tam totiž několik variant k tisku ?

                NErva - Profil | Pá 1.1.2016 22:42:28

                Casio - Já nerad do něčeho vrtám bo pak by se s tím nemusel domluvit ani Roman - DeProfundis :-))))

                  Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:41:27

                  Casio >> takze jestli na to koukam spravne tak se mozna budeme vsici divit proc jsou tam ty fotky tak pekne na 500pix.

                  Schvalne napis mi co jsi zjistil ty na 500px.Jsem totiz taky analfabet na tyto veci

                    NErva - Profil | Pá 1.1.2016 22:40:03

                    zelí - No dobře ale to bude stejné asi jak tady a co kB kolik , tedy jestli to jde zjistit , protože když tady sice zmenšíš na 800x 600 px a kB necháš tak tak to stejně dojebká .

                      NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:39:10

                      Erva >> nemáš zač :-) Jak jsem psal dříve chtělo by to lehce prokurzovat :-))

                        Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:37:27

                        Erva >> ted jsem se tam koukal na fotky od Adamce a vsechny posilá 1200 na širku.Jestli jsem to dobre pochopil

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2016 22:37:03

                          zelí >> jojo..bez komentáře..:-DDDDD

                            NErva - Profil | Pá 1.1.2016 22:36:41

                            Casio - No jo ale já uměl před časem akorát tak vypnout PC



















                            Ze zásuvky a na lešení při fasádě to nějak nepotřebuju , přesto díky , to víš samouk :-)))

                              Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:35:18

                              Buffalo1969 >> :-))))))))))))))

                                NErva - Profil | Pá 1.1.2016 22:34:32

                                Jako už si připadám jak svého času z nabíječkama , respektive konektorama od mobilů , co značka mobilu to jiný konektor , tak od zítrpka tabulka co kde chtějí za max. velikost fotky co kdyby to zase pokakalo , MRK , Megapixel , Photoserver 500px. com , no ty wole 4 kopie JPG a pak ještě RAW , to budu muset asi doma zřídit nějakou serverovnu , či jak se to píše .... :-)))))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2016 22:34:11

                                  zelí >> jsem vůl....myslel jsem červenku..:-DDDD
                                  mam ji na polštáří, ale v jiný barvě.....:-)

                                    Nzelí - Profil | Pá 1.1.2016 22:31:33

                                    Buffalo1969 >> červenka obecná

                                      NCasio - Profil | Pá 1.1.2016 22:30:03

                                      Erva >> :-))pravým ... najdi tam položku velikost .. a levým ...otevře se tabulka tam to je ... kurňa Rade to jsou základy který umím i já :-))) Takže za domácí úkol si zjisti kolik mají velikost na 500. :-)

                                        NErva - Profil | Pá 1.1.2016 22:26:31

                                        Casio - A kolik mají velikost obrázky na 500 px.com ??? Protože tam to žádné problémy absolutně nedělá , to že pravím otevřu nějakou tabulku vím , ale že bych zjistil velikost , wole to se bere až na vyšším stupni a tam já ještě nevyskočil :-)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj