Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
LadaK - Profil | Po 4.1.2016 13:06:50
Denny >> Jo jde to ovládat z Pc, iPhonu, IPadu, velmi často používám...
Denny - Profil | Po 4.1.2016 13:04:10
LadaK >> Ja vim,ta 7D mark II bohuzel ne,coz je docela skoda.Jen nevim,zda je u tech,ktere to Wi-Fi maji, moznost ovladani fotaku na dalku,pokud ne,tak je to pro me nepodstatne.
LadaK - Profil | Po 4.1.2016 12:49:24
Denny >> Tak to nevím nezkoumal jsem 70D Wifi má, tak přes to rovnou stahuji foto do PC
Denny - Profil | Po 4.1.2016 12:26:26
LadaK >> Hned vcera jsem to jeste udelal a maka to,takze super.Jeste si musim sosnout nejakou utilitu,protoze to po me porad chce nestaveni Wi-Fi a tenhle fotak to bohuzel nema.
Erva - Profil | Po 4.1.2016 11:49:20
zelí - Tak po aktualizaci hesla mě to jede v češtině taky :-))))
Erva - Profil | Po 4.1.2016 9:24:33
zelí - Ládíku , tak jsem to zkusil a fakt to jde , problém je že se nejde přihlásit pod dtejnýma přihlašovacíma údajema jako se přihlašuju přes seznam , píše mě to že přihlašovací údaje už existují , tak zase na prd , zkusil jsem napsat jiný mail a ponechal stejné heslo a jde to , ale to mě stejně nepomůže a 2 profily tam nechci :-((
jirka0 - Profil | Po 4.1.2016 1:10:14
Denny >> Přečti si článek, " Napište model svého fotoaparátu, takže třeba EOS 70D a potvrďte GO."
http://www.focusclub.cz/clanky/jak-najit-a-instalovat-nejnovejsi-verzi-digital-photo-professional#.Vom38VJdcRM
http://www.focusclub.cz/clanky/jak-najit-a-instalovat-nejnovejsi-verzi-digital-photo-professional#.Vom38VJdcRM
zelí - Profil | Po 4.1.2016 0:25:14
LadaK >> uz mi to ukazuje,akorat teda pokud se chci podivat tak musim do toho od Canonu.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...



