Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Erva - Profil | Ne 3.1.2016 18:33:24

zelí - Co kecáš ?? Dyť už do Španěl jsi si bral vláčecí pruty jen na opírání !! :-)))))

    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 18:29:33

    jaa1959 >> ne.... ja jsem vlačkař a my sebou destniky a broly nenosíme:-)))))

      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 18:21:25

      zelí - Od okna to mám k ptákům cca. 20 metrů , to bych vyfotil kulové :-)))

        jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 18:18:40

        zelí >> To nemáš brolly nebo deštník na ryby jako nosnou konstrukci na tu síť?

          jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 18:16:02

          zelí >> přes to už nic házet nemusíš,možná trochu trávy,větev,v jednoduchosti je síla :-))))))))

          počítej že tam máš židličku a stativ,oni to mají dobře vymyšlené.

            zelí - Profil | Ne 3.1.2016 18:08:21

            jirka0 >> přemyslim jeste o tomhle: http://www.oehling.cz/ameristep-skladaci-maskovaci-​stan-gunner-realtree-xtra
            a presto jeste hodit tu sit a to by nemuselo byt špatne,ale zda se mi ze ty okna to ma vysoko

              jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 18:04:32

              zelí >> mám to jako kryt,můžeš se tam hejbat a to je výhoda.Hejkala mám taky ale to nepoužívám

                zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:59:57

                Erva >> ty fotis za woknem v baraku na zahrade nepotrebujes sit:-))))))))))))))))))))

                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:59:06

                  jirka0 >> takze to nemas jenom hozene pres sebe,ale udelany jako takovy kryt.??

                  Ja az na sezonu udelam ze site te obyc čs.armady( umelotina )pevny kryt na volavky a lednacky.

                    jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 17:57:09

                    zelí >> Já mám tuším 3x2m a bohatě stačí,uchytím provázky za větve a hotovo.

                      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 17:55:57

                      zelí - Taky chci nějkou síť pořídit ,ale zatím je to jen v hlavě momentálně je důležité dlouhé sklo :-))

                        zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:54:08

                        jirka0 >> mno ja prave nejakou objednavam.Dnes uz me totiz volavky privedli k šílenctvi a ja na to nemam abych staval a odjizdel za tmy a pak stejne fotil z lesa.Ted jsem objednal mask.šálu,ale chci jeste tu sit,ale stale nevim jakou a nechce se mi zase utracet moc velke prachy.

                          jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 17:50:43

                          zelí >> používám síť při focení z místa,když jdu třeba na volavky

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 3.1.2016 17:46:57

                            zelí >> chodím v maskáčích (na ryby), ale maskovací síť nenosím (akorát se na to chytá bordel)- zkušenost z vojny :-)

                              Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 17:46:36

                              jaa1959 >> tak tam to neznám, ale když zagůglíš, třebas najdeš

                                zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:43:41

                                Chlapi používate nekdo mask.síte a šaly??

                                  jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 17:33:59

                                  Soulfish >> Koupil jsem na eBay stovku kvůli těm objektivům co jsem měl k Minoltě.

                                    Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 17:23:27

                                    jaa1959 >> co máš za tělo? někde to šlo řešit šroubkama někde pod bleskem, mám takový dojem

                                      Casio - Profil | Ne 3.1.2016 16:08:43

                                      zelí >> Škoda že ta poštolka neletěla obráceně, to by byla bomba fotka:-)

                                        Casio - Profil | Ne 3.1.2016 16:03:41

                                        Nazdárek ,pěkně jste to tu rozjeli s fotkama. My co jsme pořád v práci jen tiše závidíme. :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj