Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | So 2.1.2016 23:20:14
zelí >> a já dospat :-) Jinak se připrav že přijdeš o ty nej fotky ,víš jak bez foťáku...:-))
zelí - Profil | So 2.1.2016 23:03:03
Casio >> jdu louskat vořechy do krmítka na rano.:-))) Ani nevim jestli budu brat fotak
Casio - Profil | So 2.1.2016 22:36:10
zelí >> to je zase srandiček :-)) Potřebovali bychom nějaký nový přiliv aby nás to opět posunulo :-)
Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:55:54
Casio >> já sem dával fotku od vody o štědrý den a jaká byla pěkná a foceno mobilem evolveo :-)
Casio - Profil | So 2.1.2016 21:53:27
Píňas >> nesmutni ,byl tady jeden co fotil s Nokií 6300 ,a prej to bylo docela ok :-) Teda podle někoho rozmazaný :-)
Casio - Profil | So 2.1.2016 21:52:00
zelí >> to jsou ty plasťáky co se blbě drží a kloužou z ruky? :-))
Píňas - Profil | So 2.1.2016 21:49:44
Erva >> mám ale podle toho co tady čtu tak mám totální srágory ale na to moje domácí sem tam focení je to až až
zelí - Profil | So 2.1.2016 21:45:34
Casio >> nebudu ten pojede s mladym do Španel a ja musim koupit 760D a 5D Mark III :-)))
Erva - Profil | So 2.1.2016 21:23:21
Casio - Mě asi jebne ..... :-)))))) Ty woe a to ten rok teprv začal :-))))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...
