Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

zelí - Profil | So 2.1.2016 20:27:33

Erva >> to on vi,ale asi se ptal jestli nepouzivam treba 2x:-)))

    Erva - Profil | So 2.1.2016 20:25:20

    Casio - TK je Telekonvertor 1,5 x , tedy sklo + 1,5x delší ohnisko

      zelí - Profil | So 2.1.2016 20:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Casio >> tady mas brutalní vyřez se zaměřením na kresbu na zadech.Je to bez uprav..akorat rámeček a odkaz na stranky


      FOTKU ROZKLIKNOUT

        zelí - Profil | So 2.1.2016 20:12:38

        Casio >> Kenko 1,5x a výřez to je,ale ne moc brutální

          Casio - Profil | So 2.1.2016 20:09:51

          zelí >> TK 1,4? Je to výřez?

            zelí - Profil | So 2.1.2016 19:59:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak zitra se na ne zase pujdu podivat,ale spise doplnit krmitko bo pres tyden se tam nedostanu.

            To foceni s TK na 400ce na kratsi vzdalenost ma neco do sebe!!

              Erva - Profil | So 2.1.2016 19:59:15

              zelí - Kde , tak něco prodám z rybařiny no .... :-)))

                zelí - Profil | So 2.1.2016 19:29:02

                Erva >> no tak ono to uz funguje,ale to je prave zatim ta cena co nas limituje.

                  Casio - Profil | So 2.1.2016 19:25:30

                  Erva >> tak přidej ,no :-))))

                    Erva - Profil | So 2.1.2016 19:24:38

                    Casio - Ale já nemám z čeho :-))) Raději kdyby vyřešily aby u vysokého ISO nebyl šum , to by byla paráda :-)))

                      Casio - Profil | So 2.1.2016 19:20:20

                      Erva >> To hodně uber.

                        Erva - Profil | So 2.1.2016 19:19:32

                        Casio - To je možné ,ale vidím to tak za deset let .

                          Casio - Profil | So 2.1.2016 19:18:33

                          Erva >> třeba proto, že i ty DX je budou mít a Ty tělo s méně pixelama nekoupíš.

                            Erva - Profil | So 2.1.2016 19:15:40

                            Casio - Já ti rozumím ,ale k čemu ti bude tělo které umí 50 nebo 80 mega , když z toho použiješ , nebo je publikovatelných max. 1,5 mega ???

                              Casio - Profil | So 2.1.2016 19:13:35

                              Soulfish >> byly to jen příspěvky o h., jen kam asi technika půjde.

                                zelí - Profil | So 2.1.2016 19:11:45

                                Casio >> tvoje práce?? Zcela urcite ano a musim rici velmi dobra prace!!!!!!!!!!!!

                                fakt dobrééé

                                  Soulfish - Profil | So 2.1.2016 19:11:22

                                  Casio >> tak právě v tom ateliéru není kde nabrat takové podmínky, aby člověk potřeboval víc
                                  ale třeba v lese s ptákama, který chceš mít ostrý, to už by byl vyšší level

                                    Casio - Profil | So 2.1.2016 19:10:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Paparazzi :-)

                                      Casio - Profil | So 2.1.2016 19:09:49

                                      Erva >> já tím myslel, že ta technika,jak se vyvíjí ,zároveň padá a padá i cena:-)

                                        Erva - Profil | So 2.1.2016 19:07:20

                                        Casio - Jasan ,ale pak už byly a nějak jsem stále nepochopil lidi kteří šáhnou po Plazmě místo Led , to je to samé jak dnes prodávají 400 Hz televize , jako k čemu když se vysílá max. ve 100 Hz ....

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj