Erva - Profil | Ne 3.1.2016 18:33:24
zelí - Co kecáš ?? Dyť už do Španěl jsi si bral vláčecí pruty jen na opírání !! :-)))))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 18:29:33
jaa1959 >> ne.... ja jsem vlačkař a my sebou destniky a broly nenosíme:-)))))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 18:21:25
zelí - Od okna to mám k ptákům cca. 20 metrů , to bych vyfotil kulové :-)))
jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 18:18:40
zelí >> To nemáš brolly nebo deštník na ryby jako nosnou konstrukci na tu síť?
jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 18:16:02
zelí >> přes to už nic házet nemusíš,možná trochu trávy,větev,v jednoduchosti je síla :-))))))))
počítej že tam máš židličku a stativ,oni to mají dobře vymyšlené.
jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 18:04:32
zelí >> mám to jako kryt,můžeš se tam hejbat a to je výhoda.Hejkala mám taky ale to nepoužívám
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:59:57
Erva >> ty fotis za woknem v baraku na zahrade nepotrebujes sit:-))))))))))))))))))))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:59:06
jirka0 >> takze to nemas jenom hozene pres sebe,ale udelany jako takovy kryt.??
Ja az na sezonu udelam ze site te obyc čs.armady( umelotina )pevny kryt na volavky a lednacky.
jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 17:57:09
zelí >> Já mám tuším 3x2m a bohatě stačí,uchytím provázky za větve a hotovo.
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 17:55:57
zelí - Taky chci nějkou síť pořídit ,ale zatím je to jen v hlavě momentálně je důležité dlouhé sklo :-))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:54:08
jirka0 >> mno ja prave nejakou objednavam.Dnes uz me totiz volavky privedli k šílenctvi a ja na to nemam abych staval a odjizdel za tmy a pak stejne fotil z lesa.Ted jsem objednal mask.šálu,ale chci jeste tu sit,ale stale nevim jakou a nechce se mi zase utracet moc velke prachy.
jirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 17:50:43
zelí >> používám síť při focení z místa,když jdu třeba na volavky
Anýzový dědek - Profil | Ne 3.1.2016 17:46:57
zelí >> chodím v maskáčích (na ryby), ale maskovací síť nenosím (akorát se na to chytá bordel)- zkušenost z vojny :-)
Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 17:46:36
jaa1959 >> tak tam to neznám, ale když zagůglíš, třebas najdeš
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:43:41
Chlapi používate nekdo mask.síte a šaly??
jaa1959 - Profil | Ne 3.1.2016 17:33:59
Soulfish >> Koupil jsem na eBay stovku kvůli těm objektivům co jsem měl k Minoltě.
Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 17:23:27
jaa1959 >> co máš za tělo? někde to šlo řešit šroubkama někde pod bleskem, mám takový dojem
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 16:08:43
zelí >> Škoda že ta poštolka neletěla obráceně, to by byla bomba fotka:-)
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 16:03:41
Nazdárek ,pěkně jste to tu rozjeli s fotkama. My co jsme pořád v práci jen tiše závidíme. :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj