Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:11:25
No jeste mam na to 12 dni,budu o tom premyslet,ale...:-))))))))))
zelí - Profil | So 2.1.2016 14:07:50
Sakra porid si to at to tady muzeme srovnavat s tema nasema plečkama:-)))
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:05:30
Panove,vy me davate !!! Chtela jsem k narozeninam tohle,moc jsem si to prala,ale kdyz vidim co je
kolem toho,ze vam vubec nerozumim o cem pisete,tak to moje prani asi prehodnotim. Take si
myslim,ze jeden blazen s focenim doma staci !!:-)))))))))))
http://www.ebay.com/itm/Canon-EOS-5D-Mark-III-22-3-MP-Digital-SLR-Camera-Black-Body-Only-Brand-NEW-/380923802076?hash=item58b0d3f1dc:g:lC8AAOSwf-VWavtI
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:55:33
DeProfundis - Profil | So 2.1.2016 13:47:00
Erva - Profil | So 2.1.2016 13:44:56
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:42:47
Erva - Profil | So 2.1.2016 13:40:54
Erva - Profil | So 2.1.2016 13:38:53
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:37:51
DeProfundis - Profil | So 2.1.2016 13:35:03
Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 13:30:11
že prý nemá nainstalenej jakýsi Framework 4 profile client , no a když mu to se snažím nacpat, tak se šprajcuje.
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:27:53
Jinak jsem včera v noci jeste zkousel ten Megač.No zadny zazrak ale mozna lepsi o chlup.Ale nejde vlozit fotka pokud kratsi strana ma mene nez 1200px.Coz nechapu bo Adamec ma treba 760px a ma ji tam.asi protekce:-)))))
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:25:58
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:24:50
Erva - Profil | So 2.1.2016 13:22:16
Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 13:21:22
mě Chybí místo na discu a blbne mi systém, takže mám 1000 chutí použít Delete na celý PC.... :-)
zelí - Profil | So 2.1.2016 13:18:42
Chlapy mam strasne moc strakapoudu v dobre kvalite a je mi líto je hodit do koše.Nechcete je nekdo koupit:-))))))))))))))
Delam zase pořádek ve fotkách a ten prst na DELETE mi jde teda těžko :-))))
V.Vojtíšek - Profil | So 2.1.2016 11:22:39
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...