Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
zelí - Profil | Po 4.1.2016 0:07:47
LadaK >> to mam,ale vubec nevim co s tim??? Ted na to čumim a vubec nevim jak treba vyvolat atd,natoz kde najit ty ostrici body
LadaK - Profil | Ne 3.1.2016 23:58:37
zelí >>
Je to na cd od canonu, jinak ke stažení na canon.cz je to originální program na Raw, Zoner stejně ten bod ukazuje blbě ...
Je to na cd od canonu, jinak ke stažení na canon.cz je to originální program na Raw, Zoner stejně ten bod ukazuje blbě ...
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:56:54
LadaK >> neznam ten program a ve Photoshopu ani nevim jestli to je:-((
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:56:10
Casio >> 16 ku,ale ja ho pouzivam jen jako album a spravce fotek
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:45:12
zelí >> přesně tak jsem to mám u cizí fotky. A i u mojí už upravený.
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:33:39
Casio >> ja vim kde je ta ikona na zobrazeni,ale proste nejde v RAWU:-(((
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:32:56
Ja je proste nevidim pokud jsem fotil v Rawu,opravdu,taky mi je to divne.Ani kdyz udelam upravu z Jpg do jpg kopii tak taky to neukaze
LadaK - Profil | Ne 3.1.2016 23:29:56
zelí >>
Proč by se neobjevily ? fotím jenon do Rawu a vidím je :-)
Proč by se neobjevily ? fotím jenon do Rawu a vidím je :-)
zelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Panove vite co je zajimave,ze v momente kdy fotite do Rawu tak se vam potom v editoru neobjevi zobrazeni ostricich bodu.To jsem zjistil nedavno,ale pokud do JPG tak ano
... a jedna rozluckova pro dnesek
... a jedna rozluckova pro dnesek
Casio - Profil | Ne 3.1.2016 23:11:42
Denny >> Karle já bych řek ,že je to taky tím nezmenšením před vložením sem. Potom že není na čem poznat tu ostrost, ptáci jsou malý , a to jestli se zezobrazí ostř. bod znamená že ani nebyl v době expozice.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 23:07:47
zelí >> Ja mam vyhlidnute tri locality,jednu specielne na jeraby,chtel bych videt stare s mladym a to je opravdu strasna nahoda.Nekolikrat jsem nasel misto,kam stari chodi za mladetem,ale najit se me ho nepodarilo.Budto tak rychle zmizi nebo je to maskovani tak dokonale,ze ho vzdy prehlednu.
Denny - Profil | Ne 3.1.2016 23:05:50
zelí >> Konkretne tohle bylo 1/500 F9.0 ISO 100
Ale mam to podobne I pri F13.Na kratko vse v cajku a tady me to v editoru ani neukaze ostrici body
Ale mam to podobne I pri F13.Na kratko vse v cajku a tady me to v editoru ani neukaze ostrici body
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...