Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:40:38
zelí >> proto se fotí na prioritu clony kupují se za dardu skla a drahé těla které kvůli tomu všemu dokáží ISO bez šumu... :-)
Denny - Profil | Pá 1.1.2016 23:39:54
Casio >> Na 500 to asi nezjisti.Tam kdyz klikne pravym,tam se mu ukaze,kdo je majitelem fotky :-)
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:37:12
Erva >> takhle ono u normálně nasvícené fotky to co se ti tam stalo nemusí být vidět , ale ta atmosféra tmavého pozadí to dělá já u koncertů když jsem ladil expozici při úpravě to bylo stejné ,navíc bordel v tom naklápění monitoru
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:34:07
zelí >> ta priorita je výsadou wildlife ,co největší díra posléze bokeh ,ne?
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:32:51
Casio - No že se bavíme o stejné věci vlastnosti , tedy zobrazit vlastnosti obrázku a jak jde psal u 3fotek mě to psalo velikost 1 180px × 786px a od 600 - 900 kB a u jedné jsem našel že má 1777 kB , tak asi kB tam nehrají nějakou roli .
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:31:25
kaslete na velikosti.
Panove ja jsem ted posledni 2 dny zkousel fotit na prioritu clony a svete div se ono si to i u nekterych obrazku dopocitalo rychlost 1/4000 coz jsem uplne čumel.
A musim rici že se s tim zacinam i z živat.Včera u te volavky v klackach me ani nic jineho nezbyvalo,kvuli svetlu
Panove ja jsem ted posledni 2 dny zkousel fotit na prioritu clony a svete div se ono si to i u nekterych obrazku dopocitalo rychlost 1/4000 coz jsem uplne čumel.
A musim rici že se s tim zacinam i z živat.Včera u te volavky v klackach me ani nic jineho nezbyvalo,kvuli svetlu
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:26:45
Casio - No dyť jo a mě to psalo to co jde napsal tedy ty velikosti v px.
Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:24:56
zelí >> v tom zoneru je to zdlouhavý, že si to musíš uložit ,ale tam to je v "informace o obrázku" taky pravým :-)
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:23:40
DeProfundis >> mladej kluk a uz chrapat,kdyz tady resime takove dulezite veci:-)))
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 23:22:19
zelí >> vždycky mě tak nějak bavilo přicházet na to, jak cokoli "ochcat", no a občas se něco hodí:-)
A už jdu chrápat, musím ten včerejšek trochu dohnat.
A už jdu chrápat, musím ten včerejšek trochu dohnat.
Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:20:09
Casio - Najedu na foto , pravý rozbalí se mě tabulka :
Zobrazit obrázek
Kopírovat obrázek
Kopírovat adresu obrázku
Uložit obrázek jako....
Odeslat obrázek...
Nastavit pozadí plochy
Zobrazit vlastnosti obrázku
Prozkoumat prvek
Prostě vlastnosti tam nikde nemám , klikám na zobrazit vlastnosti obrázku .
Zobrazit obrázek
Kopírovat obrázek
Kopírovat adresu obrázku
Uložit obrázek jako....
Odeslat obrázek...
Nastavit pozadí plochy
Zobrazit vlastnosti obrázku
Prozkoumat prvek
Prostě vlastnosti tam nikde nemám , klikám na zobrazit vlastnosti obrázku .
zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:19:19
DeProfundis >> ty wogo ty jsi dabel.delas pro FBI,CIA nebo pro Stropnickeho?? Skoda toho nevyuzit jako myslim tvoje znalosti heckera??:-))))
DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 23:17:34
zelí >> no rok to zrovna není:-) Psal jsem si pár SZ s Maťákem, bo v tom měl nějakou chybu, co jsme spolu řešili. A v SZ to mám 30.9.2015 a 5.10.2015 to opravil a od tý doby to maká jak jsem psal níže.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...