Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:44:51
Denny >> tak jsem měl pravdu že jeden budete mít DX a druhý FX :-) Rebel je naše 600D ?
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:36:34
DeProfundis >> mno tak to snad je jasny ze kdyz mi to nabizi ze to povolim:-)))
ja myslel ze Erva rikal ze tam nic takoveho nema k dispozici:-))
ja myslel ze Erva rikal ze tam nic takoveho nema k dispozici:-))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:35:26
Casio >> mno ja to zpusobil asi obcasnym tuknutim slunecni clonou.Uz v tom servisu na to koukali a rikali ze to chce jenom dotahnout,zalezitost 500 kila
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 21:33:45
Erva >> Erva, Zelí >> tak jsem zase zpátky a přišel jsem na ten překlad 500px :-) Ono to v Chromu fakt přeloží, ale je potřeba využít toho překladu, kterej nabídne přímo chrome a pak to jede.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:32:58
Casio >> Vypada to hezky,fakt ze jo,ale ja bych dal prednost 1Dx :-)
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:31:45
zelí >> přesně ,asi je to normální (prach) tedy doufám ,že já nic vyviklanýho nemám :-))
M.Jurák z Nikonu mi říkal, že by si do objektivu nenechal sahat. A to je po záruce takže přesto že by z toho měli nějakou pětku.
M.Jurák z Nikonu mi říkal, že by si do objektivu nenechal sahat. A to je po záruce takže přesto že by z toho měli nějakou pětku.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:28:10
Casio >> ja mam u 70-200 rozviklaný predni člen asi povolene šroubky uvnitr a prach tam je taky a videt taky neni nic znat.V servisu rekli ze to ve predu nema vliv na vysledek a at prijdu po sezone foceni,tak uz tam chodim asi pul roku:-))) Ale ted v lednu to tam dám,aby to dotahli!!!
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:25:18
zelí >> no Láďo já co mám v tý 70-200 za přední čočkou to bys něřek . Ale je to mimo ostření tak to tam nechám :-) Těsnění se bere u bajonetu ,myslím :-)
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:24:03
zelí >> Souhlas,taham to sklo uz dost dlouho,casto do hodne spatnych podminek,takze urcite nejaky prach uvnitr je,ale na fotkach to nikdo nepozna.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:21:09
Erva >> jako hosi,ale zase uvedomte ze nefotite na pousti,co se tyka prachu.A to co se ti tam dostane pri beznem způsobu foceni u nas je naprosto nepostrehnutelné a nema to vliv na fotku.Zase neblbnete!!!!! to utesneni je v podstate tahani penez z lidi pokud teda nejsi opravdu nekde zaprasene stepy ci v piskovne.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:20:44
Casio >> Chtel jsem tim rict to,ze clovek muze byt v tomto ve svetove spice a pokud nemas sponzora,nebo se nezivis komerci,workshopy atd,tak nemas sanci si vydelat na kvalitni vybavenin a jeste cast Roku vyrazet do nejakych mist,kde udelas fotky snadneji nez nekde za barakem, I kdyz to cloveka vyjde na desitky tisic.Je jeste jedna moznost a tou je sponsoring,ale takovych lidi moc neni,kteri maji tyrto privilegia.Ja bych se vubec nezlobil,kdyby me nejaka velka firma premlouvala a nabizela prachy :-)
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:20:08
Erva >> jdi do pevný. Vážně . máš v současnosti ohnisko do 300 ,takže proč .Stejně na pěvce budeš potřebovat min 400-500. No a když budeš chtít jít fotit blíže třeba kryt s koupadlem budeš mít nekompromisní 300/2,8.
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 21:16:27
Casio - To je to co řeším , zatím jsem se o tom nezmínil , ale četl jsem pár příspěvků že při dosti častém používání v terénu je za 1/2 roku ve vnitř zaprášen jako svině , Sigma Sport je utěsněná , nebo se fakt zdravě naserkat a jít rovnou do pevné 300 vky plus TK .:-))))))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 21:14:05
Denny >> vetsinou jsou to vlajkove lode té či jine znacky co to takto maji a proto taky ty ceny jsou jinde
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...