Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

jaa1959 - Profil | So 2.1.2016 15:25:53

zelí >> Napadlo mne to stejné:-)))

    zelí - Profil | So 2.1.2016 15:13:03

    Anýzový dědek >> a co by jsi s nim jako Bobe delal???:-)))

    Nic kluci a damo jdu ukradnout jedno opustene krmitko o ktere se nikdo nestara:-))))

      Anýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 15:10:17

      Když už tu tak troškaříte, nechtěl byste mi někdo koupit HasselBlad?..... :-)))

        jaa1959 - Profil | So 2.1.2016 15:07:42

        Jitkagold >> Tak od Vás by to bylo levněji, ale tady to má hned kdyby to nemohl vydržet:-)

          Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:05:50

          zelí >> Tak to by nebylo spatny ne :-)))

            zelí - Profil | So 2.1.2016 14:59:22

            Jitkagold >> 27ká

              Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:57:45

              zelí >> no vidis :-)))

                Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:57:26

                jaa1959 >> ahoj,kolik je dnes ecko ?

                  jaa1959 - Profil | So 2.1.2016 14:53:01

                  zelí >> Abys nebyl smutnej z těch 75táců:-)

                    zelí - Profil | So 2.1.2016 14:50:51

                    jaa1959 >> fakt,vy me teda davate:-)))

                      jaa1959 - Profil | So 2.1.2016 14:48:58

                      zelí >> V Evropě ho seženeš za 2000eček novej.

                        Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:44:48

                        zelí >> Jestli do toho pujdu,tak take budu bidovat,je rozdil zaplatit misto 2.100 $ treba 1.600 $ ze :-))))))

                          Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:42:14

                          zelí >> Ladiku,ted jsem na ne zase koukala a nechaji se sehnat I lacinejsi NOVE na bidovani a ja rada adrenalin pri bidovani !!!:-)))))

                            Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:23:09

                            zelí >> tak to se ti vyplati se na nas obratit !!

                              Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:22:23

                              zelí >> ty vado,to je darda !!

                                zelí - Profil | So 2.1.2016 14:20:06

                                Jitkagold >> 75 litránku...jenom:-)))))

                                  Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:17:19

                                  zelí >> jak to,kolik to stoji doma ? nechce se me to hledat.

                                    zelí - Profil | So 2.1.2016 14:16:14

                                    Jitkagold >> ale kdybych jednou kupoval plnoformat tak se obratim na Vas,protoze ušetrenych temer 25 litru stoji fakt za zvažení

                                      Jitkagold - Profil | So 2.1.2016 14:14:35

                                      zelí >> Ladiku,I kdyz to nebudu prepocitavat,tak je to balik I zde !! My na to zde delame 10 dnu a oba.
                                      A kde mas skla ze ??

                                        zelí - Profil | So 2.1.2016 14:12:09

                                        Jitkagold >> ..ale je to balik chechtáku co???

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj