Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:36:45
Casio - Nebude , ale prej koupí alespoň kočár na fotovercajk :-))))))
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:36:29
Jitkagold >> no on jak je do toho zapálenej ani bych se nedivil :-)))))))
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:34:16
zelí >> nebudeš si Láďo kvůli téhle možnosti pořizovat mimino,ne???:-)))))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hoši WL foto s deckem.I kdyz te žena vysle na prochzku s mimčem musiš byt pripraven:-)))
Luxus
Luxus
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:15:47
Doufam,ze vsichni omluvite,ze nejsem nalicenej a v kravate :-)
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:14:45
zelí >> Prece jen mame jiny ten "stan".My na nem nemame ty "trasne",ale jinak je to naprosto stejne.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:59:50
zelí >> Tohle je presne to,co mame.videt to skladani je.
https://www.youtube.com/watch?v=AymdjNX7NlE
https://www.youtube.com/watch?v=AymdjNX7NlE
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 19:56:32
Jitkagold >> to by slo,když tak porazim strom pokud se nevejdu:-)))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 19:55:55
zelí >> No ja se ted zase budu ucit to skladat ,abych to dostal zpet do te tasky :-):-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...

