Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:38:56

Erva >> To budou volavky cumet :-)

    Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:38:34

    Erva >> no nekřič, počkáme si na jeho prohlášení :-))))))

      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:36:45

      Casio - Nebude , ale prej koupí alespoň kočár na fotovercajk :-))))))

        Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:36:29

        Jitkagold >> no on jak je do toho zapálenej ani bych se nedivil :-)))))))

          Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:35:41

          Casio >> :-))))))))))))))))))))jsi me rozesmal:-))))

            Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:34:53

            Casio >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

              Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:34:16

              zelí >> nebudeš si Láďo kvůli téhle možnosti pořizovat mimino,ne???:-)))))

                Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:33:24

                zelí >> To je dobre :-)

                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hoši WL foto s deckem.I kdyz te žena vysle na prochzku s mimčem musiš byt pripraven:-)))

                  Luxus

                    Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Relax

                      Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:19:49

                      zelí >> :-))))))))))))) pokud se nevejdes ju :)))

                        Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:15:47

                        Doufam,ze vsichni omluvite,ze nejsem nalicenej a v kravate :-)

                          Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:14:45

                          zelí >> Prece jen mame jiny ten "stan".My na nem nemame ty "trasne",ale jinak je to naprosto stejne.

                            Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:14:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            zelí >> Tak se nam snazil Denny trosku zabalit :-))))

                              Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:09:03

                              Je videt,ze s tim skladanim ma trosku problem :-)

                                Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:59:50

                                zelí >> Tohle je presne to,co mame.videt to skladani je.
                                https://www.youtube.com/watch?v=AymdjNX7NlE

                                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:56:44

                                  Denny >> :-))))))))))

                                    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:56:32

                                    Jitkagold >> to by slo,když tak porazim strom pokud se nevejdu:-)))

                                      Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:55:55

                                      zelí >> No ja se ted zase budu ucit to skladat ,abych to dostal zpet do te tasky :-):-)

                                        Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 19:54:50

                                        zelí >> kazda strana ma 150x150cm vyska

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj