Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Fems - Profil | So 2.1.2016 23:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jeden Canon už tady je dávám druhej, větší:)

    Casio - Profil | So 2.1.2016 23:20:14

    zelí >> a já dospat :-) Jinak se připrav že přijdeš o ty nej fotky ,víš jak bez foťáku...:-))

      zelí - Profil | So 2.1.2016 23:03:03

      Casio >> jdu louskat vořechy do krmítka na rano.:-))) Ani nevim jestli budu brat fotak

        Casio - Profil | So 2.1.2016 22:36:10

        zelí >> to je zase srandiček :-)) Potřebovali bychom nějaký nový přiliv aby nás to opět posunulo :-)

          zelí - Profil | So 2.1.2016 22:34:35

          Píňas >> to teda:-))

            zelí - Profil | So 2.1.2016 22:34:05

            Casio >> pche:-)))))))))))

              Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:55:54

              Casio >> já sem dával fotku od vody o štědrý den a jaká byla pěkná a foceno mobilem evolveo :-)

                Casio - Profil | So 2.1.2016 21:53:27

                Píňas >> nesmutni ,byl tady jeden co fotil s Nokií 6300 ,a prej to bylo docela ok :-) Teda podle někoho rozmazaný :-)

                  Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:53:20

                  zelí >> to jsou ale starosti co? :-)

                    Casio - Profil | So 2.1.2016 21:52:00

                    zelí >> to jsou ty plasťáky co se blbě drží a kloužou z ruky? :-))

                      Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:49:44

                      Erva >> mám ale podle toho co tady čtu tak mám totální srágory ale na to moje domácí sem tam focení je to až až

                        zelí - Profil | So 2.1.2016 21:45:34

                        Casio >> nebudu ten pojede s mladym do Španel a ja musim koupit 760D a 5D Mark III :-)))

                          Erva - Profil | So 2.1.2016 21:44:33

                          Píňas - A máš nějaké skla na ten Nikon ??

                            Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:38:17

                            Casio >> jen do něj :-)

                              Casio - Profil | So 2.1.2016 21:34:16

                              Píňas >> domluv se s Láďou ,ten ho bude prodávat :-))

                                Casio - Profil | So 2.1.2016 21:33:17

                                Anýzový dědek >> Aspoň není poznat že tomu prd rozumíme :-))

                                  Erva - Profil | So 2.1.2016 21:25:50

                                  Casio - No to sleduju :-))))

                                    Casio - Profil | So 2.1.2016 21:23:51

                                    Erva >> :-))) a bude hůř :-))

                                      Erva - Profil | So 2.1.2016 21:23:21

                                      Casio - Mě asi jebne ..... :-)))))) Ty woe a to ten rok teprv začal :-))))

                                        Casio - Profil | So 2.1.2016 21:21:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Erva >> tady máš pěvce :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj