Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:28:34
zelí - Kuwa to není možné , vám Pjažákům to tam snad překládá sám Kalousek :-)))))))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:27:33
Denny - Tak to jen tady na mě hledí jak na blázna , kor když jdu do obchodu , takže máte v camo i toaleťák ??? :-))))
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:27:18
zelí >> a co máš za prohlížeč? Já to teď u Radka zkoušel a pak i u mě v eploreru a firefoxu a nikde to nejede.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:26:32
DeProfundis >> no me jde prave ted o toto obdobi a jaro a treba v lete brzo rano.Tak kresilko bych si dovezl autem ( teda jestli me bude nekdy jezdit ) a pak to mam kousek k vode.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:23:50
Erva >> Radku jede mi to normalne v češtine.Jakmile otevru,tak se automaticky preklada a to i včt.reakci,pri vkladani fotek proste vsechno
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:23:43
zelí >> mám, ale zatím jsem to zkoušel jen na zahradě na podzim tak 3x. Jak říká Karel - chce to k tomu stejně ještě nějaký sedátko, abys v tom mohl pohodlně číhat. Velikost je takovej kompromis. Dokázal bych si představit větší, ale na druhou stranu je to celkem malý, lehký a skladný na přenášení. Co mi vadí, že když je teplo a svítí sluníčko, tak v tom je za chvíli na chcípnutí. Jak je to nepromokavý, tak v tom jsi jak v igelitu. Ale třeba na chladnější počasí to bude zase výhoda. Na jaře to bude mít určitě větší využití a nebudu muset používat jen dálkovou spoušť a schovávat se někde v roští:-)
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:22:12
Erva >> Radku,kdyby jsi videl,co vsechno mame v camo,tak pujdes do kolen :-)
Nam snad v tomhle provedeni chybi jen nabytek a auto :-)).Tohle nakupujjeme uz 15 Roku,tak si dokazes predstavit tu haldu hadru,at je to n zimu,do lesa,rakosi nebo jen tak na noseni.Tady to nosi kde kdo,aniz by se to pralo jako nejaky vystrelek,takze je bezne,ze v tom lidi chodi treba do prace.
Nam snad v tomhle provedeni chybi jen nabytek a auto :-)).Tohle nakupujjeme uz 15 Roku,tak si dokazes predstavit tu haldu hadru,at je to n zimu,do lesa,rakosi nebo jen tak na noseni.Tady to nosi kde kdo,aniz by se to pralo jako nejaky vystrelek,takze je bezne,ze v tom lidi chodi treba do prace.
Soulfish - Profil | Ne 3.1.2016 19:18:56
tak k těm včerejším 50 megapixelům trochu přidáme
http://www.sonyalpharumors.com/phase-one-announce-worlds-first-medium-format-camera-with-100-megapixel-sony-sensor/
http://www.sonyalpharumors.com/phase-one-announce-worlds-first-medium-format-camera-with-100-megapixel-sony-sensor/
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:17:59
Denny - Hoj Karle musíš reagovat rychle a koupit si tu bundu oboustranou , na jedné straně bílá a na druhé camo a opravdu se prodávají :-))))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:16:36
zelí >> Vcera jsem si vzpomnel na tebe,kdyz pises,ze fotis z krytu.Abych neudelal zase nejakou blbou chybu v obleceni,tak jsem si na sebe natahnul do snehu bundu,v bilem provedeni camo.V lese parada,ale pak jsem dorazil k jezeru,kde voda splachla se sutru vsechen snih ,tak jsem stal na tmavem pobrezi a vypadal jsem tam jak majak :-)))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:14:57
zelí - Laďo pocem opravdu ti jede ta 500 px v češtině komplet , bo to není možné aby ti to šlo , mě se ukáže v češtině jen první stránka ,ale už se na ni v češtině nepřihlásím a musím jet v Angličtině a ve všem ??? Já mám taky dilemu jestli fakt nevzít tu pevnou 300 vku f 2,8 + TK , bo jsem opět procházel fotky a musel jsem narazit na nějaké fotky na pikaču , či nevím ,ale i z TK 2X jsem našel super fotky malích ptáků a ze super ostrostí i kresbou :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:03:46
zelí >> Fuj.padnul jsem po nocni,docela jsem si dneska maknul,tak jsem na tebe hned nereagoval.Tak to vezmu postupne.Vcera nadherny pocasi,ale vzhledem k tomu jak bylo a navic sobota,tak to vsude vypadalo jak na vaclavaku.Kdyz zrovna proti tobe nesel bezkar,tak jsi potkal pana s hafanem,nebo rodinku na prochazce,fakt strasny :-)Dneska opet zatazeno,chvilkama snezi,ale ja jsem rad.protoze dneska bych to opravdu nedal a byl bych jen nastvanej :-)
Ptas se na sit.Uvazoval jsem o siti,ktera je podobna jako jsou udelane ty maskace na ali,ale nakonc jsem si koupil sit,ktera je v camo a je na ni napsano,ze je zaroven jako moskytyera.Velikost nevim,musel bych se podivat,cena 7 dolcu a mam ji v kapse batohu,vaha nula nula nic.Jen ji pres sebe prehodim a necham koukat sklo.Zatim zkusenost mala,ale nic se na to nechyta a mozna v mocalech ocenim I to,ze se pres ni nedostanou komari :-)
Ten pristresek uz mam doma vic jak rok,lezi pod posteli a jeste jsem ho venku nemel.Jen jsem se ucil ho skladat,takze postaveni bez ukotveni zabere tak minutu a slozeni,kdyz to clovek umi,tak take tak.Me prave na tom pristresku vadi to,ze k tomu clovek jeste musi tahnout skladaci kresilko,protoze si nedokazu predstavit v nem treba hodinu klecet. Potreboval bycj jeste jedny zada,kdybych to vsechno tahnul do lesa :-)
Ptas se na sit.Uvazoval jsem o siti,ktera je podobna jako jsou udelane ty maskace na ali,ale nakonc jsem si koupil sit,ktera je v camo a je na ni napsano,ze je zaroven jako moskytyera.Velikost nevim,musel bych se podivat,cena 7 dolcu a mam ji v kapse batohu,vaha nula nula nic.Jen ji pres sebe prehodim a necham koukat sklo.Zatim zkusenost mala,ale nic se na to nechyta a mozna v mocalech ocenim I to,ze se pres ni nedostanou komari :-)
Ten pristresek uz mam doma vic jak rok,lezi pod posteli a jeste jsem ho venku nemel.Jen jsem se ucil ho skladat,takze postaveni bez ukotveni zabere tak minutu a slozeni,kdyz to clovek umi,tak take tak.Me prave na tom pristresku vadi to,ze k tomu clovek jeste musi tahnout skladaci kresilko,protoze si nedokazu predstavit v nem treba hodinu klecet. Potreboval bycj jeste jedny zada,kdybych to vsechno tahnul do lesa :-)
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 18:54:31
Tak se tu včera řešilo jestli nebo na co 50 Mpx. Koukám po dlouhý co je v nabídce u konkurence a ejhle je to tam... EOS 5Ds.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 18:53:27
Erva >> ty wole tak znamy co mi mel oživit řidici jednotku se neukazal zase jako tak dobry znamy. Auto v garazi a ja vubec nevim kdy ho necham vytahnout ale hlavne jak.Vjezd do garaze nizkej a odtahovka tam nevjede a vyjezd do kopce.Takze tam asi schnije a ja misto 400/2,8 budu kupovat nove auto:-)))
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 18:46:02
zelí >> přes ten stan nic házet nemusíš. Já si jen nastříhal kousky sítě do oken a kolem objektivu.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...