Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:27:41
Denny >> škoda jich
...ale jinak zavidim to slunečno a sníh.To je fakt bomba!!!
...ale jinak zavidim to slunečno a sníh.To je fakt bomba!!!
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 14:52:59
Denny - Já jim ty koule prvně na tom provázku zavěsil ,ale připadalo mě že jak se houpou větrem tak je to spíše odrazuje , tak už se mě to nechtělo předělávat , tak jsem je uvázal na větev , počkám až dozobou a jak jsem psal udělám jim to jinak :-))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 14:50:37
Erva >> Jitka me pred casem donesla kokosovy orech a tady na mrku jsem videl udelane krmitko prave na ten luj a vypada to moc hezky,Jenze ja jsem lempl a jeste jsem ho nenacnul :-)
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
... pak jsem jedním snimkem bouchnul tohoto dravce.Vedel jsem o nem ze tam sedi,ale kdyz uz jsem se priblížil tak se zvednul
p.s.vše dneska přisviceno bleskem,ale s korekci síly záblesku
p.s.vše dneska přisviceno bleskem,ale s korekci síly záblesku
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak jsem dnes zase rozvesil lojovky kolem celeho mokřadu,do krmítka narval namlete ořechy a slunečnici společne s lojem a pak uz jen pozoroval.
Jo a taky jsem dnes strávil ráno s volavkama.Zase jich tam bylo jak smeti,potvor.Udelal jsem pár snímku z lesa na manualni ostreni a s dalkovou spousti.No nic moc vysledky na tu dalku s TK a jeste v tech svetelných podmínkach.Ale bylo tam hezky
Jeden výřez té potvory!!!!
Jo a taky jsem dnes strávil ráno s volavkama.Zase jich tam bylo jak smeti,potvor.Udelal jsem pár snímku z lesa na manualni ostreni a s dalkovou spousti.No nic moc vysledky na tu dalku s TK a jeste v tech svetelných podmínkach.Ale bylo tam hezky
Jeden výřez té potvory!!!!
jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 14:37:20
Soulfish >> Díky. Jak píšu níže, budu muset s tělem.
http://www.sony-servis.cz/?lang=CZE&link=Kontakt
http://www.sony-servis.cz/?lang=CZE&link=Kontakt
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:35:01
Erva >> šumí ale i tak dobre.
Radku ale co ten provázek??? To je špatná TK!!:-)))))
Radku ale co ten provázek??? To je špatná TK!!:-)))))
jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 14:34:49
DeProfundis >> Ono se to tady mázne, ale doma na monitoru když to zvětším tak je to vidět a ten back fokus je dost markantní. Dělá mi to u všech objektivů stejně, tak to bude tělem. Zkusím dohledat, v manuálu jsem to nenašel. Ale i tak jsem tam nenašel to ostření:-)
Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 14:10:31
jaa1959 >> tenhle papír (obrazec) je lepší
http://www.fotoradce.cz/jak-otestovat-objektiv-na-front-a-back-focus
někdy to prostě na daném těle ostří blbě a musí to do servisu (ssf prostějov), budu tam muset skočit se dvěma objektivama..
http://www.fotoradce.cz/jak-otestovat-objektiv-na-front-a-back-focus
někdy to prostě na daném těle ostří blbě a musí to do servisu (ssf prostějov), budu tam muset skočit se dvěma objektivama..
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 13:48:25
jaa1959 >> zkus nastavit co nejmenší clonu (největší díru), takhle to není poznat z toho náhledu
jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 12:57:16
DeProfundis >> Už mi zbývá srovnat ostření. Já tedy blbě vidím ale myslím že to ostří dost za.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...



