Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:15:16

Erva >> to záleží na tom jak vyřídí tu reklamaci,pak se uvidí

    NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:14:17

    Casio >> asi si koupím canon :-)

      NErva - Profil | So 2.1.2016 21:13:36

      Píňas - Čus jen samotné tělo, nebo z nějakým sklem , pokud chceš prodám ti moji 5200 starou necelích 7 měsíců a já pudu do te 7200 ky , nebo 7100 vky :-)))

        NAnýzový dědek - Profil | So 2.1.2016 21:12:50

        Tedy , vás sesadit někam k pívu, to by všichni kolem koukali jakou že to řečí mluvíte :-)))
        To je jak s programátory :-))))

          NErva - Profil | So 2.1.2016 21:11:46

          Casio - To vím , ale chtěl jsem nějakého pěvce :-)))

            NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:11:30

            zelí >> tak malinko:-))

              Nzelí - Profil | So 2.1.2016 21:10:20

              Casio >> tak vis jak to je,ne:-)))

                NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:10:17

                Píňas >> jako já bych do ní asi nešel,nevím... Nebude špatnej ale někde dřív jsem tu psal o mojí anabázi od D60... Jinak 13 je normální cena.

                  NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:10:04

                  Casio >> mě vlastně stačí jen tělo

                    NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:08:34

                    Casio >> dnes jsem viděl tu 5200 za 13OOO

                      NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:08:20

                      zelí >> :-))) tak se zeptal ,ne :-)) Tobě radím 500/4 a fertik :-)))

                        NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:06:54

                        Píňas >> Tak potom jetou D300. ta bude pod 10 :-)

                          NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:06:51

                          zelí >> já se nedám :-)

                            NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:06:09

                            zelí >> ne , líbí . Chtěl jsem říct kostrbatá ( jen ne zádech),ale nemohl jsem si na to slovo vzpomenout:-))) Víš jak jako když přeostříš. Škoda že se neotočila,že sejkora jedna :-)

                              Nzelí - Profil | So 2.1.2016 21:04:55

                              Casio >> ty jsi hrozny dohazovač takovej bordelotec pres foto techniku:-))

                                NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:04:30

                                Casio >> ty kráso tak to asi nedám,to jsou tři splátky hypotéky a jednou tolik co stojí ten můj :-(

                                  Nzelí - Profil | So 2.1.2016 21:03:53

                                  Casio >> nevim co je hranata,ale me to prekvapuje ze to je vubec videt u takoveho mrnouse:-))

                                    NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:02:41

                                    Píňas >> 23k :-)

                                      NPíňas - Profil | So 2.1.2016 21:02:14

                                      Casio >> kouknu co to stojí

                                        NCasio - Profil | So 2.1.2016 21:01:14

                                        Píňas >> to nebude,ale jestli můžeš jdi do D7100 :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj