Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | So 2.1.2016 15:13:03
Anýzový dědek >> a co by jsi s nim jako Bobe delal???:-)))
Nic kluci a damo jdu ukradnout jedno opustene krmitko o ktere se nikdo nestara:-))))
Nic kluci a damo jdu ukradnout jedno opustene krmitko o ktere se nikdo nestara:-))))
Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 15:10:17
Když už tu tak troškaříte, nechtěl byste mi někdo koupit HasselBlad?..... :-)))
jaa1959 - Profil | So 2.1.2016 15:07:42
Jitkagold >> Tak od Vás by to bylo levněji, ale tady to má hned kdyby to nemohl vydržet:-)
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:44:48
zelí >> Jestli do toho pujdu,tak take budu bidovat,je rozdil zaplatit misto 2.100 $ treba 1.600 $ ze :-))))))
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:42:14
zelí >> Ladiku,ted jsem na ne zase koukala a nechaji se sehnat I lacinejsi NOVE na bidovani a ja rada adrenalin pri bidovani !!!:-)))))
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:17:19
zelí >> jak to,kolik to stoji doma ? nechce se me to hledat.
zelí - Profil | So 2.1.2016 14:16:14
Jitkagold >> ale kdybych jednou kupoval plnoformat tak se obratim na Vas,protoze ušetrenych temer 25 litru stoji fakt za zvažení
Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:14:35
zelí >> Ladiku,I kdyz to nebudu prepocitavat,tak je to balik I zde !! My na to zde delame 10 dnu a oba.
A kde mas skla ze ??
A kde mas skla ze ??
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...