Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Casio - Profil | So 27.10.2018 19:52:28
Denny >> To ale nemusí být stejný blesky. Máš na foťáku interní blesk?
Denny - Profil | So 27.10.2018 19:48:06
Casio >> Ja vim,to jak pises neni problem nastavit,ale zatim mame dva blesky,ktere spolu nekomunikujou,az budu mit dva stejne,tak to bude jak pises.Oba chci mit ale mimo telo,jen na drzaku u objekdtivu,tak dumam,jak to udelat,abych tam nemel samej kabel.Na tom samotnem drzaku blesku bude uchycene dalkove,ktere to vse odpali,takze proto premyslim jak to udelat co nejjednoduseji.
Casio - Profil | So 27.10.2018 18:14:05
Jdu náhodou kolem :-) Jestli je řeč o odpálení druhého blesku doba kousek popo po poskoskočila a nastavení jednoho na master a druhýho na remote bleská ,pokud ho ten druhej vidí,jako ďas.
Anýzový dědek - Profil | So 27.10.2018 15:51:34
Denny >> Karle, dřív to šlo tak, že jeden blesk si měl na foťáku a druhý byl přídavný přes konektor do ruky, ale to dnes žádný foťák asi už nemá ten konektor na přídavný blesk.
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:46:32
DeProfundis >> ja uz to zmaknul,jen proste ten starej to neda,tak musim udelat instalaci do toho noveho a tebe pozadat zase o pomoc :-)))
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:45:25
DeProfundis >> ano prave na sovy bych to chtel zkusit,velmi tmave lokality
DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:43:38
Denny >> už nevím, jak jsme to dělali. Ale pokud s tím budeš mít nějakej problém, tak se na to třeba v neděli podívám a zkusím to nainstalovat na ten novej.
DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:42:44
Denny >> takže chceš používat 2 blesky najednou?
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:39:43
DeProfundis >> Abych nezapomel,Zbrus dokazu diky tobe dat do PS,ale neulozim ho,pise me to,ze je tam nedostatek pameti,tak ho musim dat na ten novej pocitac,abych mohl delat ty konecne upravy a ulozit.
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:36:11
DeProfundis >> specialni drzak na dva blesky,tak premyslim,jak zlikvidovat jeden kabel.Mohl bych pouzit odpalovac,ale do prirody ho tahat nechci,tak spekuluju jak to udelat.
DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:31:45
Denny >> rád bych poradil, ale nějak nerozumím, co od toho chceš? Proč to nemůžeš zasunout přímo do aparátu?
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 19:34:32
R.P. >> uz jsem na ebay koukal,potrebuji aby to melo TTl,jen si chci neco vyzkouset a nehodlam zbytecne vyhazovat penize,tak hledam neco hodne lacineho,takze ted koukam do cinskych stranek.
R.P. - Profil | Pá 26.10.2018 18:52:35
Denny >> https://www.ebay.com/b/Hot-Shoe-Camera-Flash-Adapters/69573/bn_157490 záleží co přesně hledáš
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:48:59
R.P. >> Tak uz jsem to nasel,neni to uplmne podle mych predstav,ale snad to bude dobre
https://www.amazon.com/Pixel-Flash-Adapter-Extra-Flashguns/dp/B00554PCDG
https://www.amazon.com/Pixel-Flash-Adapter-Extra-Flashguns/dp/B00554PCDG
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:46:36
R.P. >> v angline je to hot shoe,ale ja potrebuju aby to melo prime spojeni jako na blesk,zadny kabel a to nemuzu najit.
Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:40:13
R.P. >> Ja bych potreboval jen ten kus,abych mohl na fotak nainstalovat neco jineho a nevim,jak to napsat :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...







