Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

LadaK - Profil | Po 4.1.2016 13:06:50

Denny >> Jo jde to ovládat z Pc, iPhonu, IPadu, velmi často používám...

    Denny - Profil | Po 4.1.2016 13:04:10

    LadaK >> Ja vim,ta 7D mark II bohuzel ne,coz je docela skoda.Jen nevim,zda je u tech,ktere to Wi-Fi maji, moznost ovladani fotaku na dalku,pokud ne,tak je to pro me nepodstatne.

      LadaK - Profil | Po 4.1.2016 12:49:24

      Denny >> Tak to nevím nezkoumal jsem 70D Wifi má, tak přes to rovnou stahuji foto do PC

        Denny - Profil | Po 4.1.2016 12:26:26

        LadaK >> Hned vcera jsem to jeste udelal a maka to,takze super.Jeste si musim sosnout nejakou utilitu,protoze to po me porad chce nestaveni Wi-Fi a tenhle fotak to bohuzel nema.

          Erva - Profil | Po 4.1.2016 11:49:20

          zelí - Tak po aktualizaci hesla mě to jede v češtině taky :-))))

            Erva - Profil | Po 4.1.2016 9:24:33

            zelí - Ládíku , tak jsem to zkusil a fakt to jde , problém je že se nejde přihlásit pod dtejnýma přihlašovacíma údajema jako se přihlašuju přes seznam , píše mě to že přihlašovací údaje už existují , tak zase na prd , zkusil jsem napsat jiný mail a ponechal stejné heslo a jde to , ale to mě stejně nepomůže a 2 profily tam nechci :-((

              LadaK - Profil | Po 4.1.2016 8:07:08

              Denny >> Jak ti píše jirka0 instaluj nejnovější verzi...

                Denny - Profil | Po 4.1.2016 2:04:35

                jirka0 >> Ja na sichtu :-(

                  jirka0 - Profil | Po 4.1.2016 1:13:57

                  Denny >> Jj,,,a já jdu spát :-)))))

                    Denny - Profil | Po 4.1.2016 1:11:56

                    jirka0 >> Diky jdu na to.

                      jirka0 - Profil | Po 4.1.2016 1:10:14

                      Denny >> Přečti si článek, " Napište model svého fotoaparátu, takže třeba EOS 70D a potvrďte GO."

                      http://www.focusclub.cz/clanky/jak-najit-a-instalov​at-nejnovejsi-verzi-digital-photo-professional#.Vom​38VJdcRM

                        Denny - Profil | Po 4.1.2016 0:54:46

                        LadaK >> Program od Canonu ma jednu chybu.Neukaze me to RAW od te sedmi co mam.

                          LadaK - Profil | Po 4.1.2016 0:44:17

                          Denny >> Jj Orlík

                            Denny - Profil | Po 4.1.2016 0:42:07

                            LadaK >> Foto z Orliku?

                              Denny - Profil | Po 4.1.2016 0:40:14

                              LadaK >> Dik,take jsem o tomhle nevedel I kdyz nainstalovane to mam.

                                LadaK - Profil | Po 4.1.2016 0:33:14

                                zelí >> Tak ještě Lightroom po doinstalování pluingu

                                  zelí - Profil | Po 4.1.2016 0:25:14

                                  LadaK >> uz mi to ukazuje,akorat teda pokud se chci podivat tak musim do toho od Canonu.

                                    LadaK - Profil | Po 4.1.2016 0:19:52

                                    zelí >> A takhle to zmrší Zoner

                                      LadaK - Profil | Po 4.1.2016 0:16:54

                                      zelí >> pak vidíš toto

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj