Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:15:16
Erva >> to záleží na tom jak vyřídí tu reklamaci,pak se uvidí
NErva - Profil | So 2.1.2016 21:13:36
Píňas - Čus jen samotné tělo, nebo z nějakým sklem , pokud chceš prodám ti moji 5200 starou necelích 7 měsíců a já pudu do te 7200 ky , nebo 7100 vky :-)))
NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 21:12:50
Tedy , vás sesadit někam k pívu, to by všichni kolem koukali jakou že to řečí mluvíte :-)))
To je jak s programátory :-))))
To je jak s programátory :-))))
NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:10:17
Píňas >> jako já bych do ní asi nešel,nevím... Nebude špatnej ale někde dřív jsem tu psal o mojí anabázi od D60... Jinak 13 je normální cena.
NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:08:20
zelí >> :-))) tak se zeptal ,ne :-)) Tobě radím 500/4 a fertik :-)))
NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:06:09
zelí >> ne , líbí . Chtěl jsem říct kostrbatá ( jen ne zádech),ale nemohl jsem si na to slovo vzpomenout:-))) Víš jak jako když přeostříš. Škoda že se neotočila,že sejkora jedna :-)
Nzelí - Profil | So 2.1.2016 21:04:55
Casio >> ty jsi hrozny dohazovač takovej bordelotec pres foto techniku:-))
NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:04:30
Casio >> ty kráso tak to asi nedám,to jsou tři splátky hypotéky a jednou tolik co stojí ten můj :-(
Nzelí - Profil | So 2.1.2016 21:03:53
Casio >> nevim co je hranata,ale me to prekvapuje ze to je vubec videt u takoveho mrnouse:-))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...