Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:11:25

zelí >> Hele Lado,nejsi ty nahodou nejakej hecir ??!!:-)))))

No jeste mam na to 12 dni,budu o tom premyslet,ale...:-))))))))))

    zelí - Profil | So 2.1.2016 14:07:50

    Jitkagold >> je ti jasne Jitko ze uz by jsme spolu nemohli komunikovat,protoze timto by jsi se dostala na jinej level a co s nami že:-)))))))))))))))))))))))))))


    Sakra porid si to at to tady muzeme srovnavat s tema nasema plečkama:-)))

      Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:05:30

      Hezky den preji vsem doma :-)))

      Panove,vy me davate !!! Chtela jsem k narozeninam tohle,moc jsem si to prala,ale kdyz vidim co je

      kolem toho,ze vam vubec nerozumim o cem pisete,tak to moje prani asi prehodnotim. Take si

      myslim,ze jeden blazen s focenim doma staci !!:-)))))))))))

      http://www.ebay.com/itm/Canon-EOS-5D-Mark-III-22-3-​MP-Digital-SLR-Camera-Black-Body-Only-Brand-NEW-/38​0923802076?hash=item58b0d3f1dc:g:lC8AAOSwf-VWavtI

        zelí - Profil | So 2.1.2016 13:55:33

        Jsem sakra nasadil hodne přísné woko pri editaci. 66% zvetšní minimalne a jak se mi to nezda uz to maze do kosiku:-))

          zelí - Profil | So 2.1.2016 13:51:41

          DeProfundis >> clonu nalepenou na skle,asi tak že??:-))

            DeProfundis - Profil | So 2.1.2016 13:47:00

            Erva >> když máš kam couvnout! A hlavně fotit přes okno má jedno úskalí - je potřeba být co nejblíže sklu, jinak to stojí za starou bačkoru:-)

              Erva - Profil | So 2.1.2016 13:44:56

              zelí - Já taky bo mě ze včerejška bolí hlava ještě teď :-)))A žena něco říká ohledně Bohnic :-)))

                zelí - Profil | So 2.1.2016 13:42:47

                Erva >> taky me to hlava nebere,ale fakt me to nepustilo,uz na to ale seru!!!

                  Erva - Profil | So 2.1.2016 13:40:54

                  DeProfundis - Já vím nechtěl jsi to napsat že , stačí kousek couvnout a je dobrá i ta 150- 600 mm:-))))

                    Erva - Profil | So 2.1.2016 13:38:53

                    zelí - Rozuměli , já si to překroutil ..... To s tím Adamcem musí být nějaká blbost ,bo co jsem se díval tak kratší stranu fotky tam mají pod 900 px snad všichni , nebo alespoň ti na které jsem se díval , v každém případě je to nějaké divné .

                      zelí - Profil | So 2.1.2016 13:37:51

                      DeProfundis >> Jen ho blbni kluka,uz ji zacal prodavat a ted zase znejistí:-))))

                        DeProfundis - Profil | So 2.1.2016 13:35:03

                        Erva >> dneska jsem zjistil, na co je dobrá ta 70-300:-) Po dlouhý době jsem jí vytáhnul ze skříně, když jsem chtěl Láďovi cvaknout něco na krmítku. Záklaďák je krátkej a ta 150-600 zase moc dlouhá:-)

                          Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 13:30:11

                          zelí >> tak to bych místo měl, ale problém mám s vypalovačkou, ta svině mi odmítá vypálit přepisovatelnej disc
                          že prý nemá nainstalenej jakýsi Framework 4 profile client , no a když mu to se snažím nacpat, tak se šprajcuje.

                            zelí - Profil | So 2.1.2016 13:27:53

                            Erva >> jsme si nerozuměli:-))


                            Jinak jsem včera v noci jeste zkousel ten Megač.No zadny zazrak ale mozna lepsi o chlup.Ale nejde vlozit fotka pokud kratsi strana ma mene nez 1200px.Coz nechapu bo Adamec ma treba 760px a ma ji tam.asi protekce:-)))))

                              zelí - Profil | So 2.1.2016 13:25:58

                              Anýzový dědek >> ja uz mam taky na C jenom 4,3GB a to fotky davam na D. Tam jsem za posledni 2 dny uvolnil pres 40 GB:-))) a stale pokracuji

                                zelí - Profil | So 2.1.2016 13:24:50

                                Ja vedel ze to tady rozpohybuji když napisu nejakou pitchovinu:-))))

                                  Erva - Profil | So 2.1.2016 13:22:16

                                  zelí - No a kolik teda dáš aby jsme si tedy nějakého toho strakoška vzali ??:-))))

                                    Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 13:21:22

                                    zelí >> Láďo tvojí volbu bych chtěl mít.
                                    mě Chybí místo na discu a blbne mi systém, takže mám 1000 chutí použít Delete na celý PC.... :-)

                                      zelí - Profil | So 2.1.2016 13:18:42

                                      sakra tady dnes chípnul pes!!!:-))

                                      Chlapy mam strasne moc strakapoudu v dobre kvalite a je mi líto je hodit do koše.Nechcete je nekdo koupit:-))))))))))))))

                                      Delam zase pořádek ve fotkách a ten prst na DELETE mi jde teda těžko :-))))

                                        V.Vojtíšek - Profil | So 2.1.2016 11:22:39

                                        Soulfish >> Děkuju moc. Taky jsem se už na něj díval,popřemýšlím.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj