Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:51:49
Erva >> cože,jako o decko::::-))))) ty vole neblbni takhle si to pevne a plnoformat nekoupis nikdy:-))) Vis co to stoji dnes prachu a socialka ti na skla pridavat nebude:-))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:50:30
Erva >> :-)))))))))) jako me staci nevlastni cacorka 9 let a nemam na to nerva!!!!!
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:48:53
zelí - Laďo ale ven to tak proč mít jen posrané auto v garáži , když možeš mět aj posrané dítě doma :-))))))
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:45:06
zelí >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:43:57
Hoši vy jste taci wolove:-))))))))))))))
Dite jo????? Mě staci jedno rozesrane auto v garazi a jeste parchanta:-))))))))))))))
Dite jo????? Mě staci jedno rozesrane auto v garazi a jeste parchanta:-))))))))))))))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:42:51
Casio - No ale ven si Laďa tady na Mrku razí foto trendy a podle něj se všeci opičí :-)))
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:40:57
Denny >> jako ten by si ho byl schopnej pořídit už jen kvůli tomu čápovi kterej by ho přinesl aby ho vyblejsknul :-)))))
Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:40:00
Casio >> to by bylo asi po fotaku a sklech !!! :-))))))))))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...