Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Soulfish - Profil | So 27.10.2018 21:22:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

a víc ptáků z jednoho workshopu

    Soulfish - Profil | So 27.10.2018 20:42:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    výr

      Soulfish - Profil | So 27.10.2018 19:53:28

      Denny >> ten interní použiješ na odpal ostatních

        Casio - Profil | So 27.10.2018 19:52:28

        Denny >> To ale nemusí být stejný blesky. Máš na foťáku interní blesk?

          Denny - Profil | So 27.10.2018 19:48:06

          Casio >> Ja vim,to jak pises neni problem nastavit,ale zatim mame dva blesky,ktere spolu nekomunikujou,az budu mit dva stejne,tak to bude jak pises.Oba chci mit ale mimo telo,jen na drzaku u objekdtivu,tak dumam,jak to udelat,abych tam nemel samej kabel.Na tom samotnem drzaku blesku bude uchycene dalkove,ktere to vse odpali,takze proto premyslim jak to udelat co nejjednoduseji.

            Casio - Profil | So 27.10.2018 18:14:05

            Jdu náhodou kolem :-) Jestli je řeč o odpálení druhého blesku doba kousek popo po poskoskočila a nastavení jednoho na master a druhýho na remote bleská ,pokud ho ten druhej vidí,jako ďas.

              Anýzový dědek - Profil | So 27.10.2018 15:51:34

              Denny >> Karle, dřív to šlo tak, že jeden blesk si měl na foťáku a druhý byl přídavný přes konektor do ruky, ale to dnes žádný foťák asi už nemá ten konektor na přídavný blesk.

                Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:46:32

                DeProfundis >> ja uz to zmaknul,jen proste ten starej to neda,tak musim udelat instalaci do toho noveho a tebe pozadat zase o pomoc :-)))

                  Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:45:25

                  DeProfundis >> ano prave na sovy bych to chtel zkusit,velmi tmave lokality

                    DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:43:38

                    Denny >> už nevím, jak jsme to dělali. Ale pokud s tím budeš mít nějakej problém, tak se na to třeba v neděli podívám a zkusím to nainstalovat na ten novej.

                      DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:42:44

                      Denny >> takže chceš používat 2 blesky najednou?

                        Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:39:43

                        DeProfundis >> Abych nezapomel,Zbrus dokazu diky tobe dat do PS,ale neulozim ho,pise me to,ze je tam nedostatek pameti,tak ho musim dat na ten novej pocitac,abych mohl delat ty konecne upravy a ulozit.

                          Denny - Profil | Pá 26.10.2018 21:36:11

                          DeProfundis >> specialni drzak na dva blesky,tak premyslim,jak zlikvidovat jeden kabel.Mohl bych pouzit odpalovac,ale do prirody ho tahat nechci,tak spekuluju jak to udelat.

                            DeProfundis - Profil | Pá 26.10.2018 21:31:45

                            Denny >> rád bych poradil, ale nějak nerozumím, co od toho chceš? Proč to nemůžeš zasunout přímo do aparátu?

                              Denny - Profil | Pá 26.10.2018 19:34:32

                              R.P. >> uz jsem na ebay koukal,potrebuji aby to melo TTl,jen si chci neco vyzkouset a nehodlam zbytecne vyhazovat penize,tak hledam neco hodne lacineho,takze ted koukam do cinskych stranek.

                                R.P. - Profil | Pá 26.10.2018 18:52:35

                                  Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:48:59

                                  R.P. >> Tak uz jsem to nasel,neni to uplmne podle mych predstav,ale snad to bude dobre
                                  https://www.amazon.com/Pixel-Flash-Adapter-Extra-Fl​ashguns/dp/B00554PCDG

                                    Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:46:36

                                    R.P. >> v angline je to hot shoe,ale ja potrebuju aby to melo prime spojeni jako na blesk,zadny kabel a to nemuzu najit.

                                      Denny - Profil | Pá 26.10.2018 18:40:13

                                      R.P. >> Ja bych potreboval jen ten kus,abych mohl na fotak nainstalovat neco jineho a nevim,jak to napsat :-)

                                        R.P. - Profil | Pá 26.10.2018 18:29:21

                                        Denny >> pardon špatnej odkaz, já tomu vždycky říkal patice

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj