Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Casio - Profil | So 2.1.2016 20:59:29

Erva >> dával jsem ty cihly na komíně, ale nelíbily se ti :-) přesto že byly tři šáry přes celý náhled s viditelným zrnem malty na 25 metrů :-)

    Píňas - Profil | So 2.1.2016 20:59:25

    Casio >> zatím se ještě neozvali ale blbnulo ostření-asi servo či co. A myslíš že ta 5200 je horší než ta 3200 co jsem měl? To asi ne ne?

      Casio - Profil | So 2.1.2016 20:57:23

      Píňas >> zdar,vyhozený peníze :-) co s tím bylo?

        Píňas - Profil | So 2.1.2016 20:56:14

        zdar bando,tak jestli mi vrátí peníze za ten porouchaný foťák tak jsem si dnes vyhlídl D5200,co vy na to?

          Erva - Profil | So 2.1.2016 20:54:39

          Casio - Hoď sem nějakou fotku , co jsem viděl fotky pevné 300 vky f2,8 plus TK 2x , tak popravdě nic moc , co se kresby týče .

            Casio - Profil | So 2.1.2016 20:51:04

            Erva >> Ano ,s hen tou mrchou 2x III :-))

              Casio - Profil | So 2.1.2016 20:50:16

              zelí >> no já myslím že to jde, přijde mi ta kresba taková.. hranatá:-)

                Erva - Profil | So 2.1.2016 20:50:10

                Casio - Co to je , 70-200 f2,8 ?? Už su zas na mobilu .

                  zelí - Profil | So 2.1.2016 20:47:42

                  Casio >> nemam ani nevim jestli to jde,proste to takto vylezlo a nebo jde a je to tam ale ja o tom nevim:-)))

                    Casio - Profil | So 2.1.2016 20:47:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Erva >> Nebo na tomhle? :-)

                      Erva - Profil | So 2.1.2016 20:46:12

                      Casio - Ano , ano, hen ten oný bazmek :-))))

                        Casio - Profil | So 2.1.2016 20:46:02

                        zelí >> já Ti věřím. Máš tedy doostření nastavený v těle?

                          zelí - Profil | So 2.1.2016 20:43:52

                          Casio >> opravdu neníííí!!!!!!! klidne poslu origos RAW

                          a ani zadny žehleni šumu

                            Casio - Profil | So 2.1.2016 20:39:28

                            zelí >> Laďo ta sejkora není vůbec doostřená??

                              Casio - Profil | So 2.1.2016 20:38:19

                              Erva >> hen ta mrcha :? :-)

                                zelí - Profil | So 2.1.2016 20:37:59

                                Soulfish >> u nas nic nezbylo:-(((

                                  Soulfish - Profil | So 2.1.2016 20:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  svátky v duchu
                                  1) do určitého data "nežerte to"
                                  2) od určitého data "vy to vůbec nežerete"

                                    Erva - Profil | So 2.1.2016 20:29:02

                                    Casio - Co už :-)))))

                                      Erva - Profil | So 2.1.2016 20:28:49

                                      zelí - Jo tak .... :-))))))))))

                                        Casio - Profil | So 2.1.2016 20:27:47

                                        Erva >> :-))))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj