NCasio - Profil | So 2.1.2016 19:05:15
Soulfish >> mě na nic , jinak to ISO zřejmě stačí kvůli velikosti snímača .
NSoulfish - Profil | So 2.1.2016 18:59:13
Casio >> ale k čemu ti taková mašina bude? je to opravdu těžký, opravdu velký, iso do 800 nebo 1600 - v podstatě je to taková ateliérová, produkční a možná i krajinářská záležitost..
a normální fullframe je (a pravděpodobně i dál bude) oproti tomu za babku a z toho už lezou perfektní fotky, když to teda nedrží jelito (a dneska už mají taky těch 40-50 mega)
NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:52:45
Erva >> tak tenkrát LEDky nebyly. Běžně 250k a nejlevnější 150k. To značí že tyhle 80ti pixelový mašiny se dostanou časem mezi nás smrtelníky taky...
NErva - Profil | So 2.1.2016 18:46:07
Casio - Čoveče to si fakt nepamatuju , bo mě nikdy plazmová telka nic neříkala , ona víc topí než hraje .... :-)))
NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:35:57
Anýzový dědek >> párkrát roztaje sníh ,kterej není a bude se to tu řešit :-)
NCasio - Profil | So 2.1.2016 18:34:43
Erva >> kdo si počká ten se dočká. Radku pamatuješ si kolik stála plazmová tv v roce 2000? :-)
NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 18:34:25
Casio >> zlatá krabice od bot s dírou a proužkem fotopapíru :-))
NErva - Profil | So 2.1.2016 18:32:13
Hmm., vidím že se tady už prodávají byty , auta , chaty , chalupy ... :-))))
Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
:-))) včera pozde večer když chrapal v peřine
Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:27:20
Denny >> jak jsem psal....uz jsem uvolnil temer 40GB diky mazaní:-))) Se s tim uz nepářu,60% zvetsení min. a hned to jde z domu jak se mi to nezda!!!!!
NDenny - Profil | So 2.1.2016 17:20:24
zelí >> Lado,ja vcera nad tim sedel do 10ti vecer a smaznul pres 3 tisice fotek.Co driv vypadalo jakz takz,tak na velkem monitoru je to strasny,takze mazu a mazu a mazu :-)))
Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:17:04
Denny >> Karle radsi to nechtej,pak by jsi se zblaznil u trideni a mazani a ukladaní.Me uz tady z toho jebe nekolikaty den a večer:-))))
NDenny - Profil | So 2.1.2016 17:13:43
Casio >> Nahradni baterii mam s sebou vzdycky,ale uz 2x jsem zapomnel doma do jednoho fotaku kartu,takze jsem ji musel vyndat z druheho.No ale zaplnit za jednu vychazku 32tku a 16tku kartu,to bych opravdu nekdy rad zazil :-)
NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 17:04:48
zelí >> Aspoň bych se vydával za lepšího fotografa :-)))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj