Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

zelí - Profil | Po 4.1.2016 0:16:53

LadaK >> jo tak to funguje diky

    LadaK - Profil | Po 4.1.2016 0:13:49

    zelí >> spustíš, otevřeš fotku pak View Af-Point nebo Alt+L

      zelí - Profil | Po 4.1.2016 0:07:47

      LadaK >> to mam,ale vubec nevim co s tim??? Ted na to čumim a vubec nevim jak treba vyvolat atd,natoz kde najit ty ostrici body

        LadaK - Profil | Ne 3.1.2016 23:58:37

        zelí >>
        Je to na cd od canonu, jinak ke stažení na canon.cz je to originální program na Raw, Zoner stejně ten bod ukazuje blbě ...

          zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:56:54

          LadaK >> neznam ten program a ve Photoshopu ani nevim jestli to je:-((

            zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:56:10

            Casio >> 16 ku,ale ja ho pouzivam jen jako album a spravce fotek

              Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:49:43

              zelí >> to bude nělaká maličkost, jakej máš Zoner?

                LadaK - Profil | Ne 3.1.2016 23:49:20

                zelí >>
                Tak to je divné a ani v Digital Photo Profesional ?

                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:47:21

                  Casio >> ale přitom prepaly a histogram ano,ale body nene!!

                    Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:45:12

                    zelí >> přesně tak jsem to mám u cizí fotky. A i u mojí už upravený.

                      zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:44:02

                      Casio >> je neaktivni!!! Jen pri JPGE je aktivní

                        Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:34:23

                        zelí >> a nabízí ti tu volbu zobrazení?

                          zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:33:39

                          Casio >> ja vim kde je ta ikona na zobrazeni,ale proste nejde v RAWU:-(((

                            zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:32:56

                            Ja je proste nevidim pokud jsem fotil v Rawu,opravdu,taky mi je to divne.Ani kdyz udelam upravu z Jpg do jpg kopii tak taky to neukaze

                              LadaK - Profil | Ne 3.1.2016 23:29:56

                              zelí >>
                              Proč by se neobjevily ? fotím jenon do Rawu a vidím je :-)

                                Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:29:01

                                zelí >> Nám N jo, v Zoneru -Editor- Zobrazit ostřící body :-)

                                  zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Panove vite co je zajimave,ze v momente kdy fotite do Rawu tak se vam potom v editoru neobjevi zobrazeni ostricich bodu.To jsem zjistil nedavno,ale pokud do JPG tak ano

                                  ... a jedna rozluckova pro dnesek

                                    Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:11:42

                                    Denny >> Karle já bych řek ,že je to taky tím nezmenšením před vložením sem. Potom že není na čem poznat tu ostrost, ptáci jsou malý , a to jestli se zezobrazí ostř. bod znamená že ani nebyl v době expozice.

                                      Denny - Profil | Ne 3.1.2016 23:07:47

                                      zelí >> Ja mam vyhlidnute tri locality,jednu specielne na jeraby,chtel bych videt stare s mladym a to je opravdu strasna nahoda.Nekolikrat jsem nasel misto,kam stari chodi za mladetem,ale najit se me ho nepodarilo.Budto tak rychle zmizi nebo je to maskovani tak dokonale,ze ho vzdy prehlednu.

                                        Denny - Profil | Ne 3.1.2016 23:05:50

                                        zelí >> Konkretne tohle bylo 1/500 F9.0 ISO 100
                                        Ale mam to podobne I pri F13.Na kratko vse v cajku a tady me to v editoru ani neukaze ostrici body

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj