Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:53:17

Casio - Jaký inzerát ???

    zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:52:12

    Casio >> :-))

      zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:51:49

      Erva >> cože,jako o decko::::-))))) ty vole neblbni takhle si to pevne a plnoformat nekoupis nikdy:-))) Vis co to stoji dnes prachu a socialka ti na skla pridavat nebude:-))

        Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:51:00

        Erva >> tak slez a jdi konečně zadat ten inzerát :-))))

          zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:50:30

          Erva >> :-)))))))))) jako me staci nevlastni cacorka 9 let a nemam na to nerva!!!!!

            Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:49:55

            Casio - Nó já už se o to snažím :-)))))

              Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:48:53

              zelí - Laďo ale ven to tak proč mít jen posrané auto v garáži , když možeš mět aj posrané dítě doma :-))))))

                Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:46:16

                Denny >> :-)))))))))))))))ty take perlis :-)))

                  Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:45:06

                  zelí >> :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))

                    Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:44:28

                    Erva >> jako že teď všichni půjdou plodit,jo??? :-))))))))

                      Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:44:16

                      Denny - To tedy jo :-)))))

                        zelí - Profil | Ne 3.1.2016 20:43:57

                        Hoši vy jste taci wolove:-))))))))))))))

                        Dite jo????? Mě staci jedno rozesrane auto v garazi a jeste parchanta:-))))))))))))))

                          Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:43:20

                          Jitkagold - On mě taky :-)))))))))))))

                            Denny - Profil | Ne 3.1.2016 20:42:58

                            Casio >> A vzapeti by to mimco vymenil za pevny sklo :- )

                              Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:42:51

                              Casio - No ale ven si Laďa tady na Mrku razí foto trendy a podle něj se všeci opičí :-)))

                                Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:41:41

                                Jitkagold >> to mi povídej:-)))))

                                  Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:41:29

                                  Jitkagold - Věčně posrané že :-))))))))))))))))))

                                    Casio - Profil | Ne 3.1.2016 20:40:57

                                    Denny >> jako ten by si ho byl schopnej pořídit už jen kvůli tomu čápovi kterej by ho přinesl aby ho vyblejsknul :-)))))

                                      Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:40:00

                                      Casio >> to by bylo asi po fotaku a sklech !!! :-))))))))))

                                        Jitkagold - Profil | Ne 3.1.2016 20:39:02

                                        Erva >> Radku,ty mu davas :-)))))))))))))))))))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj