Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:00:55
Denny >> Karle ja to mam pripravene mezi krovi a stromy,takze to nebude nijak napadne,ale budou si asi zvykat.Uvidime,ale pomuze to urcite
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 22:52:29
zelí >> Lado,kazda vec,kterou nekam nainstalujes nove,je pro ptactvo a zver podezrela,ale to ty vis sam moc dobre.Idealni by bylo,kdyby jsi to tam mohl mit postavene nekolik dnu,jako je to tady,nikdo to neznici,neni duvod.Doma je to bohuzel trosku jinak a tak ti stejne asi nezbyde tam vzdy vyrazit za tmy a postavit ho.Ale na cekani rozhodne pohodlne.Ja prave uvazuju,kam ho tady postavim a zda to pri soucasnem pocasi ma vubec smysl.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 22:35:17
Erva >> Radku když se bavim o google tak je jasny ze mam nainstalovany chrom prohlizeč,je to v podstate soucast a patri to k sobe asi jako Ja a syn:-))))
b.gun - Profil | Ne 3.1.2016 22:23:40
zelí >> Nevím, jestli jsi nečetl - http://www.ephoto.sk/fototechnika/recenzie/blesky-a-ine/maskovaci-stan-ameristep-gunner/?lang=sk . Jinak kolega tahá do terénu maskovačku.
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 22:23:34
zelí - No asi to jedno není , pokud to pustím přes Google prohlížeč tak se mě zobrazí v češtině Max. První stránka a pak už mě to z překladem dál nepustí , tedy se ani nepřihlásím , dyť se na to Roman díval .
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 22:21:06
Denny >> hodne priclonit a celoplosné ostreni.Čím vyšši clonove čislo tim bude vse okolo ostrejsi
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 22:12:06
Denny >> pošli mi třeba na uschovnu RAW, podívám se na to zítra. Popravdě na velký vzdálenosti moc nefotím...
DeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 22:11:26
zelí >> nemá to k dispozici, protože nemá Chrome prohlížeč
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 22:07:49
Erva >> to je jedno a to same radku Google chrom,ach jo!!!!!:-)))
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 22:07:04
Erva >> To ale preci nechodis fotit když ti sedlak oře pole ne??? Ja bych tam nesel tedy a ne kvuli foceni ale kvuli sobe:-)))
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 22:00:15
Denny >> dnes jsem četl uživatelský test. Doslova "Vedle 5DS vypadají výstupy z 6D trochu legračně" dám sem odkaz ,nevím jestli se to smí :-) http://www.sulasula.com/cs/canon-eos-5ds/
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:55:44
Casio >> No ja myslim,ze ta sedma co mam je take dobra,ale prave ty plny format musi byt jeste o krok dal.Ja ho mel v ruce a radeji jsem ho rychle vratil na pult,ani jsem se nepodival do hledacku.Je to masina hodne velka,ale zvyknul bych si :-)
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 21:54:27
zelí - Ale ty jsi psal že jedeš přes Google a ne přes Chrome a Roman píše že to jde právě přes Chrome , to jsem tam pak hledal opravdu marně .
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 21:52:52
Denny >> To ani nechtěl vidět ,já měl v ruce D4 a nandal jsem mu ISO co se do něj vešlo . Sice jen na displeji jsem přiblížil a po šumu ani známka.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:49:21
Casio >> Myslim,ze ten Rebel co mam je 1100vka.
Myslim,ze nebudeme mit ani jedno z uvadenych,ne ze by me to neudelalo radost a nedokazali jsme na to vydelat,ale nemyslim si,ze to v soucasne dobe nutne potrebujeme.Rad bych si ale vyzkousel foceni s FF,rad bych videl na velke obrazovce,jestli je tam nejaky markantni rozdil.
Myslim,ze nebudeme mit ani jedno z uvadenych,ne ze by me to neudelalo radost a nedokazali jsme na to vydelat,ale nemyslim si,ze to v soucasne dobe nutne potrebujeme.Rad bych si ale vyzkousel foceni s FF,rad bych videl na velke obrazovce,jestli je tam nejaky markantni rozdil.
Erva - Profil | Ne 3.1.2016 21:47:36
zelí - Laďo pokud se budou opakovat takové léta jako bylo teď , tedy už loni , tak bych se toho prachu už i bál , jako fakt asi horší jak někde v Africe a na podzim když se oře tak za pluhem se prášilo , to tu bohdá nebylo .
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 21:46:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
DeProfundis >> Romane,jak to mas s ostrenim na velike vzdalenosti? Neco je spatne nebo neco delam spatne,nevim,ale kdyz chci na velkou dalku cistou fotku,v ramci moznosti,tak je to mazle.Podivej treba an tohle,nekam zamirim,manualne nebo automatticky zaostrim a ani v jednom miste to ostre neni.Co je spatne?
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...