Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | So 2.1.2016 19:05:15

Soulfish >> mě na nic , jinak to ISO zřejmě stačí kvůli velikosti snímača .

    NSoulfish - Profil | So 2.1.2016 18:59:13

    Casio >> ale k čemu ti taková mašina bude? je to opravdu těžký, opravdu velký, iso do 800 nebo 1600 - v podstatě je to taková ateliérová, produkční a možná i krajinářská záležitost..
    a normální fullframe je (a pravděpodobně i dál bude) oproti tomu za babku a z toho už lezou perfektní fotky, když to teda nedrží jelito (a dneska už mají taky těch 40-50 mega)

      NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:52:45

      Erva >> tak tenkrát LEDky nebyly. Běžně 250k a nejlevnější 150k. To značí že tyhle 80ti pixelový mašiny se dostanou časem mezi nás smrtelníky taky...

        NErva - Profil | So 2.1.2016 18:46:07

        Casio - Čoveče to si fakt nepamatuju , bo mě nikdy plazmová telka nic neříkala , ona víc topí než hraje .... :-)))

          NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 18:40:06

          Casio >> asi tak nějak :-)

            NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:35:57

            Anýzový dědek >> párkrát roztaje sníh ,kterej není a bude se to tu řešit :-)

              NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:34:43

              Erva >> kdo si počká ten se dočká. Radku pamatuješ si kolik stála plazmová tv v roce 2000? :-)

                NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 18:34:25

                Casio >> zlatá krabice od bot s dírou a proužkem fotopapíru :-))

                  NErva - Profil | So 2.1.2016 18:32:13

                  Hmm., vidím že se tady už prodávají byty , auta , chaty , chalupy ... :-))))

                    NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:26:30

                    jaa1959 >> hm ..čtyři pětky splátka :-)) nebo tohle https://www.fotoskoda.cz/phase-one-digitalni-stena-​iq260-achromatic/ , doprava zdarma a to se vyplatí :-))

                      NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 18:22:40

                      jaa1959 >> tohle taky není k zahození
                      http://www.megapixel.cz/hasselblad-h5d-200ms
                      :-))

                        Njaa1959 - Profil | So 2.1.2016 18:19:33

                        Jitkagold >> Já myslím že myslel rovnou tohle :-)))

                        http://www.megapixel.cz/hasselblad-h5d-50ms

                          Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          :-))) včera pozde večer když chrapal v peřine

                            Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:27:20

                            Denny >> jak jsem psal....uz jsem uvolnil temer 40GB diky mazaní:-))) Se s tim uz nepářu,60% zvetsení min. a hned to jde z domu jak se mi to nezda!!!!!

                              NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 17:23:54

                              Jitkagold >> jj něco v tom duchu ,,,, :-))

                                NDenny - Profil | So 2.1.2016 17:20:24

                                zelí >> Lado,ja vcera nad tim sedel do 10ti vecer a smaznul pres 3 tisice fotek.Co driv vypadalo jakz takz,tak na velkem monitoru je to strasny,takze mazu a mazu a mazu :-)))

                                  Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:17:04

                                  Denny >> Karle radsi to nechtej,pak by jsi se zblaznil u trideni a mazani a ukladaní.Me uz tady z toho jebe nekolikaty den a večer:-))))

                                    NDenny - Profil | So 2.1.2016 17:13:43

                                    Casio >> Nahradni baterii mam s sebou vzdycky,ale uz 2x jsem zapomnel doma do jednoho fotaku kartu,takze jsem ji musel vyndat z druheho.No ale zaplnit za jednu vychazku 32tku a 16tku kartu,to bych opravdu nekdy rad zazil :-)

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 17:04:48

                                      zelí >> Aspoň bych se vydával za lepšího fotografa :-)))

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj