Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Denny - Profil | Pá 1.1.2016 23:42:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

...

    Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:40:38

    zelí >> proto se fotí na prioritu clony kupují se za dardu skla a drahé těla které kvůli tomu všemu dokáží ISO bez šumu... :-)

      Denny - Profil | Pá 1.1.2016 23:39:54

      Casio >> Na 500 to asi nezjisti.Tam kdyz klikne pravym,tam se mu ukaze,kdo je majitelem fotky :-)

        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:39:10

        Casio >> melo by byt!!

          Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:37:12

          Erva >> takhle ono u normálně nasvícené fotky to co se ti tam stalo nemusí být vidět , ale ta atmosféra tmavého pozadí to dělá já u koncertů když jsem ladil expozici při úpravě to bylo stejné ,navíc bordel v tom naklápění monitoru

            Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:34:07

            zelí >> ta priorita je výsadou wildlife ,co největší díra posléze bokeh ,ne?

              Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:32:51

              Casio - No že se bavíme o stejné věci vlastnosti , tedy zobrazit vlastnosti obrázku a jak jde psal u 3fotek mě to psalo velikost 1 180px × 786px a od 600 - 900 kB a u jedné jsem našel že má 1777 kB , tak asi kB tam nehrají nějakou roli .

                zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:31:25

                kaslete na velikosti.

                Panove ja jsem ted posledni 2 dny zkousel fotit na prioritu clony a svete div se ono si to i u nekterych obrazku dopocitalo rychlost 1/4000 coz jsem uplne čumel.

                A musim rici že se s tim zacinam i z živat.Včera u te volavky v klackach me ani nic jineho nezbyvalo,kvuli svetlu

                  Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:27:47

                  Erva >> ??

                    Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:26:45

                    Casio - No dyť jo a mě to psalo to co jde napsal tedy ty velikosti v px.

                      Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:24:56

                      zelí >> v tom zoneru je to zdlouhavý, že si to musíš uložit ,ale tam to je v "informace o obrázku" taky pravým :-)

                        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:23:40

                        DeProfundis >> mladej kluk a uz chrapat,kdyz tady resime takove dulezite veci:-)))

                          zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:22:20

                          Erva >> ale asi v zoneru,nejdrive si ho asi stahne apak otevre

                            DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 23:22:19

                            zelí >> vždycky mě tak nějak bavilo přicházet na to, jak cokoli "ochcat", no a občas se něco hodí:-)

                            A už jdu chrápat, musím ten včerejšek trochu dohnat.

                              Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:21:42

                              Erva >> úplně dole vlastnosti

                                Erva - Profil | Pá 1.1.2016 23:20:09

                                Casio - Najedu na foto , pravý rozbalí se mě tabulka :
                                Zobrazit obrázek
                                Kopírovat obrázek
                                Kopírovat adresu obrázku
                                Uložit obrázek jako....
                                Odeslat obrázek...
                                Nastavit pozadí plochy
                                Zobrazit vlastnosti obrázku
                                Prozkoumat prvek


                                Prostě vlastnosti tam nikde nemám , klikám na zobrazit vlastnosti obrázku .

                                  zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:19:19

                                  DeProfundis >> ty wogo ty jsi dabel.delas pro FBI,CIA nebo pro Stropnickeho?? Skoda toho nevyuzit jako myslim tvoje znalosti heckera??:-))))

                                    Casio - Profil | Pá 1.1.2016 23:18:19

                                    Erva >> klikni pravým na ten polštář s červenkou

                                      DeProfundis - Profil | Pá 1.1.2016 23:17:34

                                      zelí >> no rok to zrovna není:-) Psal jsem si pár SZ s Maťákem, bo v tom měl nějakou chybu, co jsme spolu řešili. A v SZ to mám 30.9.2015 a 5.10.2015 to opravil a od tý doby to maká jak jsem psal níže.

                                        zelí - Profil | Pá 1.1.2016 23:15:34

                                        Casio >> dej klidne 170kb,fakt to funguje.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj