Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | So 2.1.2016 20:27:33
Erva >> to on vi,ale asi se ptal jestli nepouzivam treba 2x:-)))
Erva - Profil | So 2.1.2016 20:25:20
Casio - TK je Telekonvertor 1,5 x , tedy sklo + 1,5x delší ohnisko
zelí - Profil | So 2.1.2016 20:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Casio >> tady mas brutalní vyřez se zaměřením na kresbu na zadech.Je to bez uprav..akorat rámeček a odkaz na stranky
FOTKU ROZKLIKNOUT
FOTKU ROZKLIKNOUT
zelí - Profil | So 2.1.2016 19:59:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak zitra se na ne zase pujdu podivat,ale spise doplnit krmitko bo pres tyden se tam nedostanu.
To foceni s TK na 400ce na kratsi vzdalenost ma neco do sebe!!
To foceni s TK na 400ce na kratsi vzdalenost ma neco do sebe!!
zelí - Profil | So 2.1.2016 19:29:02
Erva >> no tak ono to uz funguje,ale to je prave zatim ta cena co nas limituje.
Erva - Profil | So 2.1.2016 19:24:38
Casio - Ale já nemám z čeho :-))) Raději kdyby vyřešily aby u vysokého ISO nebyl šum , to by byla paráda :-)))
Casio - Profil | So 2.1.2016 19:18:33
Erva >> třeba proto, že i ty DX je budou mít a Ty tělo s méně pixelama nekoupíš.
Erva - Profil | So 2.1.2016 19:15:40
Casio - Já ti rozumím ,ale k čemu ti bude tělo které umí 50 nebo 80 mega , když z toho použiješ , nebo je publikovatelných max. 1,5 mega ???
Casio - Profil | So 2.1.2016 19:13:35
Soulfish >> byly to jen příspěvky o h., jen kam asi technika půjde.
zelí - Profil | So 2.1.2016 19:11:45
Casio >> tvoje práce?? Zcela urcite ano a musim rici velmi dobra prace!!!!!!!!!!!!
fakt dobrééé
fakt dobrééé
Soulfish - Profil | So 2.1.2016 19:11:22
Casio >> tak právě v tom ateliéru není kde nabrat takové podmínky, aby člověk potřeboval víc
ale třeba v lese s ptákama, který chceš mít ostrý, to už by byl vyšší level
ale třeba v lese s ptákama, který chceš mít ostrý, to už by byl vyšší level
Casio - Profil | So 2.1.2016 19:09:49
Erva >> já tím myslel, že ta technika,jak se vyvíjí ,zároveň padá a padá i cena:-)
Erva - Profil | So 2.1.2016 19:07:20
Casio - Jasan ,ale pak už byly a nějak jsem stále nepochopil lidi kteří šáhnou po Plazmě místo Led , to je to samé jak dnes prodávají 400 Hz televize , jako k čemu když se vysílá max. ve 100 Hz ....
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...