Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:38:24
Casio >> Jak by ti vyslo u te kuchyne,kdy jsi mel mit tech pozadovanych 4MB,zkousel jsi to?
Casio - Profil | Pá 21.9.2018 21:35:40
Denny >> malá protože zřejmě ukládáš do bídný kvality. 6 mega má vliv na web ale ne na tisk jako že na tisk musí být mnohem větší
.
.
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:34:22
Casio >> To je presne,jak to vychazi me,hodnoty mensi nez potrebuju nebo naopak vic megapixel,proste to je nesmysl,nebo je na to nejak finta,kteroui neznam.Ale jdu mu napsat,aby me jeste jednou upresnil,zda opravdu takovy pozadavek je.
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:32:18
Casio >> Podle me to proste udelat nejde,zkousel jsem to nekolikrat a ri zachovani rozmeru me vzdy vyskoci mala hodnota,takze ho musim kontaktovat,zda to nepasal spatne a nema tam byt minimalni hodnota 6mega,pak by to nebyl problem.
Casio - Profil | Pá 21.9.2018 21:28:48
Denny >> zkusil jsem fotku ještě z D300 , dal jsem 3000x1993 a výsledná velikost je 1,7 MB
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:27:14
Denny >> Ja uz mu to jednou odeslal a on me to vratil s timhle pozadavkem.
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:25:09
Casio >> Takhle,abych byl presnej,tohle je pozadavek na web,ale pak to jde do tisku,jak on to dal zpracovava netusim.
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:21:58
Denny >> Jde me o to,ze neumim zvetsit fotku,aniz bych sahl na rozmer.
Casio - Profil | Pá 21.9.2018 21:20:20
Denny >> jakou velikost ti to ukáže u těch 3000x2000 , si myslím že 30 MB ani omylem :-)
Denny - Profil | Pá 21.9.2018 21:20:04
Casio >> Neni nad to,fotit si pro poteseni,ale kdyz ani par dolcu neni k zahozeni,kdyby me to vydelalo rocne na novej fotak,zadny zle :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...