Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Soulfish - Profil | St 26.9.2018 23:16:20

DeProfundis >> ale to jsou ty "jednoduchý", tam bych se toho nebál určitě, horší je to s těma proměnlivýma, kde to na vyšší hustoty dělá neplechu a různé tmavší artefakty,

    Soulfish - Profil | St 26.9.2018 23:15:06

    Anýzový dědek >> Tušíš, co ta čísla v popisu znamenají?
    Každopádně tenhle je drahej jako prase.

      DeProfundis - Profil | St 26.9.2018 21:05:42

      Denny >> Karle já ti nějak nerozumím... Co znamená "vyplnit tiskopis"? Musíš mi to říct krok po kroku a naprosto konkrétně s formátama souborů atd. Protože nechápu, proč chceš v excelu něco vyplňovat v naskenovaným PDFku, to moc nedává smysl, pokud to nepřevedeš přes nějakej OCR konvertor do něčeho rozumnýho.
      Digitální podpis myslíš tohle? - https://help.libreoffice.org/Common/About_Digital_S​ignatures/cs

        Denny - Profil | St 26.9.2018 20:38:06

        Soulfish >> Jedes na dovcu k mori? U vody jsem videl nekolikrat pouzivat tyhle filtry,ale sam jsem ho nikdy nepouzil.

          Denny - Profil | St 26.9.2018 20:30:03

          DeProfundis >> Stahnul jsem si tu nahradu excelu,vyborna vec,az na to,ze jsem uplna trubka,kdys chci neco napsat,tak zadny problem,ale jak na tomhle vyplnit nejaky tiskopis,to me falt nejde,ukazuje me to,ze muj format je jen na cteni,ta abych kazdy pdf,ktery naskenuju prevadel do jineho formatu nebo tomu nerozumim.Jako poradil jsem si,ale musel jsem pouzit jiny program.Da se do tohoto programu nejak vlozit digitalni podpis?

            Anýzový dědek - Profil | St 26.9.2018 15:37:55

            Soulfish >> ND filtr jsem používal akorát vestavěný v software Canonu Powershotu G3
            Ale nebylo to buhví co.

              Anýzový dědek - Profil | St 26.9.2018 13:58:06

              Soulfish >> A co tohle Hoya šedý filtr Variable ND3-400 82mm 5 290 Kč s DPH

              https://www.megapixel.cz/hoya-sedy-filtr-variable-n​d3-400-82mm

                DeProfundis - Profil | St 26.9.2018 12:30:09

                Soulfish >> asi bych se toho nebál - http://text.flowtographyberlin.de/neutral-density-f​ilters-are-haida-nd-filters-as-good-as-bw/

                Vlastní zkušenost nemám, používal jsem ND jen co bylo ve starých Géčkách od Canonu.

                  Casio - Profil | St 26.9.2018 11:52:45

                  Soulfish >> tady pochybuju že bude mít někdo zkušenost.

                    Soulfish - Profil | St 26.9.2018 11:24:26

                    Nikdo nic? Potřebuju to koupit během asi dvou-pěti dnů :)) pak už bude pozdě, tedy bych specifikoval otázku:
                    Je tu někdo, kdo měl možnos prubnout proměnný ND filtr a klasický? Postřehl ten někdo nějaký rozdíl (větší než zanedbatelný) ve výkonu filtru?

                      Denny - Profil | St 26.9.2018 2:49:40

                      DeProfundis >> Ano,potreboval jsem neco upravit a presunout v jednom dokumentu,coz jde I v malovani,ale je to zdlouhave a je to pakarna :-)

                        Soulfish - Profil | Út 25.9.2018 23:50:42

                        koukám po ND filtru a ejhle ho, megapixelíka - nepoužíváte někdo variabilní ND filtr podobného ražení?
                        https://www.megapixel.cz/haida-sedy-filtr-variable-​super-wide-angle-proii-s-nd12-1000-82mm#product-sec​-comment

                          DeProfundis - Profil | Út 25.9.2018 21:48:20

                          Denny >> tak teď nevím, jestli jsem tě pochopil:-) Co jsi smolil v malování a jak to souvisí s office? Předpokládal jsem, že chceš něco místo Wordu?

                            Denny - Profil | Út 25.9.2018 21:44:21

                            DeProfundis >> Diky moc,jdu se na to podivat,ja to do ted pracne smoulil v malovani :-)

                              DeProfundis - Profil | Út 25.9.2018 21:42:25

                              Denny >> libreoffice.org pohodová náhrada office od microsoftu

                                Denny - Profil | Út 25.9.2018 19:04:31

                                Kreja >> Taky patrim mezi hackery :-)),takze vse potrebuju jednoduse a pokud mozno polopaticky.

                                  Kreja - Profil | Út 25.9.2018 18:59:10

                                  Denny >> Tohle se dá stáhnout taky zadara.Používám to co chvíli když si ofotím stránku a potřebuji ji přeformátovat do jpeg.Je to česky tak nad tím nemusím dumat a úplně jednoduché i pro laika jako jsem já.

                                    Denny - Profil | Út 25.9.2018 18:51:56

                                    Kreja >> Diky podivam se.Tohle jsem nemusel stahovat,okamzite to naskoci a jede.Ted pro zmenu hledam nejaky program jako je oficeale zadara,potrebuju napsat a predelat jeden dokument a je pro me zbytecne platit neco na cely rok,kdyz to pak nebudu pouzivat.

                                      Kreja - Profil | Út 25.9.2018 18:48:45

                                      Denny >> Čau já používám Formát Factory na takové věci jdou v tom předělat i filmy na jiný formát apod.

                                        Denny - Profil | Út 25.9.2018 18:45:27

                                        Tak uz jsem to zjistil,kdyby nahodou nekdo potreboval,tak rychle,snadne ,perfektni
                                        https://pdf2jpg.net/convert.
                                        Vim,ze tahle otazka je o fotkach,ale I tohle se muze hodit a hlavne,nechci zbytecne zakladat nejakou jinou otazku,kam se napise jednou za pul roku.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj