Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:54:17

Denny >> je to moc pekné a libi se mi to!!!!!!!!!!!!

    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:52:49

    Jitkagold >> Jito a jak je to velke,jestli muzu rozmery?? Dekuji

      Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:52:31

      zelí >> Jo malem bych zapomnel,do tohodle stanu se vcelku bez problem vejdou dva lidi na kresilkach a nebudou na sebe nalepeni.

        Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 19:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        zelí >> Ladiku,my mame tenhle pristresek :-))

          Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:50:33

          zelí >> Tak me Jitka vyhecovala a vytahnul jsem z pod postele ten nas "bivak" :-)
          Myslim,ze uvidis sam,ze tohle provedeni je o dost lepsi,zez to na tvem odkazu.Do okynek jsou k tomu site,a da se horejsek jeste vystuzit takovou jednoduchou konstrukci a pochopitelne jsou k tomu koloiky naukurtovani k zemi.

            Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:47:26

            zelí - Tam ani žádné přeložit nemám ??-(((((

              Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:43:49

              Jitkagold - Ahoj , teď jsem kukal na tv Howna a prej v USA řádí záplavy , postiženy zatím 4 státy a Velká Británie pod vodou taky :-(((

                zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:43:27

                Denny >> lyska černá:-))) Tu znam:-))

                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:43:02

                  Erva >> otevri si 500px a zkus pravym tlacitkem kliknou a dej prelozit a jedes v čestine:-)))

                    Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:41:36

                    zelí - Ale to nejde ani přes goolge , Roman to viděl a kdyby to nešlo jen mě bych pochopil ale Romanoj , to mě hlava nebere ??? :-)))))))))))))

                      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:40:42

                      Denny - Tak jej natrhej a kup za ně ženě to tělo o kterém tady sní , třeba to v obchodě nepoznají :-)))

                        Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak zase nejakou fotku,aby jsme tady jen neplacali moudra :-)

                          DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:37:06

                          zelí >> tak jsem nainstaloval chrome a chová se to stejně jako v ostatních prohlížečích, nepřekládáš ty to náhodou něčím jiným?

                            Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:35:18

                            zelí >> Lado,ten pristresek se slozzi do tasky,ktera ma popruhy na zada,takze se nosi dobre,ale kdyz si jeste vezmes zidli a batoh s vercajkem.....

                              DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:33:12

                              zelí >> tak to bude ono, jdu to zkusit:-)

                                DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:31:24

                                zelí >> pak si myslím, že ti bude vyhovovat, podle mě je fakt akorátní a já jsem s ním spokojenej:-)

                                  Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 19:30:53

                                  Erva >> to je vtipne :-))))))))))))))))))))))))))

                                  Hezky den preji vsem doma :-))

                                    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:30:43

                                    Erva >> mas mit poradnej prohlizec a ne jebku:-))))

                                      Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:30:33

                                      Erva >> Toaletak ne,pouzivame toaletak s potiskem 100 dolarovek :-)))

                                        zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:29:54

                                        DeProfundis >> google

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj