Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:52:49
Jitkagold >> Jito a jak je to velke,jestli muzu rozmery?? Dekuji
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:52:31
zelí >> Jo malem bych zapomnel,do tohodle stanu se vcelku bez problem vejdou dva lidi na kresilkach a nebudou na sebe nalepeni.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:50:33
zelí >> Tak me Jitka vyhecovala a vytahnul jsem z pod postele ten nas "bivak" :-)
Myslim,ze uvidis sam,ze tohle provedeni je o dost lepsi,zez to na tvem odkazu.Do okynek jsou k tomu site,a da se horejsek jeste vystuzit takovou jednoduchou konstrukci a pochopitelne jsou k tomu koloiky naukurtovani k zemi.
Myslim,ze uvidis sam,ze tohle provedeni je o dost lepsi,zez to na tvem odkazu.Do okynek jsou k tomu site,a da se horejsek jeste vystuzit takovou jednoduchou konstrukci a pochopitelne jsou k tomu koloiky naukurtovani k zemi.
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:43:49
Jitkagold - Ahoj , teď jsem kukal na tv Howna a prej v USA řádí záplavy , postiženy zatím 4 státy a Velká Británie pod vodou taky :-(((
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:43:02
Erva >> otevri si 500px a zkus pravym tlacitkem kliknou a dej prelozit a jedes v čestine:-)))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:41:36
zelí - Ale to nejde ani přes goolge , Roman to viděl a kdyby to nešlo jen mě bych pochopil ale Romanoj , to mě hlava nebere ??? :-)))))))))))))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 19:40:42
Denny - Tak jej natrhej a kup za ně ženě to tělo o kterém tady sní , třeba to v obchodě nepoznají :-)))
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:37:06
zelí >> tak jsem nainstaloval chrome a chová se to stejně jako v ostatních prohlížečích, nepřekládáš ty to náhodou něčím jiným?
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:35:18
zelí >> Lado,ten pristresek se slozzi do tasky,ktera ma popruhy na zada,takze se nosi dobre,ale kdyz si jeste vezmes zidli a batoh s vercajkem.....
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:33:12
zelí >> tak to bude ono, jdu to zkusit:-)
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 19:31:24
zelí >> pak si myslím, že ti bude vyhovovat, podle mě je fakt akorátní a já jsem s ním spokojenej:-)
Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 19:30:53
Erva >> to je vtipne :-))))))))))))))))))))))))))
Hezky den preji vsem doma :-))
Hezky den preji vsem doma :-))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:30:33
Erva >> Toaletak ne,pouzivame toaletak s potiskem 100 dolarovek :-)))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...






