Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

zelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:27:41

Denny >> škoda jich

...ale jinak zavidim to slunečno a sníh.To je fakt bomba!!!


    Denny - Profil | Ne 3.1.2016 15:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vcera jsem videl poranenou husu,ktera zrejme narazila kridlem na drat a tak nevim,jak dlouho vydrzi,Zatim s ni je partner a nehnou se od sebe.Shodou okolnosti jsem na jinem miste uvidel havrana,ktery ma stejne poraneni.

      zelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:03:44

      Denny >> jsem si myslel,díky

        zelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:03:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tak jeste jedna z jinym postojem

          Erva - Profil | Ne 3.1.2016 14:52:59

          Denny - Já jim ty koule prvně na tom provázku zavěsil ,ale připadalo mě že jak se houpou větrem tak je to spíše odrazuje , tak už se mě to nechtělo předělávat , tak jsem je uvázal na větev , počkám až dozobou a jak jsem psal udělám jim to jinak :-))

            Denny - Profil | Ne 3.1.2016 14:51:35

            zelí >> Postolka,samice nebo mlady ptak.

              Denny - Profil | Ne 3.1.2016 14:50:37

              Erva >> Jitka me pred casem donesla kokosovy orech a tady na mrku jsem videl udelane krmitko prave na ten luj a vypada to moc hezky,Jenze ja jsem lempl a jeste jsem ho nenacnul :-)

                Erva - Profil | Ne 3.1.2016 14:50:04

                Denny - No , aby neulítla :-))

                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ... pak jsem jedním snimkem bouchnul tohoto dravce.Vedel jsem o nem ze tam sedi,ale kdyz uz jsem se priblížil tak se zvednul



                  p.s.vše dneska přisviceno bleskem,ale s korekci síly záblesku

                    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jinak jsem dnes zase rozvesil lojovky kolem celeho mokřadu,do krmítka narval namlete ořechy a slunečnici společne s lojem a pak uz jen pozoroval.

                    Jo a taky jsem dnes strávil ráno s volavkama.Zase jich tam bylo jak smeti,potvor.Udelal jsem pár snímku z lesa na manualni ostreni a s dalkovou spousti.No nic moc vysledky na tu dalku s TK a jeste v tech svetelných podmínkach.Ale bylo tam hezky

                    Jeden výřez té potvory!!!!

                      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 14:41:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      zelí - Proto to cpu jen sem , s tím provázkem je uvázaná lojová koule , bo se mě nelíbilo jak jsou v tom plastovém sítku , až ji sežerou udělám jim to jinak a provázek nebude vidět vůbec , respektive mě vadí že je tam vidět i ta lojová koule , si sedla nade mě :-)))

                        Denny - Profil | Ne 3.1.2016 14:39:32

                        zelí >> Tim ma uvazanou tu sykorku :-)

                          jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 14:37:20

                          Soulfish >> Díky. Jak píšu níže, budu muset s tělem.

                          http://www.sony-servis.cz/?lang=CZE&link=Kontakt

                            zelí - Profil | Ne 3.1.2016 14:35:01

                            Erva >> šumí ale i tak dobre.

                            Radku ale co ten provázek??? To je špatná TK!!:-)))))

                              jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 14:34:49

                              DeProfundis >> Ono se to tady mázne, ale doma na monitoru když to zvětším tak je to vidět a ten back fokus je dost markantní. Dělá mi to u všech objektivů stejně, tak to bude tělem. Zkusím dohledat, v manuálu jsem to nenašel. Ale i tak jsem tam nenašel to ostření:-)

                                Erva - Profil | Ne 3.1.2016 14:25:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem byl mrknout na zahradě a zatím co jsem se dostal nejblíž , tak na cca. 3,5 metrů , ale podmínky na prd ISO 3200 tak to šumí jak v lese :-((

                                  standas - Profil | Ne 3.1.2016 14:16:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Údolí Sázavy :-)

                                    Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 14:10:31

                                    jaa1959 >> tenhle papír (obrazec) je lepší
                                    http://www.fotoradce.cz/jak-otestovat-objektiv-na-f​ront-a-back-focus

                                    někdy to prostě na daném těle ostří blbě a musí to do servisu (ssf prostějov), budu tam muset skočit se dvěma objektivama..

                                      DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 13:48:25

                                      jaa1959 >> zkus nastavit co nejmenší clonu (největší díru), takhle to není poznat z toho náhledu

                                        jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 12:57:16

                                        DeProfundis >> Už mi zbývá srovnat ostření. Já tedy blbě vidím ale myslím že to ostří dost za.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj