Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | So 2.1.2016 17:02:48

Denny >> Ahoj ,takže náhradní baterii a hodně karet sebou :-)

    NDenny - Profil | So 2.1.2016 16:56:42

    Čendík >> Ty jo,vy tam mate leto,pekne.

      NDenny - Profil | So 2.1.2016 16:55:46

      Zdar bando,konecne sviti slunicko,tak se pujdeme na chvilku brodit snehem.Jak to tak vypada,tak po hodne dlouhy dobe budu moci hodne priiclonit,teda jestli bude na co :-)

        NČendík - Profil | So 2.1.2016 16:50:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Lednický areál je v každém ročním období nádherný ....
        Nikdy to tu nepřestanu milovat ....

          NCasio - Profil | So 2.1.2016 16:21:27

          Jitkagold >> Jitko v žádném případě jsem to nemyslel špatně!!! Zkrátka je to tak a jestli mám koníček kterej není za pětku musí se to nějak zvládnout protože jestli nejsem ochoten obětovat asi bych se na to měl raději vykašlat. K tomu se musí připočíst běžná režie a potřeby života. :-) -nic proti ničemu :-)

            NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 16:15:40

            Casio >> Jirko,asi jsem to spatne napsala,ci jsi me spatne pochopil nevi,ale v zadnem pripade jsem to nepsala jako vytahovani ci co,nemam se cim vytahovat a myslim si,ze to ani nedelam. Jen jsem chtela napsat,ze na dva lidi mame tech konicku spolecnych nejak dost. To ze to leze pochopitelne do penez je jasne,ale kazdy konicek neco stoji ze. Konkretne rybarina a fotografovani neni lacina zalezitost. Jinak mas pravdu o te drine a nervech. Take jsem rada,ze jsme zdravi,ze muzeme pracovat a delat si obcas velkou ci malou radost:-))

              NCasio - Profil | So 2.1.2016 16:05:43

              Jitkagold >> Jitko asi takhle ,jestli si to člověk může dovolit proč ne. To že za tím stojí dřina a nervy které samo nikdo nevidí je věc jiná , ale víš jak dělejte si radost dokud to jde. :-) A buďme za to rádi :-)

                NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 16:05:29

                zelí >> Tak si asi majitel vzpomel,ze nekde ma krmitko,ale to je dobre :-)

                  Nzelí - Profil | So 2.1.2016 16:02:54

                  Jitkagold >> Jito ono je dost nestastne umistene a je to udelane samodomo s proutenych košíku,ale pekne.Cely mesic jsem ho sledoval a jeste pred trema dny se nic s nim nedelo.Prazdne a zanesené bordelem.Tak jsem rikal pockam do konce roku a pak ho premistim a hle dnes plne slunečnice a okolo rozvešené lojove gule.Tak alespon ze tak!!!!

                    NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 16:01:42

                    Casio >> Jirko,obcas je to ale na palici jak se rika,ale asi to zvladame :-)))

                      NCasio - Profil | So 2.1.2016 15:58:25

                      Jitkagold >> Je Vám přáno, no :-))))

                        NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:57:38

                        zelí >> :-))))))))))))))))) Lado,ty jsi plasan :-)))))))

                          NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:57:05

                          Casio >> Tak to rada jsem,:-)))) ale my jsme dva nejenom na foceni,ale I na kaprarinu, vlacku, knizky, ja jsem dostala k Jezisku kolo,takze na dovolenou letos pojede s nama nejenom lod,ale I kolo. A to jeste asi budeme kupovat kolo Denymu:-))) Zda se me toho nejak dost co mame spolecneho :-)) A to jsme spolu 24 hodin kazdy den po dobu 16ti let :-))))

                            Nzelí - Profil | So 2.1.2016 15:51:42

                            Tak jsem zpet o krmítko se nekdo zazračne zacal starat,tak jsem ho tam nechal!!!!!

                              NCasio - Profil | So 2.1.2016 15:44:53

                              Jitkagold >> tak potom je jasná volba jeden DX a druhý FX Buď ráda že jste na to dva :-)))

                                NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:40:07

                                Casio >> ahoj jeste ne,premyslim,zda mam zapadnout mezi ty blazny zde:-)) Ale nejak me neco rika,ze me staci jeden doma !:-))))

                                  NCasio - Profil | So 2.1.2016 15:37:38

                                  Nazdárek , koukám že se tu kupujou nový foťáky:-))

                                    NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:33:15

                                    jaa1959 >> No tak do toho bych take nesla !! Co to je za blabol -

                                    Doba dodání od platby je 5-7 týdnu. Nejzazší termín dodání od platby je do 29.2.2016. ??!!

                                      Njaa1959 - Profil | So 2.1.2016 15:29:56

                                      http://aukro.cz/show_item.php?item=5895373166&utm_s​ource=heureka&utm_medium=nove

                                      Asi bych ale do toho nešel, jedině že bych se k prodejci na ty dva měsíce nastěhoval:-)

                                        NJitkagold - Profil | So 2.1.2016 15:29:27

                                        zelí >> nam take nekdo 2 ukradl a nebo jsou pod navalem snehu :-((((

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj