Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:12:07
Denny >> tak ono je to asi i tak ,že proč nepracovat na tom co přijde. Jako kdyby truhlář si řek hele já budu dělat jen štokrlata :-))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 21:11:21
zelí - Tady jsou ptáci v remízcích a i v zahradách celoročně , kdy to bude nedokážu přesně říct , do jara určitě :-))
Píňas - Profil | Ne 3.1.2016 21:10:03
zelí >> No vidíš,já mám děti dvě a k tomu hypotéku :-) Takže kvalitní sklo nehrozí dalších třicet let :-(
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:09:26
zelí >> To jo,ale tech skel,jako je tohle je v pomeru s temi,ktere meni delku nepatrne mnozstvi.
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:09:15
Erva >> no ono to může i plašit , ,je to takový vošklivý , může tím vnikat ten prach dovnitř atak :-)
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:08:02
Erva >> Me taky 70-200 nemeni delku.Ma to uvnitr tela tu zmenu ohniska a hlavne svoji svetelnost ma po cele delce ohniska
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:07:36
Casio >> Ale jo,urcite par fotek proda,ale kdyz si vezmes,ze tady je naprosto bezna cena za nafoceni veselky 1800,tak je jasne na cem se bude vydelavat.A to vubec netusimjake jsou ceny fotek ktere si nechavaji delat podniky jako reklamu.Tam to musi byt I o desitkach tisic za katalog a vem si,ze treba na tom obchodaku co delame se tyhle kazdy tyden meni za nove.Je fakt,ze konkretne v tomto pripade,kdy majitel ma asi 270 obchodaku v nekolika statech,mu o nejakych par tisic sem nebo tam nejde.Podpori to kseft a maji urcite dobre spocitane,ze se jim to vyplati.
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:06:48
Denny >> to není tak, i zoom nemusí měnit délku při změně ohniska
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:06:46
Erva >> Radku a kdy uz to bude?? Za chvilku ti ptaci vlitnou do lesa a uz nebude co fotit:-)))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 21:05:46
Casio - Ale délku při změně zoomu mění min.90% zoom objektivů , možná a to si nejsem tak jistý že svoji délku nemění právě ta 70-200 f2,8 proto je taky tak dlouhá nebo se pletu a můžu znát důvod ??
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:04:14
Casio >> jak to nemeni ohniska uvnitr tak je to ničemu vid???:-)))
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:03:34
Casio >> Jasne,neni to pevne sklo,ale nejak me tohle vubec nevadi.Jedine,co je velika prednost vsech pevnych skel je odolnost proti prachu,v tomhle zadnej zoom nemuze konkurovat.
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:03:15
Denny >> no ono to tak je i tady, do by dal tisíce za sýkorky :-)
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:01:02
Erva >> já myslel prodej původního:-)) ale... dnes jsem koukal na 150-600 a snad v jediné recenzi je uvedeno že mění délku při změně zoom což znamená že ke mě domu nee:-)
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:00:17
Vcera jsem koukal na stranky jedne kanadanky.Ma nadherne fotky z ruznych destinaci Kanada,USA,UK,Portorico atd.Presto,ze me ty nejvyszi oceneni,tak tohle foceni WL ji proste neuzivi a penize vydelava komercnim focenim.
Takze od zitrka fotim pouze veselky,narozeniny a propagacni materialy,kaslu na fogly :-)
Takze od zitrka fotim pouze veselky,narozeniny a propagacni materialy,kaslu na fogly :-)
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:58:08
Casio - Já chci nového , jedině pevnou 300 vku f2,8 koupím z druhé ruky :-)))
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 20:55:17
zelí - No strčíš dítě do uhláku a jdeš na sociJáku pro dáFky , do půl roku máš nejen pevnou 400 a FF tělo ale jako bonus ještě pevné osmikilo :-))))))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...