Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | So 2.1.2016 20:59:29
Erva >> dával jsem ty cihly na komíně, ale nelíbily se ti :-) přesto že byly tři šáry přes celý náhled s viditelným zrnem malty na 25 metrů :-)
Píňas - Profil | So 2.1.2016 20:59:25
Casio >> zatím se ještě neozvali ale blbnulo ostření-asi servo či co. A myslíš že ta 5200 je horší než ta 3200 co jsem měl? To asi ne ne?
Píňas - Profil | So 2.1.2016 20:56:14
zdar bando,tak jestli mi vrátí peníze za ten porouchaný foťák tak jsem si dnes vyhlídl D5200,co vy na to?
Erva - Profil | So 2.1.2016 20:54:39
Casio - Hoď sem nějakou fotku , co jsem viděl fotky pevné 300 vky f2,8 plus TK 2x , tak popravdě nic moc , co se kresby týče .
Casio - Profil | So 2.1.2016 20:50:16
zelí >> no já myslím že to jde, přijde mi ta kresba taková.. hranatá:-)
zelí - Profil | So 2.1.2016 20:47:42
Casio >> nemam ani nevim jestli to jde,proste to takto vylezlo a nebo jde a je to tam ale ja o tom nevim:-)))
zelí - Profil | So 2.1.2016 20:43:52
Casio >> opravdu neníííí!!!!!!! klidne poslu origos RAW
a ani zadny žehleni šumu
a ani zadny žehleni šumu
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...


